Kulinarsko ćoše

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa dobro, s obzirom da mi trebaju jos neke stvarcice jednim udarcem cemo sve odraditi.:) Inace sam od Marije svojevremeno uzimala Wiltonov casopis, bogami nije bio jeftin, ali s razlogom, pa se nadam da i u ovome bude stvari koje vredi videti pa i nauciti, mada mislim da i nije tako skup jer obicna praktika kosta dosta, mislim uporedjujuci sa ovim casopisom.Pozdrav:bye:
 
Ovo je moje malo, slatko, starije d e t e, ljubi ga majkica:cmok2:, koliko god dajes uvek je malo, :sad2:, a kada nesto odvojim za sebe to je kao da sam potrosila svo bogatstvo ovoga sveta:worth:, ali mi majke se ne predajemo tako lako:besna:!!!!!!!
 
E deca ko deca, uvek nesto broje a ne shvataju da sve ovo prvenstveno radimo zbog njih.
I moj se buni. Te na sve strane tvoji plehovi, te tvoji cvetici. A kako da se snadjem kada mi stan ima 48 kvadrata, pa neznam gde da se okrenem.
 
Nismo ni mi, tj ja u boljoj poziciji, zivimo u dvosobnom stanu, nas cetvoro, kuhinja je uglavnom zauzeta, na opste nezadovoljstvo ukucana, pa se dnevna pretvorila u trpezariju, jer nemaju gde da se spuste u kuhinji:sad2:, pa onda spremaj i kuhinju posle svih poslova, a onda dnevnu sobu koja nam je i spavaca, :mrgreen: ma sta da se prica vise kad sve znate da iskocis iz sopstvene koze:besna:, evo i sad dok pisem iza mene brdo poslova, ali nemam vise snage danas za spremanje, tako da se sada odmaram uz sve vas ovde:manikir:,usput sam napravila i neke dekoracije, skuvala rucak za sutra...Puno vas ljubim i pozdravljam:bye:
 
Cekam da se hladi fil, pa malo sedoh. Ovaj vikend tarapana, ni rucka nemam za danas. E pravim onu tortu sa dugom, zvezdicama i suncem poslacu vam sliku kad zavrsim, valjda ce biti nesto od nje, a pravim i jednog strasnog zmajceka sa blagom. Pozdrav i ljubac za sve:cmok2:
 
E PA STVARNO ZENSKE JA NA ONOM DELU FORUMA O UKRASAVANJU I DANIMA NEMA NIKOG KAD ONO VI SE SCUCURILE OVDE I UZ KAFICU .........JELTE BAS STE ...... SALU NA STRANU ....EVO ME NAPOKON JEDVA VAS PRONADJO.... DA VIDIM DA SE VODILA BITKA OKO TIH KURSEVA U EUROWILTU<ovde_spanija portugal .engleska_ni jedan kurs na koji biste isli nije ispod 250 eura...sve zavisi sta vam treba ali u principu cena je ista.Ako recimo zakazete kurs kod gospe MARCELE CAPO koja potegne iz argentine u spaniju racunajte na minimum 300 eurica po danu_samo kurs_ a gde je ostalo_hrana. smestaj .da se kupi kakva alatkica ili knjigica_ dan nije ispod 500 a ona recimo drzi kurs tri dana.na kursu bude u proseku 100 zena _treba sve to i organizovati _zene su to.Kolika je verovatnoca da ce ona svakoj od vas pomoci oko necega da ce se zadrzati na vasoj klupi vise od 5 min.Ona je tu dosla da proda svoje znanje i ko hoce taj prihvati ko nece nemora....ali ona ne dolazi ako je broj zena manji od 100 jednostavno joj se ne isplati dolaziti cak iz juzne amerike u evropu.Rada iz eurowilta pravi torte i to odlicne o dekoraciji i da ne raspravljam _vidila sam njen albumcic - predpostavljam da zbog obima posla nemoze bas puno da pravi torte ali moze da pokaze i demonstrira ono sto zna.EEEEEE sad sto se para tice vidite ne mogu vam reci da li je to skupo ili ne_nekome nije - nekome jeste-.Moj primer sve sama i sve sama.Jedino sam bila na jednom seminaru u zagrebu koji je trajao celi dan -20eura_da naucim kako se radi sa fondonom.Naucila osnovu i sad mi je lako dalje.Znate kada ste dve ili tri i kad i vi ucestvujete u radu i kada osoba koja vam pokazuje ima znanje verujte da se tu napreduje _moj profesorski ego_nikako stagnira.To je prilika da naucite ono sto neznate _znanja nikada dosta_.A posto vas nema puno mozete sve da pitate da vidite da vam dobro objasne _male tajne velikih majstora dekoracije_a oni posto uvoze wiltona puni su knjiga i moraju biti u toku tako da stvarno mozete da profitirate i naucite i to dobro.Verujem da je cena ojaca ali heheehhehehehe i dalje su naj jeftiniji i pricaju na vasem jeziku.ljubac
 
Dugo se nisam javljala nemam vremena...Nemam ni sada, samo da vam kazem da cu sutra celog dana biti u BG, pa ako neka od vas iz BG ima vremena neka mi se javi da se vidimo. Moj broj moba je u mojim porukama posetilaca
A kada sva ova guzva prodje ispricacu vam svoje utiske o Makedoniji....
Veliki pozdrav:bye:
 
Pa vi ste tu.Da Jaca ne spomenu cose ja bih zivela u pustom neznanju.Pitam se kao i Vesna sta je ovim zenama sad kad sam se ja bas zainatila pa pratim sta se desava svaki dan a one se zabile u cose i ssuuu,ssuuuu...Koko ja danas radim nocnu a bas bih te volela videti.Ako si sutra popodne jos uvek u BG javi pa mozete bar usput da navratite na kafu.
 
