Kuda srbija treba sada da ide?

Lako je laprdati po netu.
Predlažem da se mi lepo podelimo.
Ko sever na i južna koreja.
Pa vi lepo ratujte i terajte dok se ne satrete


ma sto bi se delili. vi i onako hocete u EU ,. EU ima dosta zemlje i nema potrebe da ove ostatke Srbije delimo. EU je sigurno 100 puta veca od Srbije tako da je glupo deliti i ovako malu zemlju . Znaci vi se lepo spakujete i pravac EU a nama ostavite ovu Srbiju da od nje pravimo sta mi hocemo. Zar nije fer?
 
Srbija ne moze u Eu do 2020. za 2god necemo imati struje ,moracemo da uvozimo,bela kuga ...trenutno ima vaznijih pitanja od Eu ..
kao drzava nismo sredjeni ni u jednom pogledu pa i trenutna politika ne valja ,ona kojoj je pitanje Eu samo poen ..sami predstavnici Eu su naglasili 2016. realno
 
U EU niko nije stvarno slobodan, i sam sam njen rob.
Vi iz Srbije niste toga ni svesni, u velikoj ste zabludi ako mislite da će biti bolje pristupanjem u EU.

Sve je to deo jednog velikog plana, davno smišljenog.

Ući će u državu i kupovaće sve jer su imućniji, postaće gazde vaše svojine i bićete robovi, moraće te se pokoravati njihovim zakonima.

Daleko bilo.
 
Ma to su nevidjene gluposti, pola moje familije zivi vani, u EU i Californiji pa im nista ne fali!Zive super, zato sto znaju da zive.Rade, za odlicne plate, skoluju decu, putuju,...Ako se ovo s(r)tanje ne promeni u najskorijem roku, odoh ja,...arivederchi!
 
citat:"Ma to su nevidjene gluposti, pola moje familije zivi vani, u EU i Californiji pa im nista ne fali!Zive super, zato sto znaju da zive.Rade, za odlicne plate, skoluju decu, putuju,...Ako se ovo s(r)tanje ne promeni u najskorijem roku, odoh ja,...arivederchi!"

citaat:
"pa putuj igumane za manastir ne brini" manda u lepa sela lepo gore
 
U EU niko nije stvarno slobodan, i sam sam njen rob.
Vi iz Srbije niste toga ni svesni, u velikoj ste zabludi ako mislite da će biti bolje pristupanjem u EU.

Sve je to deo jednog velikog plana, davno smišljenog.

Ući će u državu i kupovaće sve jer su imućniji, postaće gazde vaše svojine i bićete robovi, moraće te se pokoravati njihovim zakonima.

Daleko bilo.
U profilu piše ti piše:

Donstalens
Registrovan korisnik

Učlanjen: 07.07.2004.
Lokacija: Novi Sad


Da li se to Vojvodina već izdvojila i postala deo EU? Kako bilo, tamo se ne dele pare, mora puno da se radi, samo šansi ima više, pa sad ko kako iskoristi.
 
U EU niko nije stvarno slobodan, i sam sam njen rob.
Vi iz Srbije niste toga ni svesni, u velikoj ste zabludi ako mislite da će biti bolje pristupanjem u EU.

Sve je to deo jednog velikog plana, davno smišljenog.

Ući će u državu i kupovaće sve jer su imućniji, postaće gazde vaše svojine i bićete robovi, moraće te se pokoravati njihovim zakonima.

Daleko bilo.
Oслободи се брате Србине ропства и врати се у Србију да живиш лепо и слободно.
Не дај да те држе тешки европски окови.
 
a m0gli bi vi evropejci da se uvatite za usi i pravac svi europa i da vas mi u srbiji nikada vise ne vidimo.

jer koji cete nam djavo kad su vam prece neke eu integracije od srbije, srpskog naroda i srpske kolevke, manastira i teritorije.

sto se mene tice slobodni ste da idete i nista nam ne trebate.

bolje danas je manje a da smo ljudi, nego da nas je dosta a da smo g0vna

Pile, vi radikali ne biste mogli bez nas...shvati to. Ko bi vam davao parice za investicije? kakve bi ste imali banke? nemate ni kadar da formirate vladu cak i kad biste nekim cudom dosli na vlast. Moras da shvatis da sami ne biste mogli nista osim da se uhvatite za usi i da igrate....
 
ma sto bi se delili. vi i onako hocete u EU ,. EU ima dosta zemlje i nema potrebe da ove ostatke Srbije delimo. EU je sigurno 100 puta veca od Srbije tako da je glupo deliti i ovako malu zemlju . Znaci vi se lepo spakujete i pravac EU a nama ostavite ovu Srbiju da od nje pravimo sta mi hocemo. Zar nije fer?

kome vama? tebi i krezubim radikalima? sto mislis da ti imas pravo da odredjujes sudbinu srbije? zar vi niste izgubili predsednicke izbore?
 

Back
Top