KRSTARICA Nostalgie

Pitaj Frozna, on je preda praćenje kolegi u neko doba. :lol:

Jooj i ovo kad kao je upuco čovek je bilo. :roll: :shock: :lol: :-?

bug.gif

***, ja ne znam za to pucanje, daj nadjite ako boga znate :lol:
 
Ja se secam neke price sa Zdravlja... bilo je to jako davno, stara Krsta, javio se nasoj dragoj dr neki decko koji nije znao dve da sveze, a sve u vezi sa tim kako da spreci da mu devojka eventualno ne zatrudni, ali sve je to pisao kao neko ko nije bas posecivao osnovnu skolu, mislim redovno.
Izrazavanje, koncepcija recenica, blagi uzas.
I sama dr je to primetila i rekla mu to, a mali je poludeo zbog prozivanja njegove skolske spreme...
Ma ludilo je bilo.
 
a al pacino (il kako se zvao) je imao super teme
ona meni prisla, ja njoj rekao, a njen momak al nismo znali, a bila je i udana...ma ludilo...al on to objasni i docara da je skroz stvarno (e sad dal je bilo je veliko pitanje narafski)
 
e devojke i zjen uopste :P
kad vec trazite teme mozete pronaci onu hm :rolleyes: o multiplayer Mortla kombat play muugen ...
((ne bih da ispadnemsmeshan da otvaram kad znam da postoji )

to inace dosta jaka tema ...for meee 8)
havaja :p:p
 
Je l da da nam svima nedostaje??? :(

Nego da pitam i ovde, da l se neko seća te priče. Neka devojka sa nickom nina ili sl. je dobijala neka pisma od nepoznate osobe sa uputstvima šta da radi svaki dan? Pa se na kraju ispostavilo da joj je to slao neki kolega sa faxa al ne znam kako se završilo. Je l zna neko tu priču???

bug.gif

da, da..secam se te price...Bas je zanimljivo pisala. Ono, gradjenje napetosti...zaplet... I, nije zavrsilo...Ponestalo joj inspitacije? Nesto ta "nina" kao da se ransformisala u "mennu" - slican stil, mastovite, pismene....
 
Dadada lepa tema, vrlo lepa :)

Meni nedostaju Perine teme i Nasumični (random cloud form), e on je bio lik za priču :lol: i, naravno, ponekad se zapitam šta radi zli Anakin, da li nas i dalje samo posmatra ili je našla novo utočište :)

Ustvari čim Ace malo nema ja se ovde smorim :( a teme... ne znam, ranije sam uglavnom visila na filozofiji, tamo je bilo divnih tema..... sad je malo umrla.


pera i kauc su nepobedivi bili, i koza i robot!! :P

ja sam istripovala da sam srela anakin uzivo :shock: upoznala jednu sto lici na nju i isto je bich.... ne znam sta radi, nadam se da nije umrela.

Meni je super jedna jako bizarna tema, samo da je nadjem....mnogo matora....tema mislim:D
 

Back
Top