Dugo se nisam javljala nemam vremena...Nemam ni sada, samo da vam kazem da cu sutra celog dana biti u BG, pa ako neka od vas iz BG ima vremena neka mi se javi da se vidimo. Moj broj moba je u mojim porukama posetilaca
A kada sva ova guzva prodje ispricacu vam svoje utiske o Makedoniji....
Veliki pozdrav:bye:

Koko meni je bas zao sto sutra moram u Sabac moj rodni grad kod mame.Muz je slobodan jer sutra ne rade drzavne sluzbe (on radi u posti )pa se ne mozemo videti.Inace bi volela da te upoznam.Ali se nadam da ce biti prilike
 
Sto se tice ovog kursa u eurowiltu mislim da to nije skupo,posebno sto ti oni daju da i ti radis a ne samo da gledas.pa ti ,mozes da gledas i sa cd-a ali nije to isto.Ja kad sam pocinjala da radim pre par godina (ne tako davno) kurs u nekim beogradskim poslasticarnicama je bio od 300 do 500 eura.Meni je to tad bilo preskupo prvo sto je isto bilo nesto kratko drugo sto nisam bila sigurna u sebe da li mi je to pravo opredeljenje,da li cu imati posla ,da li cu ja to uspeti da naucim itd itd.....A sad gledam ovako sve sto je u interesu posla i sve sto mi donosi prihod nije skupo.Pa koliko samo svi mi potrosimo para na neke gluposti ili koliko preterujem u kupovini deci i sto im treba i sto ne treba.Sve sto potraze dobiju i onda posle samo bacam i igracke i garderobu .toje neko moje misljenje
 
E,evo i mene zavrsih torte, poslala sam dve da vidite kako su ispale:think:.Pa ovo ti je cose sto ga Koka otvori svaka joj cast :worth:i kad nemam vremena ja skoknem do njega da vidim muva li se neko tamo da razmenimo koje slovo, evo sad pijem kaficu i jedem Shogeten cokoladicu, doneo mi moj muzic :cmok2:, a kada bi me videle popadale bi sve, ja sam ti bas ona slatka buca sto pravi torte:rumenko:, ponajmanje mi trebaju cokoladice imam bar 20 kg viska, ali sta da radim, nikako da mi ojaca karakter pa da kazem NE cokoladicama i slatkisima:mrgreen:. Vesna u pravu si nije kod nas skup kurs kada se uporedi sa onim gde si ti, ali sobzirom da mi je plata celih 200e, i da ove torte, bog ih blagoslovio, radim da bih dotirala za goli zivot, bukvalno tako, e onda mi se ipak dopalo ono tvoje "sama i samo sama", jeste teze i duze traje ali covek uci dok je ziv. Pozdrav svima, uzivam sada posle ovih torti sutra se ne radi:worth:, idemo i na rodjos veceras, dobila sam neke filmice da pogledam... Ma nek ide zivot...Ljuuuubim vas sve do jedne.
PS Koko cekam utiske iz MK!
 
Znate sta,sigurno ni jedno ulaganje u sebe nije promasaj i nije skupo.U svakom slucaju ako ne odmah uvek dodje trenutak kad se to isplati.Pogotovo u wiltonu,Rada ce vam sigurno reci i pokazati sve sto i ona zna,jer je male tajne delila od srca i bez te skole.Ja bih takodje htela otici,ustvari morala bih ali mi je zivotna filozofija:sutra cu,sutra cu...Kako za ovo tako i za sve druge sitnice koje zivot znace.Verovatno cu otici kad mi neko od ukucana stane na zulj pa se iznerviram.::bye:
 
koko, bas bih volela da se sutra vidimo ali reci da li znas bar priblizno kada ces imati slobodnog vremena. Ja sam sutra u nekoj guzvi, tj. ako ne budem cuvala sestrinu decu onda sam prepodne skroz slobodna ali to jos ne znam.
Mozda ne bi bilo lose da ako si se vec sa nekim dogovorila kazes u koje je to vreme pa da svi probamo tada da se uklopimo. Da ne bude da te nas 10 okupira u 10 termina onda neces nista stici da uradis sto si planirala.
Ja sam se raspisala u nadi da ces ti do sutra gledati forum a ako ne onda se cujemo kada budem znala da li sam sutra slobodna
 
Vratih se ja sa rodjendana, pa evo pijem sokic od jagode i citam vase porukice, bas lepo sto ste tu prija mi vase drustvance i prija mi ovaj hladan sokic, a sad cu da skuvam sebi jednu nesicu i da pustim filmic i da uzivam:per:.Baj, baj:bye:
 
Ja ne bih da se umesam ali sam videla da pricete u nekim casopisima i devoike hocu da vam kazem da ih ima tako mnogo na internetu cak i wiltonove i mnoge druge
ja imam puno linkova samo neznam dali smem da stavim tu
casopisi su jako interesanti i meni su mnogo pomogli i mnogo toga korak po korak ima
tako da ako ste zainteresovane i moze ja cu staviti link.Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top