KUĆNI LJUBIMCI-prodaja,kupovina,pokloni!(Kraljevo)

Danas ispred prodavnice vidimo moje dete i ja maleckog belog mešanca pekinezera, kad se podgoji imaće možda 6kg... Znate zašto je to bitno? Zato što mi se parkirao na krparu kod vrata, mislila sam da nas nije dopratio, stopio se sa snegom. Pojeo je projaricu i eno ga, uzdiše u snu. Pa... ako čujete da neko želi slatku belu kucu, pošaljite mi ga.
 
Ako neko razmislja da nabavi psa, evo par mukica iz sinteraja, posto je termin azil pomalo... utopijski.

485375_10200727471935207_205720100_n.jpg


560165_10200727471175188_1989086402_n.jpg


62109_10200727471215189_2066322906_n.jpg
 
Poklanjam tri maceta, uskoro pune dva meseca, mama je polu-ruska (plavo-bela), divne naravi. Crno musko je prilicno divlje, trebace mu strpljiv i iskusan vlasnik, crno-belo musko i crno-zuto-belo zensko su maze. Nauceni na posip i granule, i suve i natopljene, igraju se bez problema sa decom; nisu vakcinisani i cisceni od glista jer ne mogu da im obezbedim dvonedeljni karantin a bez toga je sve sviranje... Inace, malci bez problema jedu i miseve koje im mama donosi, imaju izrazen lovacki instinkt, pa ako vam treba macka i za te svrhe... Samo je uslov ako je neko zainteresovan za zenkicu, da je sterilise, a i toga ce u neko dogledno vreme biti za DZ u Kraljevu, iz subvencija Monike Brukner iz Djurdjeva. Slike kad ih po'vatam mirne, dakle, nacekacete se. :lol:

- - - - - - - - - -

Kontakt pp.
 
U prevodu, tražiš mačku u džaku koja će prvom prilikom da ti se razboli i da ti se sestra razočara i tuguje. Skoro su mom mužu donosili na lečenje štene zlatnog retrivera kupljeno na sličan način, za ćerku za rođendan jer je super đak, samo da bude štene zlatnog retrivera i bez vakcine, rodovnika... Iskreno, začudili smo se što je preživelo, iako smo uradili sve što se moglo. Savestan odgajivač je kakva-takva garancija zdravog šteneta.

Drugo, za mopseve ne znam, ali znam da će uskoro biti spremni za preuzimanje štenci francuskog buldoga mojih poznanika/prijatelja, njih 4 ukupno, od fino kotirane mame, fino odnegovani, pa ako je ko zainteresovan, mogu da vam javim detalje na pp.
 

Back
Top