KULINARSKO ĆOŠE

Da, mlad decko..tuga :( decko je iz mog kraja..neka mu je laka zemlja.. Cile mi je jutros javila, bila sam u soku..i zaista ne znam detalje sta se zapravo dogodilo.. ako neko zna, neka napise jel decko bolovao, poginuo...??? ustvari, vidim sad Daca je napisala da je poginuo.. saobracajka??? :(
Hvala Kaci i ladyns :*** jaooo, slavili SMO-al` mislim da necu vise!! ne zelim da spremam ruckove za babe i dede, striceve, strine itd itd kad je to njegov rodjendan a ne slava!!!..nadam se da ce mi malisa krenuti u vrtic jos malo i imati svoje drustvo, tako da od sl.godine u igraonici i cao!!! Ne mogu vise...jedva sam izdrzala na nogama ovako prehladjena, a on je rekao da nije zadovoljan svojim rodjendanom, molim te lepo :) nije imao kolvna i balone.. i upravu je dete..
 
Dobro veče drage moje, malo duže me nije bilo ovde, svašta se izdešavalo.
Zvončice, srećan rodjendan mladom gospodinu, nek je živ i zdrav, i donosi celoj porodici puno sreće.
Daco, držim ti palčeve u daljem životu, što moj muž kaže, sve loše je za nešto dobro i što nas ne ubije, to nas ojača. To je nekako u prevodu, ali smisao mislim da nisam promašila.
Mada ne znam o kome i čemu je reč, uvek je jako tužno kad ovaj svet napusti neko mlad, pred kime je još ceo život.
 
Dobro veče. Ne stigoh da pročitam sve šta se izdešavalao,a prema planu i programu to će tek biti moguće u nedelju.
Zvončice, neka ti je sinu srećan rodjendan,sa malo većim zakašnjenje,ali znaj da su čestitke iskrene i od srca.Sve što bih svojoj deci poželela želim i tvom sinu.
E Daco,sigurna sam da treba lavovsko srce da se tako nešto prebrodi.Ja znam da si ti hrabra žena...šta si sve pregurala do sada...Preguraćeš i ovo sada...Moj tata mi uvek kaže,ko zna zbog čega je to dobro(mada kad mi se nešto baš loše desi ne mogu da shvatim i prihvatim,ali bar nekako zvuči ...pa da uteši )
Da ...i videla sam na FB za Miroslava-takav divan i dobar momak! Valjda i onaj gore traži sebi društvo najboljih.Velika tuga! Ode dečko za 2 nedelje! :(
 
A da ...ja sam malo za vikend putovala. I skoro se tako lepo i opušteno nisam provela. Dan kada sam trebala da krenem(petak),mislila sam da imam 5 pari ruku,minimum.Ujutro jedna odneta torta, + 3 završene (isporučio ih moj muž u subotu),odlazak u kupovinu jer sam se stila da moram još nešto da kupim, pa pakovanje stvari, farbanje kose u 19,30,a onda u bus koji kreće u ponoć komirana!.A povrh svega predhodnih dana sam radila moje vampir smene i spavala po 3 sata.Ujutru obilazak Budimpešte,uzduž i poreko (noge nisam znala da li su moje),Citadela...samo što smo došle u hotel,kuma i ja umesto da odmorimo,jok...pravac tržni centar za koji su nam rekli da je na 10 min hoda od hotele.Nije bilo 10 nego 20 min, i onda onako sa sve kesama, jer nisam mogla da odolim nekim stvarima nazad u hotel,presvalačenje pa opet šetnja po centru i vožnja brodom po Dunavu.Stvarno sam fascinirana noćnom vožnjom,mada sam svojevremeno slično doživela u Pragu. Kako je mojoj kumi bio rodjendan pre neki dan, na brodu su nam poslužili šampanjac. Sutradan Sent Andrej,Budim,šoping i onda za Beograd. sve u svemu,oduševljena, napunjena pozitivnom energijom koja polako isijava pored moje rerne, jer upravo pravim neko brdo torti i još svadbenu!
 
Opet nigde nikoga :)
Ja dosla da se pohvalim, u pola 9 jutros sam po drugi put postala tetka, moja rodjena sestra se porodila, stigao nam je mali Strahinja :heart: Sledece godine, Boze zdravlja ce imati dupli razlog za slavlje na danasnji datum posto joj je inace slava.

Srecna slava i ukoliko neko od vas danas proslavlja!
 
