Kratko podšišani tipovi

Катастрофа је оно што су Циге почеле да носе након промоције фризуре од стране Бекама.
Све остало је океј ако је уредно подшишавано, није руска кика или томе слично, било дуга или кратка коса.
 
isto su mi jako odbojni ljudi koji imaju kratke šiškice na dole (oko 1cm) celom dužinom preko čela......
pa onda oni sa šiljatim zulufima.....
zatim oni što prave neke tanke bradice i linije niz ivice obraza.....

koji stilovi vama idu na živce?
 
frizura ala viktor troicki...

oduvek su mi ljudi sa tim frizom bili antipatični, ne zbog frizure već ličnosti i stremljenja....
sada već i kad ne poznajem čoveka, ako ima takvu frizuru zaobilazim ga u širokom luku....

kakva su vaša iskustva sa ovakvim likovima?

šta glume, jel imidž opasnog momka pokušavaju da nabace?

Obično navijači imaju kratko podšišane glave, vojnici takođe..... sve same grupacije za izbegavanje.....

ipak, deluje da ih devojke jako gotive........
Такав сам и тако сам подшишан, јер ми смета када ми је коса дуга. Не могу да трпим дугачку косу.
Навијачи јесу за избегавање, а за војнике не буди сигуран.

e da, oni jako mrze gejeve i hoće da ih biju...
takođe, obično napadaju u čoporu....

plus teretana im je jako bitna, da ne zaboravimo taj detalj
Не мрзим гејеве, чак један мој друг са веома дугом косом много мрзи гејеве и жели да их бије, а ја то не чиним.
Не нападам никог.
Јесте ми важна теретана и тренирање, али не толико.
ako čuvaju psa, obično je to ili pitbul ili rotvajler ili nešto u tom fazonu....
takođe, snobovi su, jako ih ispunjuje poziranje u kafiću....
Хаски је мој фаворит.
"Позирање" у кафићу је бесмислено ако нема девојака за столом или за другим столовима.
Можда неко воли да се сакрије у мишју рупу, али паметни то не раде.
 
generalno, deluju mentalno stabilno, odlučno....
za njih obično kažemo da su ljudi koji su uspeli u životu i koji su se dobro adaptirali.....
Да знаш само колико глупих људи има са том кратком косом.
Навијачи су ти пример, а не буди сигуран да су се они добро адаптирали иако вероватно добро глуме.

Можда ти не делујеш стабилно и одлучно, можда се "ниси добро адаптирао", а ја бих рекао да ако је тако да је то вероватно због тога што си јако незрео.
Сад, ако си млад и имаш 14 годиница то није тако страшно, али ако си старији, а мислим да ниси, јер не би писао овако смешне ствари онда, јесте лоше.
 
isto su mi jako odbojni ljudi koji imaju kratke šiškice na dole (oko 1cm) celom dužinom preko čela......
pa onda oni sa šiljatim zulufima.....
zatim oni što prave neke tanke bradice i linije niz ivice obraza.....

koji stilovi vama idu na živce?

То са танким брадицама иде мало на живце, али не видим проблем са шиљтим зулуфима или кратким шишкицама.
 
pošto je to sličaj s neki 70 posto tipova
onda baš imaš širok luk za izbegavanje
otkad sam uveo praktičnost iznad fazona
i kupio mašinicu sve ide na 3mm
pa kako oćeš

e postoje 2 stvari koje su mi urnebesne u zadnje vreme na muškarcima
1) ona frizura ala kim džong il, znači sa strane kec ili izbrijano a gore neka griva zalizana, komika
2) bradice i brčići al one mekane jarće ko u popova sav bre ko žbunić, opet komika
 
frizura ala viktor troicki...

oduvek su mi ljudi sa tim frizom bili antipatični, ne zbog frizure već ličnosti i stremljenja....
sada već i kad ne poznajem čoveka, ako ima takvu frizuru zaobilazim ga u širokom luku....

kakva su vaša iskustva sa ovakvim likovima?

šta glume, jel imidž opasnog momka pokušavaju da nabace?

Obično navijači imaju kratko podšišane glave, vojnici takođe..... sve same grupacije za izbegavanje.....

ipak, deluje da ih devojke jako gotive........

Izbegavaš ih zato što ih se plašiš ili...?

Btw, mislim da je jako glupavo donositi definitivne zaključke o nekome samo na osnovu njegove/njene frizure. Mi smo mnogo više od trenutnog izgleda naše kose.
 
frizura ala viktor troicki...

oduvek su mi ljudi sa tim frizom bili antipatični, ne zbog frizure već ličnosti i stremljenja....
sada već i kad ne poznajem čoveka, ako ima takvu frizuru zaobilazim ga u širokom luku....

kakva su vaša iskustva sa ovakvim likovima?

šta glume, jel imidž opasnog momka pokušavaju da nabace?

Obično navijači imaju kratko podšišane glave, vojnici takođe..... sve same grupacije za izbegavanje.....

ipak, deluje da ih devojke jako gotive........

Meni je to gadno jedino je okej ako lik gubi kosu pa neće baš da ističe gde su tufne. Podseća me na glupost, nekako deluju glupavo, nabildovano i besno. ******* stereotip al' radi :(
 
ako cura u cipelaru ima nešto ovako:
NAJKE-ZENSKE_slika_L_182895.jpg

njen dečko je kratko podšišan tip
 
frizura ala viktor troicki...

oduvek su mi ljudi sa tim frizom bili antipatični, ne zbog frizure već ličnosti i stremljenja....
sada već i kad ne poznajem čoveka, ako ima takvu frizuru zaobilazim ga u širokom luku....

kakva su vaša iskustva sa ovakvim likovima?

šta glume, jel imidž opasnog momka pokušavaju da nabace?

Obično navijači imaju kratko podšišane glave, vojnici takođe..... sve same grupacije za izbegavanje.....

ipak, deluje da ih devojke jako gotive........

Kratko sam podšišan.
Ništa ne glumim, ne nabacujem nikakav imidž, navijač nikada nisam bio, a bio sam dobar vojnik, nagrađivan i sa dobrim rezultatima.
Devojke me ne gotive "jako" kao što si ti napisao.
Koga treba izbegavati najbolje se vidi u očima i na licu te osobe, a ne u obliku frizure.
 

Back
Top