Kratko podšišani tipovi

frizura ala viktor troicki...

oduvek su mi ljudi sa tim frizom bili antipatični, ne zbog frizure već ličnosti i stremljenja....
sada već i kad ne poznajem čoveka, ako ima takvu frizuru zaobilazim ga u širokom luku....

kakva su vaša iskustva sa ovakvim likovima?

šta glume, jel imidž opasnog momka pokušavaju da nabace?

Obično navijači imaju kratko podšišane glave, vojnici takođe..... sve same grupacije za izbegavanje.....

ipak, deluje da ih devojke jako gotive........
zatvorska frizura sto se mene tice. ni meni nije jasna opsesija takvom frizurom. sta glume nemam pojma, al ako su prasoglavi svakako im ne stoji kratka kosa obzirom da istice kobasice na potiljku :sad2:
 
taj friz je prosto magnet za ribe....
1996_135-kaca-rasic-foto-d-zivancevic01_hf.jpg
 
frizura ala viktor troicki...

oduvek su mi ljudi sa tim frizom bili antipatični, ne zbog frizure već ličnosti i stremljenja....
sada već i kad ne poznajem čoveka, ako ima takvu frizuru zaobilazim ga u širokom luku....

kakva su vaša iskustva sa ovakvim likovima?

šta glume, jel imidž opasnog momka pokušavaju da nabace?

Obično navijači imaju kratko podšišane glave, vojnici takođe..... sve same grupacije za izbegavanje.....

ipak, deluje da ih devojke jako gotive........

Mozda je to zaostavshtina dizelashtva ko zna?
Kod nas stvarno bar 2/3 tipova nose jako kratku kosu.
Zavisi dosta i kakva ti je kosa.
Ja iam 2 frizure- dugu i kratku i neam zivaca da nosim kosu kad mnogo poraste jer je pregusta tako ta je ta nularica laksha za odrzavanje i higijenski a pogotovo kad je leto a tebi shubara na glavi je uzas.
 
frizura ala viktor troicki...

oduvek su mi ljudi sa tim frizom bili antipatični, ne zbog frizure već ličnosti i stremljenja....
sada već i kad ne poznajem čoveka, ako ima takvu frizuru zaobilazim ga u širokom luku....

kakva su vaša iskustva sa ovakvim likovima?

šta glume, jel imidž opasnog momka pokušavaju da nabace?

Obično navijači imaju kratko podšišane glave, vojnici takođe..... sve same grupacije za izbegavanje.....

ipak, deluje da ih devojke jako gotive........

Meni se dopada, što je uvek uredan, miristan i kratko podšišan.Kao vojnik. MmmmmMMm. Ja to volim. :rumenka: Ništa ne mora da glumi, On je takav. Kao pojava već harizmatičan. A urednost, čistoća i ispeglanost su mu samo veliki plusić. Jer to znači, da drži do sebe.
 

Back
Top