Kulinarsko ćoše

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ni ja ne vidim sliku koju je postavila Jaca, a vidim onu koju je postavila Rada i Sneki. Ja ne mogu preko mozille da postavim slike u album, samo preko eksplorera. Zašto, pojma nemam. U stvari znam, rekla mi Una da mi je mozill pobrljavila, i da treba nešto da joj uradim, ali nikako da se nakanem da mi Unči objasni.
 
Evo da se i ja javim,da neko ne bi pomislio da ja jos putujem....Ali bilo je cupavo.Sneg je vejao,kisa je padala,mrak...divan prizor,a budala na putut vise od pahuljica.Za dlaku sam izbegla da mi slupaju moj lepi auto!Kreteni,ludi,...Nego samo da kazem da sam juce napunila baterije.Upoznala neke nove drugarice sa foruma,izljubila se i ispricala sa moji dragim starim (po stazu) drugaricama...Bas mi je bilo lepo.
Koko,pa ti se jos nisi navikla na te greske organizacije....pa bar kad je nas forum u pitanju,to je normalno.Vi ste za mene bili negde medju pobednicima i bez pehara i prozivke.
Velike cestitke nasoj Daci,Stefaneli,Tiruriru i naravno Maji.Ljubim vas i odoh da radim.Od Krstarice jos uvek ne dobijamo honorare!
 
Upravo su nas zvali iz redakcije praktike da nam kazu da smo ipak osvojili drugo mesto i da dodjemo po pehar tj. po onu figuricu...
Pa oni su nenad.ebivi! :dash:
Veće ludosti nisam videla! :roll:
Kako sad to? Dodele prve tri nagrade i zovu naknadno da kažu da ste vi dobili... ni prvu ni treću nego - drugu?!
Prošle godine su prozvali neko udruženje Sveti Trifun, a ispostavilo se da smo nagradu dobili - mi?!
A kakva svrha od nagrade koju dobijaš kad sve prođe... mislim, da ne pominjem da ni u specijalnom izdanju nije objavljeno da je tu nagradu dobio Tim snova.
Ovo mi liči na to... Dobili ste nagradu, ali to ne zna niko sem njih i vas?! E stvarno su...
Ne, tamo stvarno treba ići da se lepo zabaviš i družiš, poneseš nešto... čisto da dobiješ pravo da se pojaviš i to je to.
Nisam htela da lajem, ali je zaista bilo sramno da ne dobijete nagradu... ali ovo mu dođe slaba uteha...
 
nepravda,nepravda....niko mi nije rekao da imaqmo tortu od muskog clana foruma,jesam je videla ali u onoj euforiji nisam pitala sta je i cija je,goksi hvala na lepom gestu...
koko od srca sve cestitke,sta drugo reci,nemam vise snage da kopam bunar,vazno da je koliko toliko ispravljeno sta je ucinjeno...
vama hvala jos jednom na svemu,danas na poslu se jos slezu utisci i znate sta mi je proslo malopre kroz glavu a juce je nekako bilo u onoj euforiji valjda normalno...
ok nagrada,da se ne lazemo prija,bas sam veceras rekla uni da me je na pozitivan nacin sutnula u guzicu da mogu da teram dalje i drzace me neko vreme,aliiiiionaj aplauz kad su me prozvali je cini mi se bio jedan od jacih i oni poljupci koliko ih je samo bilo e to mi prija,koliko se nekih divnih,interesantnih ljudi sa razlicitih strana skupilo i stajalo iza mene i te torte...
pa drugari jos jednom vam hvala sto ste sa mnom podelili slatku radost,na neki svoj nacin i vi ste zasluzni za ovu nagradu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top