KRSTARICA Nostalgie

LM, interesuju me koje su to priče sa Krste koje su na vas ostavile najjači utisak. Ne moraju da budu ozbiljne životne. Mogu da budu i 'Pray the Lord'. :D Ajd da vas vidim šta vam je ostalo u malim mozgovima i da se zajedno prisetimo šta smo sve pisali na ovim stranicama. :D

bug.gif

svekrve
 
@ one lepo je videti te ovde ;)[/quote]

:) hvala, i meni je lepo da vidim neke nick-ove od "onomad" Najlepse su mi bile one teme nakon okupljanja, pa sitna ogovaranja i opisi...pa Jagodicina provirivanja iz zbunja:D...sad` mi nesto sve prazno, cak se niko na Svastari ne igra vise...btw., jesste li se okupljali skoro?
 
Beatrice
Registrovan korisnik

Učlanjen: 04.07.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 35


icon1.gif
Re: IIntelektualac,30god,Bg...pa da probamo i ovde?
Pre dva dana imala sam tu cast da upoznam Profu.Necu objaviti njegov identitet iako znam ko je i sta je. Recimo da vam kazem da je decko iz dobre porodice i da verujem da je sve sto je napisao tacno.Zvuci neverovatno,ali to jeste tacno.Decko jeste lep,jeste pametan, deluje mi i da moze s njim dosta da se razgovara i lepo govori engleski.To sam ovlas stekla zakljucak na osnovu 15 min koliko sam provela s njim

Ali,paradox. Decko koji ima gospodsko drzanje ima totalno negospodsko ponasanje,da ne kazem prostacko.Osoba koja ne postuje nimalo zene, uziva da pokusava da ih ponizava iz neke verovatno sopstvene nesigurnosti. Dva dana mi je trebalo da dodjem k sebi koliko me razocarao. Decko koji sa svojim izgledom imate utisak da ce u zubima da vas nosi,prevede zednu preko vode,rastrgne u krevetu,itd. je u stvari precizno receno anti-muskarac,koji ne ume da ispuni ni svoju primarnu funkciju,a to je da zastiti,ispostuje zenu zenu i bude njen pratilac..

Ajde to sto je pokusao da me slaze dve stvari tako banalno i bespotrebno oko svog imena i gde radi,verovatno ne znajuci da sam ja manijak oko proveravanja informacija.

Taman smo seli u neku bastu i narucili neko pice kada je decko ustao i otisao navodno do svojih kola da mi pokaze ispravu da dokaze svoj identitet.Naravno,nije se ni vratio.Ja sam to odmah znala.Gledala sam ga kako hita,izgledalo je tako jadno i tako neverovatno.Situacija ne znam da li je i na filmu iskoriscena.

Sta se desava onda? Sedim ja tako,ispijam svoju vodu,smejuljim se sama sa sobom,oni konobari me sigurno gledaju i pitaju se,dal’ je ova normalna,a ja razmisljam:boze,ko je ovde lud? Pazite,ja uopste ne ulazim u analizu njegovog karaktera,ja samo pricam da me covek razocarao kao muskarac. I to oko najelementarnijih stvari.. na kojima se doduse sve uvek i vidi.

Osoba koja me pozove na pice,a onda ode najednom i ostavi me na cedilu ne pitajuci se da li mozda ja imam da platim i za sebe i za njega a onda mi cak posle toga posalje poruku podsmevajuci se na racun moje situacije je sve samo ne muskarac.

Pravi muskarac ce uciniti sve da se pored njega osecam kao kraljica. Makar se posle vise nikad ne videli.

To muskarci treba da znaju.Nije trik u tome da budete savrseni,vec da ucinite da se mi pored vas osecamo savrsene ma koliko nesavrsene bile.

A za to su vam je potrebno tako malo.. ni znanje 5 jezika,a pogotovo ne izgled Brad Pitta

Ne mogu da veeeeerujem, Mangup sa diplomom da tek - tako ode, a čak ni ne uzme damin MOBILNI, onako, kao dragu USPOMENU !!! :lol::lol::lol:
 

Back
Top