Opet nigde nikoga :)
Ja dosla da se pohvalim, u pola 9 jutros sam po drugi put postala tetka, moja rodjena sestra se porodila, stigao nam je mali Strahinja :heart: Sledece godine, Boze zdravlja ce imati dupli razlog za slavlje na danasnji datum posto joj je inace slava.

Srecna slava i ukoliko neko od vas danas proslavlja!

Čestitke od srca!!!Da je Strahinja srećan,zdrav i napredan.
Tebi draga srećna slava i svima koji slavite.Ja ću je provesti radno,ali zato moji odoše u Novi Sad kod devera.Inače ovo je i devojačka slava moje mame. Pa je uvek dilema kako stići kod tetke na slavu koja živi u Šapcu i kod devera u Novi Sad.
A ja..ko Pepeljuga :)
 
Samo da vam mahnem....ja sam zestoko nadrljala, upalile mi se grudi iz cista mira juce, ne mogu vam opisati kakve bolove trpim, a sto je najgore stalno imam temp 40 koja nikako da spadne, i jos od sve muke morala juce praviti tortu, nsam imala srca otkazati, koru sam bila napravila pre nego sto me zgrabilo pa sam sinoc tek u osam kuvala fil... idem sad da je slagiram i nazad u krevet

Sandi cestitam, da je malisa ziv i zdrav

Princes bas ti zavidim :) neka si uzivala i zasluzila si....
 
Samo da vam mahnem....ja sam zestoko nadrljala, upalile mi se grudi iz cista mira juce, ne mogu vam opisati kakve bolove trpim, a sto je najgore stalno imam temp 40 koja nikako da spadne, i jos od sve muke morala juce praviti tortu, nsam imala srca otkazati, koru sam bila napravila pre nego sto me zgrabilo pa sam sinoc tek u osam kuvala fil... idem sad da je slagiram i nazad u krevet

Sandi cestitam, da je malisa ziv i zdrav

Princes bas ti zavidim :) neka si uzivala i zasluzila si....

KUPUS KUPUS I SAMO KUPUS!!! Ynas da sam se zalila da sestra ima isti problem...na kraju su joj rekli da mora da primi hormon za zaustavljanje laktacije, pa da se onda grudi spasavaju. I ja odem kod nje i CELU NOC, bukvalno celu, stavljala sam joj liske kupusa,, preko njih pelena, pa uperimo fen da se sve to zagreje...onda blaga masaza, pa sve opet i opet....ujutru situacija duplo bolja, sada doji malog Mihaila!!
 
KUPUS KUPUS I SAMO KUPUS!!! Ynas da sam se zalila da sestra ima isti problem...na kraju su joj rekli da mora da primi hormon za zaustavljanje laktacije, pa da se onda grudi spasavaju. I ja odem kod nje i CELU NOC, bukvalno celu, stavljala sam joj liske kupusa,, preko njih pelena, pa uperimo fen da se sve to zagreje...onda blaga masaza, pa sve opet i opet....ujutru situacija duplo bolja, sada doji malog Mihaila!!
ZIVIO KUPUS i mene je spasio prvi put, drugi nije bilo ni upale, a bilo je mlijeka, ali Dunja nije znala fino sisati, ragade uzasne mi napravila, pumpica jos gore to sve raskrvarila, mama se nije snasal i sisale smo samo 2 mejseca uz konstantnu dohranu. I sada mi suze krenu kada o tome pricam, kao da su mi je otimali iz ruku kada su joj davali flasicu

Inace, danas sam se razduzila.. i gotovo sada sam kuci. Jako me iznerviralo kada sam cula (posto smo svo 4 osigurani na mene) da se mjesec dana ceka rjesenje o ukidanju zdravstvenog osiguranja, do tad je ono tipa SNADJI SE, idi privatno i za najobicniju stvar
 
Hvala na cestitkama, bas sam srecna :heart:
Moja sestra je sa prvim detetom imala jako velikih problema na porodjaju, na kraju je malecka 26 dana bila u Institutu majka i dete, a sestra je umalo ostala bez materice, obe su dobile sepsu :( jedva se odlucila za drugu trudnocu.
Njena slava je Arandjelovdan, meni je vec bila, Srdjevdan :)

Daco, saljem ti najveci zagrljaj.

Kupus je zakon, stvarno, Toni mnogo mi je drago sto je sestra sada ok.
 
