Ključni dokaz teroriste da je lažan ISIS je podignuta leva ruka sa prstom prema Bogu

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Kod Muslimana se ne rukuje levom rukom,ne podiže se leva ruka prema nebu sa prstom prema Bogu iz prostog razloga što oni sa tom rukom brišu guuzicu.
Da braćo Srbi sa levom rukom muslimani brišu sam svoje prkno dakle to je bio fake ISIS.
To su regrutovane plaćene ubice od strane Ukrajinaca i američke i Britanske tajne službe.
Rusi su na potezu.
 
:think:

image.jpg


A militant Islamist fighter waves a flag and gestures as he takes part in a military parade along the streets of northern Raqqa province June 30, 2014.
 
:think:

Pogledajte prilog 1520588

A militant Islamist fighter waves a flag and gestures as he takes part in a military parade along the streets of northern Raqqa province June 30, 2014.
Fake musliman ISIS kojeg finansira CIA I Mi6.
Gde su drugi oko njega ?.Odsekli bi mu ruku pravi ISISOVCI.
A i po faci se vidi da je samo neki student ili umetnik.
 
Poslednja izmena:
Malo je cudno to sto su ti teroristi uvek bili neki religiozni fanatici u fazonu dzihad, alah alakadabra a ovi ispadose neki placenici i to za neke smesne pare 5000, 10ak iljada € evra a ne bi se reklo su bas tolike budale i poremeceni pa pristanu jer se tacno vidi su bas dobro obuceni i da znaju sta rade i to rade veoma profesionalno. E sad ko ih je poslao za neku drugu analizu je
 
Zelenski, Isis, CIA, Mosad sve je to isti Q...



То је зато што они имају јефтиније улазнице, тако да нису у стању да виде све танане нијансе у разликама између Зеленовића, ИСИС-а ЦИА, британске краљевске породице, породице Ротшилд и Рокафеља.

Сорош им више не спада у ту екипу, јер се Вучић годинама вуцара са млађаним Алексом.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ех...дали би лево плућно крило, само да се докаже да их је Зеленски послао.
A sve to samo da bi se zaboravilo na činjenicu da je policiji trebalo sat i po vremena da dođe na mesto zločina.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Fake musliman ISIS kojeg finansira CIA I Mi6.
Gde su drugi oko njega ?.Odsekli bi mu ruku pravi ISISOVCI.
A i po faci se vidi da je samo neki student ili umetnik.
Ne ide s tobom ravnozemljašem pa ne ide. Kad ti netko ipak dokaže da je Zemlja okrugla, ti onda pitaš "A jesi vidio kemtrejlse"?
Unaprijed izgubljena bitka.
Tadžikistanski pasoši su samo dokaz da su to Ukrajinci s falsificiranim pasošima 🤡
 
Ех...дали би лево плућно крило, само да се докаже да их је Зеленски послао.
A što ti znaš sigurno da nije kao da si cia i mi6 a mi dođemo za tebe kao neke budale teške?

Ja sam poznaao stotine registrovanih kuravela i svaka se ljutila kada joj tu istinu kažeš u oči.
Takvi su i cia i mia.A i hrvati.
 
Poslednja izmena od moderatora:
A što ti znaš sigurno da nije kao da si cia i mi6 a mi dođemo za tebe kao neke budale teške?

Ja sam poznaao stotine registrvanih kuravela i svaka se ljutila kada joj tu istinu kažeš u oči.
Takvi su i cia i mia.

Не знам сигурно, али за сада не видимо ништа што би повезивало терористе са ЦИА, Зеленским и британском краљевском породицом коју изједа канцер.
 
Autorska
Kod Muslimana se ne rukuje levom rukom,ne podiže se leva ruka prema nebu sa prstom prema Bogu iz prostog razloga što oni sa tom rukom brišu guuzicu.
Da braćo Srbi sa levom rukom muslimani brišu sam svoje prkno dakle to je bio fake ISIS.
To su regrutovane plaćene ubice od strane Ukrajinaca i američke i Britanske tajne službe.
Rusi su na potezu.
a kojom rukom muslimani čačkaju nos? :p
 
Autorska
Kod Muslimana se ne rukuje levom rukom,ne podiže se leva ruka prema nebu sa prstom prema Bogu iz prostog razloga što oni sa tom rukom brišu guuzicu.
Da braćo Srbi sa levom rukom muslimani brišu sam svoje prkno dakle to je bio fake ISIS.
To su regrutovane plaćene ubice od strane Ukrajinaca i američke i Britanske tajne službe.
Rusi su na potezu.
Nesko, odmori malo.
 
Ti veruješ u ukrajinsku laž?
Pa onda svi gubimo vreme sa tobom.
Rusije jedva da je prešla 30 hiljada izgubljenih vojnika a ukrajinaca je više od pola miliona druže.
U redu je.
Evo još 3 dana i ruska čizma ponosno gazi Lavovom.
Zaebali su se Rusčići, nisu Ukri raspali Čečeni da ih možeš kupiti predimenzioniranom džamijom.
 

Back
Top