KULTURA DIJALOGA RADIKALI - OSTALI, NA FORUMU I U PARLAMENTU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
paola:
Сјајно! Осећам се величанствено! Није вруће, примила плату, завршила са спремањем ђака за поправни, одрадила припреме у школи... А И ЛЕПЕН НАМ ЈЕ У ПОСЕТИ!
Lepo....Primitivni fašista u poseti primitivnim extremnim desničarima....Jedina razlika između nacionalnog fronta i radikala je što su oni otvoreni a ovi prikriveni nacisti :roll: :roll: :roll:
 
paola:
Сјајно! Осећам се величанствено! Није вруће, примила плату, завршила са спремањем ђака за поправни, одрадила припреме у школи... А И ЛЕПЕН НАМ ЈЕ У ПОСЕТИ!
A smeta ti vrućina? Hmmmm:roll:
Ko beše taj Le Pen?
Onaj što je pružao podršku Mesiću i ustašama 1991?
Nisi bre u hrvatskoj, pazi šta pričaš8-)
 
DellBoy-011:
A smeta ti vrućina? Hmmmm:roll:
Ko beše taj Le Pen?
Onaj što je pružao podršku Mesiću i ustašama 1991?
Nisi bre u hrvatskoj, pazi šta pričaš8-)

sad stvarno,bez uvrede,ali kakvo je to bolesno razmisljanje jednog radikala? pazi,ponosna na le pena,koji je bio otvoreni ljubitelj ustasha iz drugog svetskog rata i tudjmanovih bojovnika za vreme rata sa srbima...
 
goxy:
Nemoj tako ...I on je lepo vaspitan....Kulturan čovek, plemić skoro....A oće i da udari ako ne slušaš :lol:

udarice njega uskoro...omladina iz francuskih predgradja...arapi,crnci i belci,svi zajedno..ima da im bude nova francuska revolucija..ako se nesto vazno za politicki sistem evrope bude desilo,uvek ce se prvo desiti u francuskoj..u to mozemo biti sigurni...mozda je to dobra tema za diskusiju...
 
DellBoy-011:
Jel ti znas koliko zaradjuju na kubi?
A što se tiče toga koliko ima emigranata..... tako je i milosević govorio: sta je 100 000ljudi na ulicama beograda, kad osam miliona nije.
Kad ono: prc!:lol:
Сваком дође крај, па и њему. И мени је тада сметао Слоба. Доста, бре, 10 година гледати исту председничку фацу. Ишла сам на све демонстрације проти њега, нагутала се дома и сузавца, умало нисам и батине добила и ТАДА САМ БИЛА ПРОТИВ СЛОБЕ, а чак нисам била ни симпатизер радикала. Њихов симпа сам постала када је ДОС дошао на власт. Када сам видела ко је на власти и шта све ради и како се Ђинђић понаша, а дошао је као миш иза Коштуничиних леђа, е тада сам се дефинитивно определила. И докле год буде оваква политика СРС, њихов сам симпатизер! Када се бар мало почне да служи лоповлуком, прљавштинама, издајствима, колаборацијом са Сорошем, а против сопственог народе, а све у име некакве "европске Србије".... тада сам против њих или апсолутно аполитична и разочарана. Остаје ми само моја математика, где је 2+2 увек 4 и тако ће бити док има човечанства и никакав ДОС ми не може наудити! Ја, баш нисам неки присталица свих Шекијевих политичких потеза и маркетинга, али то не мења општу слику о радикалима. То се провокације на које се такви каче, као сомови на удице. И док је таквог улова ја се слатко смејем и не желим ни да објашњавам ни да браним потезе вештог риболовца глупим сомовима. Њима је довољно што су се упецали!
 
paola:
Сваком дође крај, па и њему. И мени је тада сметао Слоба. Доста, бре, 10 година гледати исту председничку фацу. Ишла сам на све демонстрације проти њега, нагутала се дома и сузавца, умало нисам и батине добила и ТАДА САМ БИЛА ПРОТИВ СЛОБЕ, а чак нисам била ни симпатизер радикала. Њихов симпа сам постала када је ДОС дошао на власт. Када сам видела ко је на власти и шта све ради и како се Ђинђић понаша, а дошао је као миш иза Коштуничиних леђа, е тада сам се дефинитивно определила. И докле год буде оваква политика СРС, њихов сам симпатизер! Када се бар мало почне да служи лоповлуком, прљавштинама, издајствима, колаборацијом са Сорошем, а против сопственог народе, а све у име некакве "европске Србије".... тада сам против њих или апсолутно аполитична и разочарана. Остаје ми само моја математика, где је 2+2 увек 4 и тако ће бити док има човечанства и никакав ДОС ми не може наудити! Ја, баш нисам неки присталица свих Шекијевих политичких потеза и маркетинга, али то не мења општу слику о радикалима. То се провокације на које се такви каче, као сомови на удице. И док је таквог улова ја се слатко смејем и не желим ни да објашњавам ни да браним потезе вештог риболовца глупим сомовима. Њима је довољно што су се упецали!
Ti si mogla da ideš samo na miloševićeve čuvene kontra minitge:lol:
i gde si se to nagutala suzavca i kada, konkretno?
Ti stvarno imaš puno problema:lol:
 
paola:
Сваком дође крај, па и њему. И мени је тада сметао Слоба. Доста, бре, 10 година гледати исту председничку фацу. Ишла сам на све демонстрације проти њега, нагутала се дома и сузавца, умало нисам и батине добила и ТАДА САМ БИЛА ПРОТИВ СЛОБЕ, а чак нисам била ни симпатизер радикала. !

