Kriza 30tih..

Betty:
Ne postoji, koliko ja znam, a znaš zašto? Zato što je akcija od Emotion - FEELING.
A menadžuju se konflikti, odnosi, krize, čak i rizikom može da se upravlja :D Emocijama - ne. Jer srce ne sluša razum, ybg...
lapsus delicti
Ma kakvi, bre, delikatesi...? Ne verujem u stoprocentnu autonomnost emocija, mator sam i cinichan :mrgreen:
Druga stvar- "emotional management" ne podrazumeva samo upravljame emocijama nego i "odnosima, konfliktima i krizama" koji usled predavanja emocijama mogu da nastanu.
 
Naravno da nisu emocije 100% autonomne, neki ih sasvim lepo kontrolisu a onda posle dovoljno proteklih godinica zarade psihosomatske bolesti. Bravo za kontrolu emocija - uterajmo u dzepove pare lekarima!
 
Pjafe, ti znaš da te volim, i zato ću ponoviti: možeš da balansiraš stres, možeš da razrešiš konflikt, možeš da vodiš računa da do njega i ne dođe (!)....možeš ti sam lično da se ne nerviraš i ne podležeš čak ni cinizmu :D ... ali OSEĆANJA (ne afekti, i ne osećaji i NE raspoloženja! ) - pliz, veruj mi, razmotri barem ovo ozbiljno - ne možeš kontrolisati. Možeš njihovo ispoljavanje - nećeš iči okolo i govoriti svima da ih volip npr :lol: (ja i to ponekad, kad je lep dan, pa me ponese, svi mi lepi) , ali ni to na duge staze prosto - NIJE ZDRAVO.

Ja sam imala isti istacki bag...do pre vrlo kratkog vremena :) Ne vredi bwe.
 
WARNING: poetsko izrazhavanje ahead

Emocije su kao divlje biljke koje nichu na tlu psihe nashe. Mozda nije dobro biljke chupati i sakatiti ali se mozhe poraditi na tlu.



Ma ja cu ipak da pokrenem kurs emotional management-a i dignem masne pare, a ti mojne mi minirash biznis :P
 
Hmmm, a, je l se racuna u tu krizu kad zena pobenavi , pa joj poraste libido nebu pod oblake ...?:)...ako je to jedan od simptoma te krize- eto mene u tom klubu krizirajucih :):)...jbt., ne mog' da sastvaim 2 dana makar bez masturbacije...sreca pa imam muza pored sebe...naravno, to se meni javilo taman kad sam usla u 30-u, pre toga je bilo osrednje... qq, sta li ce da bude kad budem dosla u klimax ??!!...:)
 
Cupavka:
Hmmm, a, je l se racuna u tu krizu kad zena pobenavi , pa joj poraste libido nebu pod oblake ...?:)...ako je to jedan od simptoma te krize- eto mene u tom klubu krizirajucih :):)...jbt., ne mog' da sastvaim 2 dana makar bez masturbacije...sreca pa imam muza pored sebe...naravno, to se meni javilo taman kad sam usla u 30-u, pre toga je bilo osrednje... qq, sta li ce da bude kad budem dosla u klimax ??!!...:)

Poceces da shvatas zasto iskusniji teme o prevarama nazivaju pustim naklapanjima... :twisted:
 
Cupavka:
Hmmm, a, je l se racuna u tu krizu kad zena pobenavi , pa joj poraste libido nebu pod oblake ...?:)...ako je to jedan od simptoma te krize- eto mene u tom klubu krizirajucih :):)...jbt., ne mog' da sastvaim 2 dana makar bez masturbacije...sreca pa imam muza pored sebe...naravno, to se meni javilo taman kad sam usla u 30-u, pre toga je bilo osrednje... qq, sta li ce da bude kad budem dosla u klimax ??!!...:)
Treba li ti jos pomoci?! :twisted:
 
LePiaf:
WARNING: poetsko izrazhavanje ahead

Emocije su kao divlje biljke koje nichu na tlu psihe nashe. Mozda nije dobro biljke chupati i sakatiti ali se mozhe poraditi na tlu.



Ma ja cu ipak da pokrenem kurs emotional management-a i dignem masne pare, a ti mojne mi minirash biznis :P

pa možda ima rezona...:)

ali pazi sad ovako: ako krenem npr. ja da se osecam lose jer iako je "tle" ok, ja sam ipak "odgajila" neku "nepozeljnu" emociju - šta bi mi u tom slučaju ti savetovao? Šta je tu emotional management zapravo? A ok sam čovek i vladam se prema principima. I šta ću sad? Ipak mi se omakne neka "pogrešna"? I šta sad? Kuda s njom?
 
do U copy? Yes I do!
doucopyee8.gif
 

Back
Top