Kulinarsko ćoše

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i mene, bila na sestricinom rodjendanu u igraonici pa posle produzila sa nekim svojim drustvom i sada stigla do kompa, da postavim jos jednu sliku...
Hvala vam svima na bonicama i pohvalama :)
A sada idem da spavam
 
Evo jedna za lepe snove svima. :)
07%20bas%20nocni%20pogled%20Parga.jpg
 
Eeejjjj,pa mi imamo i moderatora na liniji! Pa ko to nama prica o slobodnom vremenu? Gde si ti? Sta ces sa tolikim parama? Meni je danas dan poceo divno!Celu nos bez sna sa ogromnom glavoboljom...taman uvertira pred zavrsnicu posla. Ne znam kako bi to bilo raditi opusteno i bez tenzije.Kao da neko tamo gore kaze" e nece moci ,dzaba si krenula na vreme,isplanirala se..."U nedelju pravim rodjendan i mojim muskarcima.Tacnije juce im je bio rodjenda(i muzu i sinu),ali smo to proveli u radnoj akciji.Brali su se kukuruzi i dizali na supu. Zato cemo u nedelju da pijancimo.
 
Fil sam spasio, hvala na savetu. A evo nesto sto sam pripremio sinoc za vecericu
Prvo je izgledalo ovako


1.jpg
[/IMG]
zatim ovako

2-2.jpg
[/IMG]
a na kraju ovako

3.jpg
[/IMG]

i nije bilo lose. Verujte mi na rec. A trebalo je malo vise od pola sata za pripremu.
Pozdrav svima.
 
Eeejjjj,pa mi imamo i moderatora na liniji! Pa ko to nama prica o slobodnom vremenu? Gde si ti? Sta ces sa tolikim parama? Meni je danas dan poceo divno!Celu nos bez sna sa ogromnom glavoboljom...taman uvertira pred zavrsnicu posla. Ne znam kako bi to bilo raditi opusteno i bez tenzije.Kao da neko tamo gore kaze" e nece moci ,dzaba si krenula na vreme,isplanirala se..."U nedelju pravim rodjendan i mojim muskarcima.Tacnije juce im je bio rodjenda(i muzu i sinu),ali smo to proveli u radnoj akciji.Brali su se kukuruzi i dizali na supu. Zato cemo u nedelju da pijancimo.

Ne pričam ja o slobodnom vremenu... bilo ga je. ;)
Znaš kako... ja sam skroz iz krajnosti u krajnost - sve mi ide tako. Ali nema veze... Navikla sam pa mi odgovara.
A sa novcima? Pa šta se radi sa njima? Ima sve da potrošim! :zskace:
Popi nešto za glavobolju i odmori malo... neće posao nikud, a to te organizam upozorava da malo usporiš.
I pozdravi momke, čestitaj im rođendan i reci im da te izljube (mali što si ga rodila, a veliki zato što je dobio najlepši poklon na svetu)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top