Kulinarsko ćoše

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i ja da virmen malo, da vidm šta ima.

00040051.jpg
 
Dobro jutro i dobar dan drage moje, a meni je već dobro veče.Nisam spavala od juče -opet obnula cajger za 25-26 sati nespavanja. Let smo imali jutros u 02 i 05.
Ali sam predivno raspoložena, vesela i zadovoljna.Baterije su napunjene.tako puno pozitivne energije. Bilo je to zaista divno i nezaboravno letovanje.Tako da sam sebi obećala da ću, ako ne svake godine letovati (jesenovati :D) u Egiptu, a ono svake druge bar.
Divno,čisto toplo more.:ok:
Temperature oko 32-33.:klap:
Soba ogromna, čista.Sobar nam je svaki dan menjao posteljinu, peškire, a svaki 3 dan prao prozore.Na krevetu uvek neke figurice od peškira.Došlo mi da ga usvojim i povedem za Beograd.
Svi jako, jako ljubazni i nasmejani-iako su plate konobara oko 65 evrića.
A tek kakav su spektakl priredili Andjeli za rodjendan.Ceo personal joj je zajedno sa menadžerom pevao pesmu i doneli joj tortu.
Samo prelistah koju predhodnu stranu i videh baš lepih novosti,Bela Rado neka je sa srećom.Ostalo ću iščitavati kasnije, sada zaista nemam snage
 
Dobro jutro i dobar dan drage moje, a meni je već dobro veče.Nisam spavala od juče -opet obnula cajger za 25-26 sati nespavanja. Let smo imali jutros u 02 i 05.
Ali sam predivno raspoložena, vesela i zadovoljna.Baterije su napunjene.tako puno pozitivne energije. Bilo je to zaista divno i nezaboravno letovanje.Tako da sam sebi obećala da ću, ako ne svake godine letovati (jesenovati :D) u Egiptu, a ono svake druge bar.
Divno,čisto toplo more.:ok:
Temperature oko 32-33.:klap:
Soba ogromna, čista.Sobar nam je svaki dan menjao posteljinu, peškire, a svaki 3 dan prao prozore.Na krevetu uvek neke figurice od peškira.Došlo mi da ga usvojim i povedem za Beograd.
Svi jako, jako ljubazni i nasmejani-iako su plate konobara oko 65 evrića.
A tek kakav su spektakl priredili Andjeli za rodjendan.Ceo personal joj je zajedno sa menadžerom pevao pesmu i doneli joj tortu.
Samo prelistah koju predhodnu stranu i videh baš lepih novosti,Bela Rado neka je sa srećom.Ostalo ću iščitavati kasnije, sada zaista nemam snage

Dobrodošla!
 
Poslednja izmena od moderatora:
moram sa vama nesto da podelim,ja sam se slatko ismejala....napravila sam tortu i stavila je na frizider.dosla baba,uzela sebi parce i resi zena da je stavi u frizider da se ne topi9mada u sobi gde je frizider uopste nije toplo)i tako ona stavi tacnu sa tortom na neku serpu i,po obicaju zalupi vratima frizidera,a onda se vrati da stavi jos nesto u frizider.otvara frizider,a ono..... torta u vratima hahahhaa.....kad je pocela da zapomaze pomislili smo ko zna sta se desilo.......i sad ide po kuci i govori "a bila je tako lepa torta"...baba legenda
 
Celi svijet se pita zašto arapski teroristi rade samoubilačke napade?

Seks pre braka - zabranjen.
Nema prostitucije.
Alkohol zabranjen, barovi zabranjeni.
Televizija zabranjena, internet zabranjen.
Sport zabranjen.
Svinjetina zabranjena.
Svuda pesak. Moraš jesti desnom rukom jer si guzicu obrisao levom.
Nema brijanja, nema tuša.
Tuđa muzika zabranjena. Radio je zabranjen.
Dozvoljeno je magareće meso pečeno na žaru od kamiljeg izmeta.
Žene nose odeću koja liči na dzak I nista se ne vidi.

J***s zivot I onako nije nizasta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top