Krkanje pre i posle ...

2pike:
Omiljeni za pre su mi spageti a la bolognese (ruku na srce, 99% riba ih sprema kad hoce da te obraduju, pa moram da ih volim, jbga, prilagodi se ili gladuj), a za posle ... ma, hladni spageti su zakon! Vi?
meni bogami spremaju neke besne salate i neka egzotična jela, vole valjda da ekperimentišu... špagete nisam još nikad dobio...
... al' to je valjda individualno...
omiljeno mi je kad naruči pizzu... ako ništa drugo bar znam šta jedem ... a ne moram ni da hvalim kuvaricu...
Pipi Langstrumpf:
Vinjak i pljeska.
vinjak da ... apsolutno, a i pljeskanje pomaže :lol:
pivo i vino znaju da smore, pa čak i da uspavaju pomalo...
 
znaci... onda ustanem... dam joj da oljusti krompir... dok to radi, isto da proprzi malo mlevenog mesa sa lukcem... pa onda premaze tepsiju sa zejtinom... i onda pocne da redjam.... red tanko secenog krompira... pa red mesa sa lukom... a moze i bez luka... ma moze i bez mesa... a mogu i jaja da se ne ubace, ako 'ocete... da ne ulazim sad u detalje... i tako, da se zapece... i posle kazem... mala... gde si? 'ajde da jedes 'leba... al' 'oces stvarno, zadnji put te pitam? znaci, ne zezam se, majke mi... ha haha... da me cuje sad, bio bi' biven... aaaaahahahaha... ne ona, o necemu drugom pricam... ne znas... da ti ne objasnjavam sad...
 
Nije vazno sta vazno je da je klopa za pre i posle.I inace nije vazno sta vazno je kako i kad.Vazno je imati nivo i stil.
 

Prilozi

  • anim7.gif
    anim7.gif
    17,8 KB · Pregleda: 19

Back
Top