Kupio sam mobilni na ugovor i zelim da ga promenim

Daj ga u oglase, a muke ti ježev
Ja iskreno ne znam pod kojim okolnostima se više isplati imati pretplatu. Jedino da si neki poduzetnik, imaš svoj obrt pa dnevno sat i po visiš na mobu. Prijatelj dok je imao građevinsku firmu, znali su mu se ondašnji prepaid troškovi penjati i do skoro 100 eura, eto za njega je pretplata bila bolja kada je na nju prešao.
Meni se isplati:)
 
Pre par meseci sam uzeo mob na ugovor. Samo sam shvatio da je glomazan i veliki za mene. Pogotovo je veliki za u dzep. Vivo y 36 je 6 64. Sestra ima Honor x8 6 70 i on je veci, ali kao da mi bolje leži u ruci. Kako da uradim zamenu? Znam da mi operater neće izaći u susret za zamenu. Jedino razmišljam da ga kupim ovako u nekoj radnji Gigatron, Tehnomanija i samo da stavim karticu. Ovaj Vivo da dam nekom u kuci.
ni telefon ne umeš da promeniš a hoćeš da menjaš vlast?

izabereš Nestorovića i šta onda?
Ovaj mo glomazan pa bi da promenim ako može za Djilasa


e ne može!

provajder ti daje tarifu a samo je posrednik u prodaji telefona koji se tretira kao da si ga uzeo na kredit od 24 meseca

medjutim reklame kod provajdera stvore sliku kod potrošača da oni valjaju i tarifu i telefone

p.s. ja od prvog telefona do dana današnjeg samo motorola, jer ako gledamo brojke i slova na reklami ima boljih ali kad koristimo telefon nema bržeg ni stabilnijeg
 
ni telefon ne umeš da promeniš a hoćeš da menjaš vlast?

izabereš Nestorovića i šta onda?
Ovaj mo glomazan pa bi da promenim ako može za Djilasa


e ne može!

provajder ti daje tarifu a samo je posrednik u prodaji telefona koji se tretira kao da si ga uzeo na kredit od 24 meseca

medjutim reklame kod provajdera stvore sliku kod potrošača da oni valjaju i tarifu i telefone

p.s. ja od prvog telefona do dana današnjeg samo motorola, jer ako gledamo brojke i slova na reklami ima boljih ali kad koristimo telefon nema bržeg ni stabilnijeg
Ja se u politiku ne mešam i ne znam ko ti je reko da sam za Nestora?
 

Back
Top