to je to...ako je istina da si gutala suzavac i demonstrirala,sta ce ti onda ista onakva propast ko i ranije? :confused: sad ces da se boris da se vratis u isto stanje odakle si grebala da se ischupas??? sto onda ne glasas za domacine,velju,bidzu ,palmu,raku i kostunicu? evo vam alternative
 
paola:
Опаааа! Колико ли се пирана окупило око мамца званог Лепен! Сад ће вас тета Паола лепо да стрпа у кесу па на сметлиште! Сличне рибе Далматинци зову, мислим, грдобе, или тако некако!

Izvini, povlačim prethodni post, ipak si se negutala suzavca previše:lol:
 
goxy:
da dobra tema za ......Ja sam protiv revolucije i nereda ali je činjenica da je čovek otvoreni fašista i antisemita......
Анти семита? Па и ваши ментори из Немачке су још јачи на том пољу. И Мађари, и неки Руси и Пољаци... Значи ли то да, ако је више нација тако расположено према једној нацији, да, по закону великих бројева, може бити да су у праву?
 
serb_pagan:
to je to...ako je istina da si gutala suzavac i demonstrirala,sta ce ti onda ista onakva propast ko i ranije? :confused: sad ces da se boris da se vratis u isto stanje odakle si grebala da se ischupas??? sto onda ne glasas za domacine,velju,bidzu ,palmu,raku i kostunicu? evo vam alternative
Па нисам знала колико су ови исти! И ГОРИ! Раку и Биџу ми не дирај. То су најпоштенији људи код Срба. И Коштуница је такав, ма шта ЛДП, ДС,... и остала булумента мислила о томе1
 
paola:
Анти семита? Па и ваши ментори из Немачке су још јачи на том пољу. И Мађари, и неки Руси и Пољаци... Значи ли то да, ако је више нација тако расположено према једној нацији, да, по закону великих бројева, може бити да су у праву?


kako lupetaš...

evo, nas 3-4 na ovom topiku mislimo da si ti retardirana. da li može biti da smo po zakonu velikih brojeva u pravu?
 
goxy:
Laži, laž
i laži svakog ko ti veruje......Laži, laži, laži svakog ali mene ne.....A da možda si ti jedna od onih što je išla da krade u parlament....Mnogi moji radikalni ortaci su išli ispred savezne kupštine samo zato da nešto odlome i ukradu......
Па где ти је образ?! Да ли је могуће да ваше свињарије пребацујеш у туђе двориште? Радикали и Скупштину запалише? И РТС? И полицијску станицу опљачкаше? И проваљиваше у установе и формираше "кризне комитете" да се напљачкају и заметну трагове? ОПАСНИ ОВИ РАДИКАЛИ? Предводили су "револуцију 5. октобра"?
 
paola:
Теби је жао због Томиног инаћења (принципијелности!)? Просперитетна Србија са оваквом Владом???
1.Nije mi zao zbog Tominog inacenja(principijelnosti),sta vise,drago mi je da je neko od radikala i otvoreno potvrdio svu negativnu motivaciju,primitivne i morbidne ideje,koje su u osnovi te stranke.
2.Gde sam ja apostrofirao ovu vladu kao takvu?Uostalom,zar ne rekoh da nisam pristalica stranke,vec ideje?!
 
eIvin:
kako lupetaš...

evo, nas 3-4 na ovom topiku mislimo da si ti retardirana. da li može biti da smo po zakonu velikih brojeva u pravu?
Па, управо сте потврдили моју тезу да гомила будала може да тврди да је данас четвртак, али то не значи да су у праву! То исто важи и за било кога, па макар се он звао и Лепен. Ако некаква гомила тврди да је он антисемита, да ли то значи да су у прави, самом тим што су бројни, ма колики тај број био?
 
paola:
Па нисам знала колико су ови исти! И ГОРИ! Раку и Биџу ми не дирај. То су најпоштенији људи код Срба. И Коштуница је такав, ма шта ЛДП, ДС,... и остала булумента мислила о томе1

pa eto ti...sta ce ti radikali...imas kostunicu i domacine...radikali su dojaja smorili...mnogo bre guse,sivi su i nemocni...samo bi da ratuju,neku bedu..ne vole ih ljudi zbog toga...daj neko ko hoce da radi..nije valjda srpski domacina takav da bi samo nesto da se kaci,bije,ubija,prebija,ratuje????

valjda srpski domacin pod 1 treba da bude bogat ili bar imucan da bi se smatrao iole vrednim covekom u zemlji srbiji??? u srba se oni "domacini" koji nemaju nista nazivaju goljama i bedom,a shodno tome tako i tretiraju..nemate vi pojma o srbiji u srpskom mentalitetu..
 
paola:
Па, управо сте потврдили моју тезу да гомила будала може да тврди да је данас четвртак, али то не значи да су у праву!
Da, isto kao kada se ti pozivaš na 40 ili 50 procenata glasačkog tela...

Postovi na temi su dovoljno rekli o kulturi dijaloga, svaki dalji komentar je novi povod za svađu i rasprave. A toga već imamo previše. Hvala na pažnji i doviđenja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top