Hvala na cestitkama, bas sam srecna :heart:
Moja sestra je sa prvim detetom imala jako velikih problema na porodjaju, na kraju je malecka 26 dana bila u Institutu majka i dete, a sestra je umalo ostala bez materice, obe su dobile sepsu :( jedva se odlucila za drugu trudnocu.
Njena slava je Arandjelovdan, meni je vec bila, Srdjevdan :)

Daco, saljem ti najveci zagrljaj.

Kupus je zakon, stvarno, Toni mnogo mi je drago sto je sestra sada ok.

Hrabro i divno sto se odlucila za drugu trudnocu!!! Cestitam, vidjela sam upravo na FB, neka je sa srecom Srdjevdan!!!

Hvala ti draga na podrsci i svemu, ceka me brdo torti i nemam volje ama bas uopste, ni trunku, ali eto, kazem da mi je imati vremena isplakati se, pa da se natjeram naci opet onu hrabost u sebi i nastaviti dalje, jos jaca
 
Samo da vam mahnem....ja sam zestoko nadrljala, upalile mi se grudi iz cista mira juce, ne mogu vam opisati kakve bolove trpim, a sto je najgore stalno imam temp 40 koja nikako da spadne, i jos od sve muke morala juce praviti tortu, nsam imala srca otkazati, koru sam bila napravila pre nego sto me zgrabilo pa sam sinoc tek u osam kuvala fil... idem sad da je slagiram i nazad u krevet

Sandi cestitam, da je malisa ziv i zdrav

Princes bas ti zavidim :) neka si uzivala i zasluzila si....

Hvala ti draga!
Nadam se da ti je bolje!
 
Hrabro i divno sto se odlucila za drugu trudnocu!!! Cestitam, vidjela sam upravo na FB, neka je sa srecom Srdjevdan!!!

Hvala ti draga na podrsci i svemu, ceka me brdo torti i nemam volje ama bas uopste, ni trunku, ali eto, kazem da mi je imati vremena isplakati se, pa da se natjeram naci opet onu hrabost u sebi i nastaviti dalje, jos jaca

sve što sam mislila sam ti rekla, da se ne ponavljam.Isplači svu tu tugu, skrpi snagu i teraj dalje.Trebaš svojoj deci zdrava i normalna još dugi niz godina!.
:heart: :heart: :heart:
 
Hvala princeska na zeljama, znam da ih zelis iskreno kao sto i ja tvojoj deci zelim svu srecu ovog sveta! (i svoj ostaloj naravno, oni su nasa sreca tako da nama nista osim njih ni ne treba)
Sandi, neka je ziv i zdrav imenjak mog sincica, ljubim ga u ime <3
 
Evo da se ja javim da ne bude bas potpuno mrtvilo, cure verovatno peku kore za torte, cetvrak je :)
Ja sam danas bolje, dva dana sam bila pod visokom temperaturom i sa uzasnim bolovima, stavljala sam stalno kupus i pila paracetamole, i hvala bogu ide na bolje, hvala vam svima na podrsci i veliki kolektivni poljubac svima :cmok2:

Daco jako mi je zao zbog posla, nadam se da ces imati jos vise posla sa tortama da nadomestis novcani gubitak bar malo.

Toni, jako mi je drago zbog tvoje sestre a posebno sto je istrajala u tim mukama i sad doji malenog Mihajla :D
neces mi verovati ali neko vece lezim u krevetu i setim se tebe i tvoje sestre, reko moram te bas u jutro na cosetu pitati za sestru, kad u jutro ja nadrljam :) e to se zove maler :zcepanje:
 
Evo da se ja javim da ne bude bas potpuno mrtvilo, cure verovatno peku kore za torte, cetvrak je :)
Ja sam danas bolje, dva dana sam bila pod visokom temperaturom i sa uzasnim bolovima, stavljala sam stalno kupus i pila paracetamole, i hvala bogu ide na bolje, hvala vam svima na podrsci i veliki kolektivni poljubac svima :cmok2:

Daco jako mi je zao zbog posla, nadam se da ces imati jos vise posla sa tortama da nadomestis novcani gubitak bar malo.

Toni, jako mi je drago zbog tvoje sestre a posebno sto je istrajala u tim mukama i sad doji malenog Mihajla :D
neces mi verovati ali neko vece lezim u krevetu i setim se tebe i tvoje sestre, reko moram te bas u jutro na cosetu pitati za sestru, kad u jutro ja nadrljam :) e to se zove maler :zcepanje:

:heart::heart::heart:
 

Back
Top