Kuhinje, materijali, dezeni, dizajn...

Bi ne bih da te plasim ali ja sam imala kinesku slavinu u kupatilu i jako brzo je zardjela i na karaju otpala , stvarno, pa ako neces odmah da je stavljas bolje zameni kod coveka neku drugu samo da nije kineska.Za u kuhinju kupila u prodavnici i evo ista je kao i prvog dana , a ovu sam morala da menjam.
Ne znači ništa što je kineska... većina slavina na našem tržištu su kineske, neke su dobre, a neke ne (kao tvoja, recimo). Primer Minotti, generička firma pod kojom se prodaju kineske slavine, traju često duže nego izvikani Armal. (koji je bio kvalitetan pre 20 godina, a sad je isto đubre kao i svi ostali)
 
Ne znači ništa što je kineska... većina slavina na našem tržištu su kineske, neke su dobre, a neke ne (kao tvoja, recimo). Primer Minotti, generička firma pod kojom se prodaju kineske slavine, traju često duže nego izvikani Armal. (koji je bio kvalitetan pre 20 godina, a sad je isto đubre kao i svi ostali)

Minoti je lutrija na kojoj je glavna premija - najobičnija česma, a neretke su i utešne nagrade kao poplava u kući ( primer mog komšije).

Jeftinija a full dobra česma - Rosan ( ne Roseti ) i to sa 5 god garancije i ažurnim servisom. Za Armal se slažem da je obična česma sa dobrim marketingom i neopravdanom cenom.

Kineska može ali samo ako se odmah izvadi njen "originalni" mešač i ubaci Kerox.
 

Back
Top