Kvalifikacije za SP 2018.

I na golu biraj izmedju Stojkovića Rajkovića i mladog Svilara... :D sad ozbiljno Matić Kolarov i Matić 100% pa nismo ako obratiš paznju vaša polovina je ta koja kreira tu ste jedna od jačih selekcija to je fudbal u biti onako realno...Al nemoj da mi pričaš o Vidi koga Tavamba maltretira...O Lovrenu koji izlazi posle 20 minuta kome prete ubistvom...A Lion je napustio uz Peticiju navijača...malo mi 'diže tlak' taj tvoj potcenjvački ton prema našim fudbalerima...a nismo baš Malezija...

- - - - - - - - - -

Vidiš da sam reko da bi mu računali na neke igrače vrlo ozbiljno koji kod vas nisu često ni u drugom planu jer smo tu tanji...Namerno nisam spominjo Modrića I Mandžukića imena...

Ajde, nađi mi jedan post di podcjenjujem vaše igrače. Osim ako podcjenjivanje nije da mislim da je Kalinić bolji od Mitrovića ili tako nešto. Da mislim da bi najbolji golman francuske lige branio ispred Stojkovića. Ako je to podcjenjivanje, onda ok.
A ako je Lovren takva rupetina, pa kako to da cijelu karijeru igra? Dinamo, Lyon, Southampton, Liverpool, različiti klubovi, različiti treneri, a on igra. Naravno da je imao kikseve van pameti, i to dosta često. I sad se gleda svaka greška da ga se proglasi najgorim stoperom ikad.
 
Koje oni imaju bolje krilo od Tadica ?? Ok imaju Perisica ali ne moze on da se klonira i da igra na oba krila u isto vreme ... Znaci Tadic bi im igro .. Matic ? Nemaju boljeg zadnjeg veznog .. Kolarov ? Nemaju boljeg levog beka .. Sergej bi u ovom trenutku igro u svakoj ali kad kazem u svakoj mislim apsolutno na svaku reprezentaciju na planeti ... Decko je u takvom naletu poslednjih godinu i po dana a pogotovo ovih zadnjih par meseci da je to nerealno ... Rakitic je petlic amater u poredjenju sa njim .. Kaze Vrsaljko bi mu igro pre Ivanovica ha ha ha .. Cuj Vrsaljko rezerva u Atletiku a Bane s takvom reputacijom da mu sedi na klupi ha hahahaah ..

- - - - - - - - - -

Ajde, nađi mi jedan post di podcjenjujem vaše igrače. Osim ako podcjenjivanje nije da mislim da je Kalinić bolji od Mitrovića ili tako nešto. Da mislim da bi najbolji golman francuske lige branio ispred Stojkovića. Ako je to podcjenjivanje, onda ok.
A ako je Lovren takva rupetina, pa kako to da cijelu karijeru igra? Dinamo, Lyon, Southampton, Liverpool, različiti klubovi, različiti treneri, a on igra. Naravno da je imao kikseve van pameti, i to dosta često. I sad se gleda svaka greška da ga se proglasi najgorim stoperom ikad.

Pa i Nastasic je igro 2 sezone standardno u Mancester Sitiju , sad u Salkeu .. Maksimovic placen 25 miliona evra ... I ti bi sad onog mucenika sto ga jjebeni Tavamba izdominira da igra pre njih ha ha

- - - - - - - - - -

I omalovazavo si Sergeja sto sad lazes ??????
 
Jel zna neko štopera sa toliko tragikomičnih kikseva a ipak neke veće reputacije od Lovrena??? ja se stvarno pokušavam setiti Agrame nemoj da me zajebavaš netražimo dlaku u jajetu nego pričam o čoveku kome Liverpulov navijač preti ubistvom...A Lionovi navijači pisali peticiju da ga oteraju...

- - - - - - - - - -

I neznam zašto se Vida spominje taj sigurno nije bolji igrač od Duška Tošića recimo...Kakvom got klasom smatro ti Ćorluku a reko sam ti koliko sam go poštovo nemože sa Ivanovićem u istu rečenicu recimo...
 
Ma Srna je odličan igrač samo on tu nemože biti objektivan jer je on igro za reprezentaciju 100 godina...Nisam ni hteo Srnu da spominjem...To je kao da ja počnem da pričam da je Predrag Djordjević koji jeste bio majstor lopte...Bolji od Rakitića...
 
A mene interesuje ko bi mu u reprezentaciji igro pre Tadica posto je izjavio da za njega nema mesta kod njih ... Sta god ja mislio o Rakiticu on jeste napravio veliko ime i dao neke vazne golove ali u ovom trenutku smatram da ne postoji selektor na svetu kome bi Rakitic igro pre Sergeja ... To smem da potpisem ..
 
Rakitić je stvoren igrač vidi se da nije kod nas staso igrač sistema...Sergej je taj modernj hibrid sa vicom u igri tim šmekom i bezobrazlukom...

- - - - - - - - - -

I meni pre Rakitića iako je argument ovaj igrač Barse na njegovoj strani...Al najrealnje Kovačić njihov ima sve ono što ja volim u fudbalu...
 
Jel zna neko štopera sa toliko tragikomičnih kikseva a ipak neke veće reputacije od Lovrena??? ja se stvarno pokušavam setiti Agrame nemoj da me zajebavaš netražimo dlaku u jajetu nego pričam o čoveku kome Liverpulov navijač preti ubistvom...A Lionovi navijači pisali peticiju da ga oteraju...

A on kapetan momčadi Liverpoola koja je upravo zabila Man Cityu 4 komada i nanjela im 1. poraz u sezoni :D
 
Jbt bas sad nesto gledam ovi Francuzi aj sto su prejaki na svakoj poziciji nego brate 80 posto igraca im imaju manje od 25-26 godina .. Varan i Umtiti 93 , Kimpembe 95 , Rabio 95 , Toliso 94 , Pogba 93 , Fekir 93 , Koman 96 , Mbape 98 , Marsijal 95 , Grizman i Lakazet 91 i ne znam dal sam nekog zaboravio ko ce ih sve popamtiti Kurzava je 92 , Dinj 93 , Dembele 97 , Lemar 95 .. Ova generacija ako ne osvoji SP ili EP neka se samoubije
 
Poslednja izmena:

Back
Top