Kupio sam mobilni na ugovor i zelim da ga promenim

Belgradeboy

Elita
Moderator
Poruka
15.408
Pre par meseci sam uzeo mob na ugovor. Samo sam shvatio da je glomazan i veliki za mene. Pogotovo je veliki za u dzep. Vivo y 36 je 6 64. Sestra ima Honor x8 6 70 i on je veci, ali kao da mi bolje leži u ruci. Kako da uradim zamenu? Znam da mi operater neće izaći u susret za zamenu. Jedino razmišljam da ga kupim ovako u nekoj radnji Gigatron, Tehnomanija i samo da stavim karticu. Ovaj Vivo da dam nekom u kuci.
 
Nikada nisam radila zamenu telefona koji sam uzela sa ugovorom.
Znam da mi operater neće izaći u susret za zamenu

Pokušaj i ako je cena veća od trenutne cene preko ugovora, napomeni da želiš da plaćaš veću pretplatu ali da želiš i drugi, za tebe bolji mobilni.

Ukoliko operater ne želi da uradi zamenu i sklopi novi ugovor, moraš da kupiš novi mob.

Pogledaj ponudu mobilnih telefona u Tehnomediji. OK su cene i nisam imala problem sa uređajima koje sam tamo kupila.
 
Jedini način da se rješiš ugovora su penali koji će ti prisjesti.
Pretpostavljam da je ugovor na 24 mjeseca, stavi penale na papir, odbij neku svoju prepaid potrošnju za koju misliš da ti je dostatna i usporedi.
Pojest ćeš gov*no svakako, ali možda je plaćanje penala, zadržavanje uređaja i prelazak na bonove ipak manje bolna opcija.
Sretno.
 
Pre par meseci sam uzeo mob na ugovor. Samo sam shvatio da je glomazan i veliki za mene. Pogotovo je veliki za u dzep. Vivo y 36 je 6 64. Sestra ima Honor x8 6 70 i on je veci, ali kao da mi bolje leži u ruci. Kako da uradim zamenu? Znam da mi operater neće izaći u susret za zamenu. Jedino razmišljam da ga kupim ovako u nekoj radnji Gigatron, Tehnomanija i samo da stavim karticu. Ovaj Vivo da dam nekom u kuci.
Kakav ti je to džep?
 
Pre par meseci sam uzeo mob na ugovor. Samo sam shvatio da je glomazan i veliki za mene. Pogotovo je veliki za u dzep. Vivo y 36 je 6 64. Sestra ima Honor x8 6 70 i on je veci, ali kao da mi bolje leži u ruci. Kako da uradim zamenu? Znam da mi operater neće izaći u susret za zamenu. Jedino razmišljam da ga kupim ovako u nekoj radnji Gigatron, Tehnomanija i samo da stavim karticu. Ovaj Vivo da dam nekom u kuci.
Ne znam zasto nisi probao u nekoj radnji-A 1, MTSu, Dr Technou, bilo gde? Ja sam bas zbog takvih stvari-velicina, glomaznost i uzeo-Xiaomi Mi 13 Lite. Cak i sa debljom maskom-nije toliko glomazan. Xiaomi 12 je bio idealan, malo deblji ali-manji. ALi ga je jako tesko naci...Po normalnoj ceni.
 
Pre par meseci sam uzeo mob na ugovor. Samo sam shvatio da je glomazan i veliki za mene. Pogotovo je veliki za u dzep. Vivo y 36 je 6 64. Sestra ima Honor x8 6 70 i on je veci, ali kao da mi bolje leži u ruci. Kako da uradim zamenu? Znam da mi operater neće izaći u susret za zamenu. Jedino razmišljam da ga kupim ovako u nekoj radnji Gigatron, Tehnomanija i samo da stavim karticu. Ovaj Vivo da dam nekom u kuci.

Telefon-telefon. Ljudi imaju neka suluda očekivanja od telefona generalno. Imaš telefon, i koristi ga. Za godinu-dve bi ti ionako bilo žao jer si investirao na prečac i potpuno nepotrebno, a izaćiće nešto bolje, pretpostavimo. Telefon i ne treba da se nosi i džepovima. Ako baš hoćeš da stane u džep-prošetaj do šnajderke da ti poveća ili našije još džepova. :D
Šalim se... na tebi je odluka, pokloni, prosledi, prodaj i napravi nov ugovor.
Koristim Xiaomi Redmi 10Pro, i prezadovoljna sam. Ugovor ističe u avgustu, ali se nadam da ću ga koristiti bar 5 godina. Šta me briga da li izlaze lepši i bolji.
 
Telefon-telefon. Ljudi imaju neka suluda očekivanja od telefona generalno. Imaš telefon, i koristi ga. Za godinu-dve bi ti ionako bilo žao jer si investirao na prečac i potpuno nepotrebno, a izaćiće nešto bolje, pretpostavimo. Telefon i ne treba da se nosi i džepovima. Ako baš hoćeš da stane u džep-prošetaj do šnajderke da ti poveća ili našije još džepova. :D
Šalim se... na tebi je odluka, pokloni, prosledi, prodaj i napravi nov ugovor.
Koristim Xiaomi Redmi 10Pro, i prezadovoljna sam. Ugovor ističe u avgustu, ali se nadam da ću ga koristiti bar 5 godina. Šta me briga da li izlaze lepši i bolji.
Ti imas jedan od boljih modela u nekoj srednjoj klasi. Za to vreme. Mislim i da nije toliko ni glomazan, onako...
 
Ti imas jedan od boljih modela u nekoj srednjoj klasi. Za to vreme. Mislim i da nije toliko ni glomazan, onako...
Nisam ga kupila u želji da imam besan telefon-za tim nikad nisam patila. Bukvalno mi je trebao telefon da me budi jutrom na svakih pola sata jer prethodni više nije pokazivao znake života na punjaču. Ovaj mi se činio najlepšim u trenutku, a malo sam i češljala utiske profesionalaca "hands on" i ono "unboxing". Ovo je stvarno telefon koji i premašuje moja očekivanja, kao i potrebe.
Ustvari, najlepši mi je bio neki Honor jer je uvrstio i zakrivljene-oble ivice ekrana. To je baš fino... ali sam se ipak odlučila za ovaj.
 
Mo'š i da ga baciš. Njima bitno da ti uzmu pare
Ja iskreno ne znam pod kojim okolnostima se više isplati imati pretplatu. Jedino da si neki poduzetnik, imaš svoj obrt pa dnevno sat i po visiš na mobu. Prijatelj dok je imao građevinsku firmu, znali su mu se ondašnji prepaid troškovi penjati i do skoro 100 eura, eto za njega je pretplata bila bolja kada je na nju prešao.
 
Pojma nemam o mobilnima, kad sam ga kupio bio laganica, kad ga stavih u futrolu postao je tezak kao tuch, jeste kda padne sa 2m visine sa futrolom, nista...ni hladan lem, ali da moze da ubije coveka, moze....
E sad da li mi lezi u ruci, ne lezi....veci mi od ruke, a probah ovaj fold ili hold, od neke ribe, i taj kao bolje lezi...ko ce ga znati....

Sad je pretplata mala ali nije beznacajna, bukvalno svima isto kao komunizam, a trosio mnogo a malo isto placas ako si platisa....ima mnogo tajnih fora....bas mnogo....tj tajnih ponuda provajdera...
 

Back
Top