Kriptovalute

Sve je u tajmingu, šta god da si kupio oktobra sad bi imao 3x minimum.

Ja bi ti preporučio da ne gledaš cenu, nego ono što sad kupiš prodaš u maju, onda odeš na odmor i ponovo kupiš početkom avgusta. Ako se do maja duplira onda možeš da prodaš pola, ali jun i jul su meseci u kojima treba biti u stablecoinima.
Znam da je sve u tajmingu zato mi izgleda primamljivo 34,5..Nzn za te duze investicije nemam toliko zivaca ..Stavio sam ga da se proda ako/kad dođe na 44 to je 30% a trebao bi tu biti vrlo brzo ..Tako mi nekako najbolje ide .. ICP merkam već neko vreme a ova 3 ostala cu prebaciti u favorite pa će da vidimo

HVALA ZA TIP u svakom slučaju
 
Za takve akcije je potrebno vrteti desetine hiljada evra, ne isplati se hvatati 30% na sitne uloge.

Ja sad polako prodajem koine, recimo LTO kupljen na 9 centi sam pola prodao na 19, ceo FRONT kupljen na 40c sam prodao na 89c i $1.63, Celo me je izdao, prodaja mi bila na 1.94$ a on dodje do 1.81 i pade. ICP kupljen na 4.11$ još ne prodajem, planiram nekih 20% da prodam na 27-28$ tokom aprila.

Svakako ću se otarasiti mnogih šitova do sredine maja, postepeno.
 
Kad god centralne banke stampaju lovu i nude kredite "ko god hoce" uzimajte , kad krenu da povlace i kad krene da se trziste kripta i akcija rusi tada investirajte u iste.

Kad cujete da kazu ljudi propalo je to sve nema nista od toga - tad investirajte.

Prodajte kad imate 2-3x i kad cujete pricu kako ce btc da ode sa 70k na 200k

I tako u krug.
 

Back
Top