"Kraljevsko" kicenje

kako vitez, zar on nije komunist? kako to odjednom komunisti se kite viteškim titulama? :mrgreen:
ne ide to zajedno, oni su drugovi. tačka.

zamisli, druže toti vitezčino bijela
bando crvena, samo ste nas lagali, vi ste u stvari patili da na zapadu bar klonje čistite.
eto totiju engleska kraljica ispunila želju. vitez reda kupatila. plemenita dama.
ma kako ne podnosio engleze, ovo im je bio pravi potez da pokažu stvarnu ulogu komunista

Па то је обичан пљачкаш и разбојник КОЈИ СЕ УСЕЛИО У ТУЂИ ДВОР, У ТУЂИ КРЕВЕТ, КОСТИМИРАО СЕ И ПОЧЕО ДА ИЗИГРАВА ЦАРА... шлосер...

Што се није облачио као МаоЦеТунг

im026-1.jpg


или Стаљин

staljin1_thumb.jpg



Него фолирант искомплексирани који никада није ни био било какав комуниста -
 
Па то је обичан пљачкаш и разбојник КОЈИ СЕ УСЕЛИО У ТУЂИ ДВОР, У ТУЂИ КРЕВЕТ, КОСТИМИРАО СЕ И ПОЧЕО ДА ИЗИГРАВА ЦАРА... шлосер...

Што се није облачио као МаоЦеТунг

im026-1.jpg


или Стаљин

staljin1_thumb.jpg



Него фолирант искомплексирани који никада није ни био било какав комуниста -

Hehehee...
Nije šloser nego vitez :mrgreen:
I to dupli.
1956. godine dobio orden viteza Holandskog lava.
 
Па то је обичан пљачкаш и разбојник КОЈИ СЕ УСЕЛИО У ТУЂИ ДВОР, У ТУЂИ КРЕВЕТ, КОСТИМИРАО СЕ И ПОЧЕО ДА ИЗИГРАВА ЦАРА... шлосер...

Што се није облачио као МаоЦеТунг

im026-1.jpg


или Стаљин

staljin1_thumb.jpg



Него фолирант искомплексирани који никада није ни био било какав комуниста -

Није у туђи него у народни, све то припада НАРОДУ и тај двор и тај кревет па и тај костим, све то је НАШЕ.
 
Није у туђи него у народни, све то припада НАРОДУ и тај двор и тај кревет па и тај костим, све то је НАШЕ.

Ахам... мало сутра - ПОСТОЈЕ ВАЉДА ЗЕМЉИШНЕ КЊИГЕ И ЗНА СЕ ШТА ЈЕ ЧИЈЕ... чуј њега "наше" - *ебо те онај ко ти даде тастатуру да ме нервираш...:evil:
 
Pa ko je vlasnik Belog dvora po zemljišnim knjigama!?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

цитат:
На самом врху дедињског брега смештен је Стари или Краљевски Двор који је изграђен између 1924. и 1929.године као приватна резиденција Краља Александра и Краљице Марије по плановима архитекте Живојина Николића у српско-византијском стилу. Приликом градње двора архитекта Живојиновић се у великој мери ослањао на помоћ руских архитеката емиграната, Николаја Краснова и Виктора Лукомског. Краљевски Двор се састоји од подрума, приземља и мансарде и сваки спрат чини низ луксузно опремљених предворја, салона, трпезарија, библиотека и апартмана.

************************
цитат:
Краљевска породица Србије поседује приватне резиденције у Београду и широм Србије.
У Београду, Краљевска породица борави у Дворовима на Дедињу (Краљевски Двор и Бели Двор)
***********************

Ја сам лепо раније дао линк...:cool:
 
цитат:
На самом врху дедињског брега смештен је Стари или Краљевски Двор који је изграђен између 1924. и 1929.године као приватна резиденција Краља Александра и Краљице Марије по плановима архитекте Живојина Николића у српско-византијском стилу. Приликом градње двора архитекта Живојиновић се у великој мери ослањао на помоћ руских архитеката емиграната, Николаја Краснова и Виктора Лукомског. Краљевски Двор се састоји од подрума, приземља и мансарде и сваки спрат чини низ луксузно опремљених предворја, салона, трпезарија, библиотека и апартмана.

