Zaharova: Srbija treba samostalno da reši pitanje Kosova

Kada je u pitanju budućnost Kosova, ne treba čekati da neko reši vašu sudbinu. Ili ćemo sami da pravimo budućnost ili će je drugi napraviti za nas, izjavila je Zaharova na onlajn predavanju „Savremeni međunarodni odnosi: pregled iz Rusije“.

Ne treba cekati da ce i Rusija da resava nasu sudbinu, sto je sa jedne strane i tacno ali kad si pritisnut i bombardovan od strane nato fasista onda ta njena izjava gubi smisao.
Неће нико решити нашу судбину, наравно, морамо је решити сами. Али то не значи да Русија неће подржати и помоћи Србији као што је увек то било. Има то жена нигде није изјавила.
Па жена нас је у истом предавању позвала у Брикс. По питању самосталности ево шта је још изјавила:

Портпарол руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је да решавање питања Косова и Метохије пре свега зависи од става народа и руководства Србије и да не би требало препустити Западу да сам одлучује о томе.

http://www.nspm.rs/hronika/marija-z...s-u-zavisi-od-zainteresovanosti-beograda.html
 
Doduse iznela je opasku i cinjenicu da vlast treba da postuje volju naroda.
Po meni je ovo tipicno diplomatski odgovor, mozda cemo vam pomoci ako se prikljucite BRICS-u a sto se ostalog tice to je na vama.
У контексту Запада, немојте препустити Западу да вам решава Косово , или народски ,,Одуприте се".

Нигде није речено ,,сналазите се како знатеџ ми вам ништа нећемо помоћи".
 
У контексту Запада, немојте препустити Западу да вам решава Косово , или народски ,,Одуприте се".

Нигде није речено ,,сналазите се како знатеџ ми вам ништа нећемо помоћи".
Pamtimo kako su nam pomogli 99te, ni prstom nisu mrdnuli i sad nam nesto prebacuju.
 

Back
Top