Kostres otvorio izlozbu sa slikama teroriste Jasarija!

ako neki hrvat ili albanac obuce majicu sa srpskim znamenjem onda je on pametam, kulturan, iskren, u toku, istinoljubiv...bla bla... a kada se desi to sto se desilo, mozda i kao cista zezancija,ili recimo kao zahebavanje kojekakvih patrijota, onda je on.... ccccc


Dajem ti predlog da obučeš majicu sa srpskom trobojkom i da se prošetaš može Uroševcom?

ps. Ponesi aparat da vidimo kako je bilo?
 
ako neki hrvat ili albanac obuce majicu sa srpskim znamenjem onda je on pametam, kulturan, iskren, u toku, istinoljubiv...bla bla... a kada se desi to sto se desilo, mozda i kao cista zezancija,ili recimo kao zahebavanje kojekakvih patrijota, onda je on.... ccccc


od sad pa nadalje, kad god budes prozivao moj narod, a pri tom nisi obratio paznju na mane svog naroda i drustva u kom zivis pitacu te sledece:

Da li postoji nesto po cemu je albanski narod zaduzio covecanstvo?
 
od sad pa nadalje, kad god budes prozivao moj narod, a pri tom nisi obratio paznju na mane svog naroda i drustva u kom zivis pitacu te sledece:

Da li postoji nesto po cemu je albanski narod zaduzio covecanstvo?

ovako sisti, ja ne zelim da na "neprijateljskom" sajtu prozivam moj narod, mislim da nije fer. ajde ti lepo nauci albanski i uclani se na neki nas forum pa cemo zajedno prozivati ili kritikovati albance. mislim to je vec OK jer sve ostaje unutar kuce:lol::lol:
 
ovako sisti, ja ne zelim da na "neprijateljskom" sajtu prozivam moj narod, mislim da nije fer. ajde ti lepo nauci albanski i uclani se na neki nas forum pa cemo zajedno prozivati ili kritikovati albance. mislim to je vec OK jer sve ostaje unutar kuce:lol::lol:

pa si dosao na ovaj sajt da onakko demokratski i politicki korektno omalovazavas Srbe??!!!
 
Da li ti uopšte znaš šta znači nezavisnosti?

nezavisnost je kada ti imas svoju drzavu koju zelis da poklonis majcici rusija samo u inat zapada, a to sto ces tada ziveti kao ker [ruski a ne americki:lol:] je tvoj ideal,

ili, nezavisnost je kada ti izvis u drzavi o kojoj odlucuje narod te drzave a ne tamo neki koga zabole sta ti zelis, kako zivis, ili ne daj boze mislis da si zasluzio da zivis kao i onaj
 
od sad pa nadalje, kad god budes prozivao moj narod, a pri tom nisi obratio paznju na mane svog naroda i drustva u kom zivis pitacu te sledece:

Da li postoji nesto po cemu je albanski narod zaduzio covecanstvo?

Ја сам мислио да је то кече, она њиова капица, али су ми објаснили да су их Турци натерали да их носе да би их ноћу лакше видели јер су били познати по томе што краду стоку!
 
pa strelo zar nije pravo svakog punoletnog srbina ili srpkinje da samostalno odluči kome će da da svoj glas... ili da ne da nijednom?

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=5614139&postcount=1

Наравно Марлоне, али је мало дегутантно, прво пљувати по једнима, а онда гласати за њих... То је уосталом та чувена ДСС политика... :roll:
Прво гласају за једног председника скупштине, а након 5 дана промене мишљење за 180 степени... Да не говорим које су све увреде тада биле размењене у скупштини између ДС-а и ДСС-а и неке хулахопке су се помињале... :roll:
 
ovako sisti, ja ne zelim da na "neprijateljskom" sajtu prozivam moj narod, mislim da nije fer. ajde ti lepo nauci albanski i uclani se na neki nas forum pa cemo zajedno prozivati ili kritikovati albance. mislim to je vec OK jer sve ostaje unutar kuce:lol::lol:

ti si "prolupo" i poceo si da se gubis i sad bi ti ja rekao izgubi se ali ne ipak samo ubi se(vishe puta i vishe "komada") . pozz od sheshelj...:D:D:D
 
nezavisnost je kada ti imas svoju drzavu koju zelis da poklonis majcici rusija samo u inat zapada, a to sto ces tada ziveti kao ker [ruski a ne americki:lol:] je tvoj ideal,

ili, nezavisnost je kada ti izvis u drzavi o kojoj odlucuje narod te drzave a ne tamo neki koga zabole sta ti zelis, kako zivis, ili ne daj boze mislis da si zasluzio da zivis kao i onaj

