Kućne kancelarije i gejming sobe

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
67.148
Šta je vama bitno od nameštaja, ambijenta, pozicije pri izboru uređenja sobne kancelarije ili gejmerske sobe/ćoška?

Stavila sam ih zajedno pošto se neretko dnevna kancelarija uveče pretvara u kutak za igranje igrica.
Takođe u oba slučaja bitna je zvučna izolacija, položaj sunca prema monitoru, izbor nameštaja, generalno osvetljenje....

Pošto se puno sedi u oba slučaja, meni su vrlo bitni svi gore nabrojani faktori.
Sto u mom slučaju najbolje da je u L obliku, a stolica kvalitetna i podesiva. Svetlo da mi ni slučajno preko dana ne ide direktno na monitor.
Da je tu neka polica pri ruci za registratore, štampač, sitnice....

Ja bih nešto ovako samo da nije toliko sterilno...ali sto i police su mi ok

dea7470937c5c2cbfb5bc4bab38d5103.jpg
398debd933385db1bc100d4ce649448c.jpg


dobro...lažem...najradije bih ovo...ali :mrgreen:

c7ff388a3d1ec8b6a62b2e7ee42d16ae.jpg
 
pa ne radi se o tome koja je najbolja nego sta je tebi bitno ili kakvu ti zelis :)))
a nisam vise...mislim...uvek cu rado odigrati nesto...nekada...ali odavno nije to na dnevnoj, pa cak ni na nedeljnoj bazi :D
Izdala si nas gejmere. To je sekta koja se ne napušta. :mrgreen:

Meni samo treba jedan dobar, kvalitetan, prostran radni sto gde mogu staviti osim monitora i kućišta i neke (office like) stvari. Taman mogu i da čitam tu, ako treba. Obavetno iza mene da postoji neka polica (za knjige ili šta god) jer ako stream-ujem, da vide nešto ok, a ne krevet gde spavam. :mrgreen::mrgreen:
 
Izdala si nas gejmere. To je sekta koja se ne napušta. :mrgreen:

Meni samo treba jedan dobar, kvalitetan, prostran radni sto gde mogu staviti osim monitora i kućišta i neke (office like) stvari. Taman mogu i da čitam tu, ako treba. Obavetno iza mene da postoji neka polica (za knjige ili šta god) jer ako stream-ujem, da vide nešto ok, a ne krevet gde spavam. :mrgreen::mrgreen:
ma daj...i mozes satima da sedis na drvenoj stolici recimo? monitor ne vidis od sunca?
nisam izdala! ko voli da se igra volece uvek :D stvar je samo u kolicini :)
 
Šta je vama bitno od nameštaja, ambijenta, pozicije pri izboru uređenja sobne kancelarije ili gejmerske sobe/ćoška?

Stavila sam ih zajedno pošto se neretko dnevna kancelarija uveče pretvara u kutak za igranje igrica.
Takođe u oba slučaja bitna je zvučna izolacija, položaj sunca prema monitoru, izbor nameštaja, generalno osvetljenje....

Pošto se puno sedi u oba slučaja, meni su vrlo bitni svi gore nabrojani faktori.
Sto u mom slučaju najbolje da je u L obliku, a stolica kvalitetna i podesiva. Svetlo da mi ni slučajno preko dana ne ide direktno na monitor.
Da je tu neka polica pri ruci za registratore, štampač, sitnice....

Ja bih nešto ovako samo da nije toliko sterilno...ali sto i police su mi ok

dea7470937c5c2cbfb5bc4bab38d5103.jpg
398debd933385db1bc100d4ce649448c.jpg


dobro...lažem...najradije bih ovo...ali :mrgreen:

c7ff388a3d1ec8b6a62b2e7ee42d16ae.jpg
Druga slika uslovno receno ali-svetlo-prozor najbolje da je sa strane. Ne valja ni kad je iza monitora ni isprfed...Kod mene je ispred ali sa strane. Sto? Ti king size sa samo jednom plocom su meni losi. Najbolje veci ali kompleksniji-sa par nivoa...Probacu da nacrtam jednom sta meni hocu da pravim. Stolica? Uzeo neku u Emezeti ali...Tjah,...Prezivecu ali ocekivao sam vise... Tesko naci dobru a povoljnu stolicu... Monitor? Planira se 27 incha, 144/165 Hz, 2560x1440, IPS, podesiv po visini....
 
Bitno mi je da sto ima fioku na izvlacenje za tastaturu i mis. Sto ne previse dubok da zauzme pola prostora. Bolje po sirini. Dobar raspored je bitan. Ergononska ruka uz zid. Stolica da je udobna. Ne ni one pod 90 stepeni sto ih reklamiraju da su "zdrave" vec podesivost, cvrstina i komfor. Police za odlaganje i dve kasete za dokumenta. Moze jedino, mozda klik klak dvosed za eventualno gledanje filmova. Prijatan ambijent, nista napadno a ni nista kubikon bezdusnicki.
 

Back
Top