Коштуница највеће зло после Анте Павелића

Да ли је Коштиница зло по Србију


  • Ukupno glasova
    58
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Од овог тренутка, када си показао своје право лице, идеш, раме уз раме са оним шиптарским смрадом Винтаге, на листу непожељних!!!
Увек сам исто говорио о Коштуници од 5. октобра до дана данашњег.
За твоју листу ме заболе ко за Коштуничину!
 
Nisam sklona Koštunici ali porediti ga sa Pavelitjem niti ima smisla niti je normalno.

porediti ante pavelica sa kostunicom...mislim sta reci za to
mislim da je to i malom detetu jasno da je trabunjanje ili proizvod neke opasne bolesti heheheh

E lepo je što tako mislite. Ja mislim da je pokušaj izostavljanja Koštunice sa liste najvećih srpskih zlotvora iili zlikovaca, plod neke čudne bolesti kratkog pamćenja. hahahaha!
Pavelić je bar bio ustaša, pa je razumljivo zašto je toliko radio protiv Srba, a za Koštunicu mi nije jasno zašto nas je toliko osakatio. Da je zbog koristi, ili vlasti, pa da razumem. One je jednostavno nesposobni i bolestan čovek i štetočina koju je trebalo deratizacijom uništiti.
 
Еби га брате.

Својим ставом од јуче ме је Коштуница тако разочарао да немам речи.
Све пропада, нема државе, нема војске...
А он господин неће коалицију....

Шта хоће?

Kao i obično. Da se je*e a da mu ne udje. Da sedi na dve stolice. Da bude "faktor" a da ništa ne radi. Da bude cenjeni demagog, iako niti stoji iza svojih reči niti zna šta priča. Da omogući drugarima da još malo drpaju, da bi on mogao da ide za džabe na cecine koncerte. Budala
 

Управо из проблема са ДОС-ом је и настао тај принцип... много брзо заборављате, ДСС се повукао из ДОС-а и са власти а онда су и посланици ДСС избачени из Скупштине!

Да се знало шта је чије не би било проблема!

Јел` ти сада мало јасније или си толико затупљен да ни то не можеш да схватиш???
Izvini, jel mozes samo da nam objasnis kako mu nije bio problem da dogovori koaliciju sa Vojvodom od Haga pred prosle izbore :dontunderstand:
 
СНС има 20% ДСС има 10%
укупно 30%

одовојено никада неће доћи на власт.
НАТО је то знао и натерао је ДОС да се уједини.

До сада смо колико избора ималои и све смо их изгубили јер нисмо хтели да се ујединимо.
И опет ће бити тако.
Ma bitno je da ste se vi razjedinili,a sad palamudite o ujedinjenju:roll:
 
Kojim stavom??? Da nece sa Tomom?? Kostunica jeste majmun isti kao sto su i Tadic,Toma,Velja,Dinkic......itd da ih ne nabrajam sve....sve je to ista bagra.....a taj Toma je glup ko k-urac......bolje da je izasao iz skupstine i cutao tako bi imao sanse da vise glasova pokupi na buducim izborima nego ovako.....a i koliko vidim iz okruzenja u taj SNS samo se uclanjuju iz koristi neke buduce posto svi ocekuju da ce oni biti jaka stranka. Tako da SNS je isti kao i ostale strnka DS,DSS,SRS,SPO,LDP,G17...........itd..itd
Inace Kostunica je deo DOS ekipe i on ce na sledecim izborima opet sa DS u koaliciju ako bude prilike za to
 
Еби га брате.

Својим ставом од јуче ме је Коштуница тако разочарао да немам речи.
Све пропада, нема државе, нема војске...
А он господин неће коалицију....

Шта хоће?
Lele,propadose Tomini snovi:hahaha::hahaha:
 
Еби га брате.

Својим ставом од јуче ме је Коштуница тако разочарао да немам речи.
Све пропада, нема државе, нема војске...
А он господин неће коалицију....

Шта хоће?

sale...ma fakat da radi kontraproduktivne stvari i poteze ali porediti ga sa Pavelicem..mislim to je stvarno malo je reci preterivanje..ne znam...stvarno mislim da to nije zasluzio..jeste zasluzio prilicnu kritiku ali ovo nije sigurno
 
Коштуници Николић ни дупе неће моћи да обрише..сада би у коалицију...а када је био велики вадикал..шта је радио?
Један дан сам вадикал..један дан нисам...јес мало сјутра!
Николић мора прво да се докаже!
Сачека изборе...
 
sale...ma fakat da radi kontraproduktivne stvari i poteze ali porediti ga sa Pavelicem..mislim to je stvarno malo je reci preterivanje..ne znam...stvarno mislim da to nije zasluzio..jeste zasluzio prilicnu kritiku ali ovo nije sigurno

Koštunica je zaslužio sve što će dobiti. I jednu debelu zatvorsku kaznu pride. Malo zabele bi mu otvorilo one čkiljave oči, kojima sad ne sme nikog da pogleda u oči.
 
Kao i obično. Da se je*e a da mu ne udje. Da sedi na dve stolice. Da bude "faktor" a da ništa ne radi. Da bude cenjeni demagog, iako niti stoji iza svojih reči niti zna šta priča. Da omogući drugarima da još malo drpaju, da bi on mogao da ide za džabe na cecine koncerte. Budala

Да.
Баш то.
Љут сам на СРС и на ДСС што су ИМАЛИ МОЋ али нису урадили ништа да спасу Србију него су је користили за властите себичне потребе.
 
sale...ma fakat da radi kontraproduktivne stvari i poteze ali porediti ga sa Pavelicem..mislim to je stvarno malo je reci preterivanje..ne znam...stvarno mislim da to nije zasluzio..jeste zasluzio prilicnu kritiku ali ovo nije sigurno

Ма нисма мислио буквално са Павелићем, али сам га узео као пример колико ј елош.
дакле не мислим да прави геноцид над Србима, него да је био погубан.

А ја сам дупла шкорпија па волим да претерујем.
:gace:
 
Ма нисма мислио буквално са Павелићем, али сам га узео као пример колико ј елош.
дакле не мислим да прави геноцид над Србима, него да је био погубан.

А ја сам дупла шкорпија па волим да претерујем.
:gace:

pa i ja sam skorpija doduse ne dupla ali sad si ga brate po horoskopskom znaku vala bash preterao hehehehe :brus:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top