Који да купим?

KraNp

Veoma poznat
Poruka
10.404
Ја сам тотални аналфабета за мобилне телефоне. Читав живот користим само ове обичне, тзв. "глупе" телефоне. Пре четри дана сам изгубио негде трећи по реду. Нокију 230. Код телефона ми је најважније да су велика слова на екрану и бројеви јер слабије видим и јака батерија која може да траје данима. Гледам по нету и видео сам ова два која ћу вам показати. Знате ли можда неки који је бољи и где може код нас да се купи овај Филипсов. За Алкател сам нашао преко "мобилног света".


https://mobilnisvet.com/mobilni/5793/Alcatel/2008G
 
Ја сам тотални аналфабета за мобилне телефоне. Читав живот користим само ове обичне, тзв. "глупе" телефоне. Пре четри дана сам изгубио негде трећи по реду. Нокију 230. Код телефона ми је најважније да су велика слова на екрану и бројеви јер слабије видим и јака батерија која може да траје данима. Гледам по нету и видео сам ова два која ћу вам показати. Знате ли можда неки који је бољи и где може код нас да се купи овај Филипсов. За Алкател сам нашао преко "мобилног света".


https://mobilnisvet.com/mobilni/5793/Alcatel/2008G
ne treba da se plasis smart telefona. ako ne vidis dobro, uzmi neki android sa sto vecim displayem i instaliras mu "big launcher" i dobices prakticno tvoj stari telefon... velike ikonice, osnovne funkcije, sve lako i jednostavno. a posto bi koristio samo osnovne funkcije, baterija bi drzala duze nego kod uobicajnen upotrebe smartfona.

1710690028093.png
 
Ja sam i presao na smart telefon samo zbog krupnijih slova na displeju od poruka.na tim starijim tipovima telefona su displeji mali,a slova i kada se u podesavanju nameste za poruke na najveca moguca,opet nisu tolika kao na smartu.
 
Хах....јуче купим неки ПАНАСОНИК за пензосе и замисли.....'ладно нема календар где могу да унесем подсетник за одређени дан и нема могућност описа у аларму за телефон !! Платио сам га седам хиљада. Ако неко 'оће да купи, дајем га за 3500 дин. или мењам за неки половни који има велики дисплеј. Оно....2,4 инча па навише.
 

Back
Top