A sta mislis kad ti onog magarca otera ruski medved???
 
ako neki hrvat ili albanac obuce majicu sa srpskim znamenjem onda je on pametam, kulturan, iskren, u toku, istinoljubiv...bla bla... a kada se desi to sto se desilo, mozda i kao cista zezancija,ili recimo kao zahebavanje kojekakvih patrijota, onda je on.... ccccc
Da neki Albanac na Kosovu obuče majicu sa srpskom zastavom albanske patriJote bi ga na mestu ubile, pa ti imbecili su ubili bugarskog državljanina pre par godina, zato jer im se učinilo da priča srpski, šta reći o takvim patriJotama 8-)
 
Ненад Чанак
Ево усташе, доказ!
----------------------------------------------------------------------------
Прослављена шеснаеста годишњица Лиге -
У 3АГРЉАЈУ ШИПТАРСКОГ ОРЛА

Оснивач кикиндског Одбора ЛСВ-а, Душко Француски, са партијским пријатељима весело, у недељу, у мајици с мотивом албанске заставе, црним двоглавим орлом, прославио рођендан странке

Вече раније, у суботу, 15. јула, на централној Прослави 16. рођендана ЛСВ-а, у Новом Саду, Ивана Дулић - Марковић, грохотом смеха, одобравала је увреде које је у друштву, лигашки гуру Ненад Чанак, изговарао на рачун актуелног премијера др Војислава Коштунице. Чему се чудити - то је мера искрености њеног односа према српској влади, месту које заузима у њој, коалиционом партнеру и свима нама заједно.

Чанак је потегао из Америке да на слави своје странке, као господар клоаке, изручи нове увреде, недостојности и "мудре" мисли. То је онај опскурни тип, подсетимо јавност, који је, пермутирајући назив националне академије САНУ у АНУС, дао нови немерљив допринос иначе већ пребогатом властитом опусу политичког неукуса, примитивизма и простаклука.

У суботу увече, смејали су се у оргазмичном заносу његове опскурне присталице Лиге изузетних промашаја, смејала се и у опсенама и простоти његовог лика и дела уживала нова потпредседница владе, Ивана Дулић-Марковић. Смејали су се они, сви заједно, нама и целој Србији.

Епигони у Кикинди уприличили су вече касније, у једном кикиндском клубу, бал Лиге изузетних промашаја. Да ли с предумишљајем, намерно и провокативно, или потпуно лишен нормалног политичког пулса, али и елементарног људског принципа, тек један од оснивача Лиге у Кикинди, Душко Француски, бивши директор Дома омладине и Жујиних црних "Kikindskih", појавио се у мајици с мотивом црног двоглавог албанског орла и натписом "Албанија".

Каква је то порука свима нама? Политичка, људска, шамар јавном укусу, елементарном моралу и заборављеном хуманизму. Недостајали су, ваљда, као драги гости, још и Фатмир Љимај, Рамуш Харадинај, они зликовци које је Хашки суд за злочине над неалбанцима наградио слобо-дом.

Кога призивају лигаши када на слави своје минорне странке, нада овде у Кикинди, али и јавности целе Србије, утискују срамни жиг неподношљиве националне срамоте. К.Н.

(КИКИНДСКЕ НОВИНЕ, јул 2006.)
lsv16radak250ve8.jpg
postoje li sudovi i zatvori u ovoj zemlji ili ove ustashe mogu da rade shta hoce????

mada ako ne postoje sudovi postoje bandere;)
 
ovako sisti, ja ne zelim da na "neprijateljskom" sajtu prozivam moj narod, mislim da nije fer. ajde ti lepo nauci albanski i uclani se na neki nas forum pa cemo zajedno prozivati ili kritikovati albance. mislim to je vec OK jer sve ostaje unutar kuce:lol::lol:
Pa doći na forum na kome su uglavnom pripadnici jednog naroda i veličati ubice koje su pobile na hiljade pripadnika tog naroda, proterale na stotine hiljada i popalile mnogo kuća, takođe nije fer, šta si očekivao da nagradimo aplauzom onoga ko brani zločince koji su ubijali Srbe i koji na osnovu takvih (ne)dela pokušavaju da stvore svoju državu.
 

Back
Top