Kulinarsko ćoše

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro, drage moje... sto je lepo piti ovu jutarnju kaficu sa vama, jos koji dan, a od sledece nedelje na posao...ni sama ne znam kako cu mesec dana nisam radila i skroz sam se odvikla od ranog ustajanja, odlaska na posao, pa kuca, skola i sve ostalo... zato ovu nedelju moram maksimalno da iskoristim, jer onda krece ludiloooo:mrgreen:
 
Jutros sam procitala nesto sto mi se jako dopalo i zelim da podelim sa vama.
Dobro jutro uz uvek aktuelnog i uvek velikog Duska Radovica:
"Nema vise normalnih.Svi smo manje-vise ludi.Neki kradu kao ludi,neki zderu kao ludi,neki piju kao ludi,a neki rade kao ludi i oni su najludji od svih":heart:
 
Dobar dančić i od mene, ja danas imam skraćeni radni dan. Malko zaradila i neće mi se više danas. A od sutra ponovo moja klasična kilometraža. Danas sam rekla sebi da nisam baš toliko luda, da svaki dan budem u kolima po 8 - 12 sati.
Sunce sija, omamo oko 19 stepeni, vetar je konačno prestao da se dere, super je. Idealno za šetnju.
 
Cao svima :bye:
Vidim da je lepo vreme donelo i lepo raspoloženje. Za vikend bilo veselo samo što se nije i zaigralo...
380562mcpol8ofht.gif


samo sam vam ja falila da povedem...
2896357q7fl3wria6.gif
 
Vidi ovu Jacu. Stavila feredžu, misli nećemo je prepoznati.:zcepanje::zcepanje: Varaš se Jaco, odmah sam znala da si ti.

Eeee, kod mene stiglo proleće. Sejali danas grašak. Ekipa sutra ide da sadi luk. :evil: Ja ne idem. :cool: To je najgori posao na svetu, ne bih ga poželela ni najgorem neprijatelju.:sad2: Toliko to mrzim, da igram na FB farmu i uopšte ne sejem luk. Ni virtualno. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top