************************
цитат:
Краљевска породица Србије поседује приватне резиденције у Београду и широм Србије.
У Београду, Краљевска породица борави у Дворовима на Дедињу (Краљевски Двор и Бели Двор)
***********************

Ја сам лепо раније дао линк...:cool:
Mito ti si čudo od čoveka!
Kako da dvor pripada mrtvom kralju!?
Pa Aleksandra su te godine ubili u Marseju a gradnju je nastavio Pavle na koga je i uknjižen!:hahaha::hahaha::hahaha:

Градњу Белог двора започео је 1934. године, приватним средствима краљ Александар I са жељом да направи резиденцију за своје синове (престолонаследника Петра II, краљевића Томислава и краљевића Андреја), али није доживео да види завршетак радова. Изградњу двора довршио је кнез Павле који је, као велики љубитељ уметности, двор опремио вредним уметничким делима.
 
Mito ti si čudo od čoveka!
Kako da dvor pripada mrtvom kralju!?
Pa Aleksandra su te godine ubili u Marseju a gradnju je nastavio Pavle na koga je i uknjižen!:hahaha::hahaha::hahaha:

Ацо, мани се комуњарских трачева око породице Карађорђевић, то код мене не пролази... :cool:

п.с. Постоји Крунски савет, постоји СПЦ... постоји РЕД.......
 
Ацо, мани се комуњарских трачева око породице Карађорђевић, то код мене не пролази... :cool:

п.с. Постоји Крунски савет, постоји СПЦ... постоји РЕД.......

HAHAHAHAHAAAA!!!!:hahaha::hahaha::hahaha:
Krunski avet iz kafane!!!!

Postoje zemljišne knjige na koje si se pozivao, a pitaj i Jelisavetu Karađević čiji je dvor.
Po principu pripada svim članovima porodice a uzurpirao ga je Aca Gica sa debelom Melanijom.
 
HAHAHAHAHAAAA!!!!:hahaha::hahaha::hahaha:
Krunski avet iz kafane!!!!

Postoje zemljišne knjige na koje si se pozivao, a pitaj i Jelisavetu Karađević čiji je dvor.
Po principu pripada svim članovima porodice a uzurpirao ga je Aca Gica sa debelom Melanijom.

Ма пали бре са тим јефтиним штосовима... управо су такве приче "из кафане" а за њих је најзаслужнији баш кафански човек Брана Црнчевић... да су остали имали право - то им нико не би могао оспорити... којешта...
 
Ахам... мало сутра - ПОСТОЈЕ ВАЉДА ЗЕМЉИШНЕ КЊИГЕ И ЗНА СЕ ШТА ЈЕ ЧИЈЕ... чуј њега "наше" - *ебо те онај ко ти даде тастатуру да ме нервираш...:evil:

Срам Вас било,
сада сам још сигурнији да је монархија зло, данас сутра када би дошли на власт, такве као Ви би за племиће именовали, страшно каквих све људи и идеја има
Ужас.
 
eremita da se tito oblacio kao staljin ili mao ce tung danas bi ti pevao internacionalu-)

Ахам... зато ни у Русији ни у Кини НЕМА ОВАКВИХ ГРОМАДА ОД ЛОПУЖА И ЏЕПАРОША - све изниклих из његове КПЈ... сви они и дан-данас копирају тог разбојника и злочинца...али СВИ... погледај где је данас Русија, где је Кина - а где смо ми.......

Само код нас постоји ЧИТАВА КЛАСА/СЕКТА ЛОПОВА
 
Ахам... зато ни у Русији ни у Кини НЕМА ОВАКВИХ ГРОМАДА ОД ЛОПУЖА И ЏЕПАРОША - све изниклих из његове КПЈ... сви они и дан-данас копирају тог разбојника и злочинца...али СВИ... погледај где је данас Русија, где је Кина - а где смо ми.......

Само код нас постоји ЧИТАВА КЛАСА/СЕКТА ЛОПОВА

da,a svi oni nekad bili pioniri titovi i zaklinjali se da ce cuvati granice SFRJ kad su odlazili u vojsku,a danas su radikali,demokrate,monarhisti itd.....stvarno cudo!
 

Back
Top