KUĆNI LJUBIMCI-prodaja,kupovina,pokloni!(Kraljevo)

I da, što kaže Jaca, te king kong mačke obično nisu baš maze, prilično su samostalne. Nego, ima jedan lokalni mačorčić Dule kod mojih u komšiluku, obećava da će da bude veliki a mazulja je kakve nema! Ako si zainteresovan, javljam ti tačnu adresu.

Ја волим веееликеее мачке...имала је моја другарица неког мачка сиво беле боје..
Одемо ми код ње у Чукојевац на славу..Улазимо у двориште кад нека сила скочи са крова пред нас.Неко повика бежте људи куче :) све у свему разбежали смо се али на крају се испоставило да је то њен мачак велики као пас.Е сад не знам ,можда га је правио неки дивљи мачак али људи моји то је бре била сила од мачка.


nini covece sta te drpilo majke ti kad si tako raspolozen hahahahaha pa bre onda nadji neku drugu vrstu macke al ne preteruj da je ugojis da ona tebe nebi posle gnjavila

Па бре...ваљало би кад би имала нека мачкица...;) веруј ми да би је пазио...и мазио...чувао...
 
E taj je kao mali garant krao jaja i sir! Da bi toliko porastao, osim dobrih gena, treba mu i dosta kalcijuma, vitamina D i belančevina. A imala je mamina koleginica jednu mačku, ona i njeni mačići su bili ogrooomni! Kaže, razboleo mi se Ljubeta (Cokin sin koji je ostao), smršao, ima samo 6,5kg! (A moj Gizmo se sad nagojio na 8!)

Nego, što si ti skroman, ne znaš ništa... ;)
 
Ja sam to htela malo suptilnije... ;) Hteo je on jedno koje bi njega čuvalo al' nije mogao da skupi kintu ni da ga kupi a kamoli da ga prehrani... Više mu se isplatilo da uzme stan. :lol:

:hahaha::hahaha::hahaha:ali ja se jos nisam ohladio od alabaja....ako bih nekako dosao do njegovog steneta, poceo bih da perem tanjire po restoranima ne bi li ustekao kintu za njegovu ishranu.
 
:hahaha::hahaha::hahaha:ali ja se jos nisam ohladio od alabaja....ako bih nekako dosao do njegovog steneta, poceo bih da perem tanjire po restoranima ne bi li ustekao kintu za njegovu ishranu.

I na kraju bi tebe pojeo! :P Ozbiljno, nije samo klopa. Nije alabaj ni za stan ni za totalnog amatera kakav si ti... Bez uvrede, molim, ali stvarno si amater. Znam da treba od nečega početi ali nemoj od takvog psa, batali II i III FCI grupu, nisu oni za svakoga. I ja bih volela da mogu da uzmem gamfra ili škotskog terijera ali se ne usuđujem.
 
mackica ima koliko volis, kao i dzukaca i dzukela....e ove poslednje bih sve strpao kod Joje u azil, ali odvojeno od plemenitih zivotinja, i nazvao bih ga Azil za humanoidne dzukele

Nije to kod Joje nego kod deponije i nije azil nego "azil", veruj mi na reč. Kad kojim slučajem ne bih imala gde drugo da smestim svog psa, pre bih ga klepila lopatom po glavi, humanije je nego ga tamo strpati. Zato mi se i žuri da makar onu malecku izvadimo odatle. Pogledaj na Ljubimcima, na temi o mešancima Milinu Elicu, skoro su identične u svakom pogledu, Milice mi moje i Gizma mi mog!
 
Jaco, izvini, al' ja njih nešto ne volim. Meni su zakon labradori i to će definitivno biti moj sledeći pas, i to najverovatnije ženkica iz odgajivačnice jedne forumašice iz Niša a "dečko" će joj biti takođe forumski mezimac, samo ne mogu da se odlučim između Rijinog Dode i Jecinog pridošlice, ne sećam mu se imena, znam samo da je nova krvna linija na ovim prostorima. Inače, i ja sam bila negde naložena na slične rase kao naš... :think: Morikone ali sam zarad mira u kući i neopadanja profita predložila mužu, inače totalnom laiku za kinologiju, labradora. Samo što on još ne zna kakav plan imam što se tiče njene reprodukcije. :twisted: A pošto, snob jedan, neće da pristane na mešanca, ne mogu da izvadim iz "azila" Gilenceta i onu ženkicu koju sam predlagala ovom našem forumskom snobu a to bi mi bilo veće zadovoljstvo od laba, gamfra, škotskog terijera i bosanskog tornjaka zajedno. :sad2: Nego, kad smo kod malih čupavih, ko nije video Gizma...
 
joj kakav je sadak bre e moje je jos manje i belo bre prava loptica da ga udavis, sto se tice vucjaka sa njima sam od rodjenja pa sam verovatno i vezana za njih, obozavam ih i nemam pojma ali su mi najlepsi, sta cu kad sam emotivac, prohodala uz Luksa, sankao me cuvao me i umro mi na rukama pa posle Dona, zenkica koja je imala reproduktivni problem i hteli da je bace a ja se oma zalepila za nju.
a sad nesto razmisljamo da uzmemo sibirskog samojeda, deca su poludela za njim, a ja nesto nisam bas sigurna jer je veliki i zahtevan i treba mu paznja a ja bre jedva stizem i sebe da pogledam jer sam licni vozac za odbojku pa balet pa disko dens pa skola i ostalo
 
Ne pristaj ni slučajno, dlaka im je katastrofa za održavanje, em su beli, em se linjaju u nenormalnim količinama. tprilike godišnje može da se načetka za jedan džemper ako ga redovno četkaš i + što izgleda kao da imaš beli tepih i nameštaj i niko neće hteti da ti dođe u goste i ujedljivi su i lajavi i... Ja ih mnooogo volim ali nikad ga ne bih uzela! A spremna sam da za nekih par godina dam oko 1500e za škotskog terijera! A to za dlake ti pričaam iz iskustva, ovaj moj patuljak ima podlaku kao neki zaprežni nordijac, izgibosmo zadnjih 13 godina četkajući se! :sad2: Zbog dlake sam i odustala od njufaundlendera, mnogo bi bilo četkati dva takva, nemoguća linjavca! Mada u Kg sigurno ima dosta potomaka najlepšeg samojeda kog sam ja ikad videla, zvao se Abibak i parili su ga za DŽ iz ljubavi prema rasi i da bi raširili tako dobre gene, samom je on bio onaj stariji, kompaktnij tip, ne ovaj moderni "medveđi" koji meni više liči na nemačkog špica.
 
Poslednja izmena:

Back
Top