Kostim

U shta ona pozeli !!! Mada bi mi bilo sumanuto da trazi da stavim onaj metalni oklop da izigravam viteza !!! :mrgreen:
inache nisam neki ljubitelj tih kostima sasvim je dovoljan sexy- donji vesh, ponekad halteri i to je to !!! Skroman ovaj shishmish !!!
 
Darth Vader, naravski...:whistling:
Ma bole te uvce
darth-vader-without-the-mask.jpg
 
Drage zene,

znamo da muskarci fantaziraju o medicinskim sestrama, sobaricama, kurvama, trbusnim plesacicama, pa se u sexy shopovima prodaju kostimi na zadatu temu. Pitanje glasi koji bi kostim vas napalio? A za muskarce, sta bi vi natakli na sebe da vam ljubav zatrazi?:mrgreen:

natako bih jednu rasnu plavusu
 
Drage zene,

znamo da muskarci fantaziraju o medicinskim sestrama, sobaricama, kurvama, trbusnim plesacicama, pa se u sexy shopovima prodaju kostimi na zadatu temu. Pitanje glasi koji bi kostim vas napalio? A za muskarce, sta bi vi natakli na sebe da vam ljubav zatrazi?:mrgreen:

ja bih jednog medicinskog tehnicara....samo u belom mantilu mmmmm
 
bas sam juce i ja to pitanje postavila dragom....xa,xa...mozda da se igramo crvenkape i vuka ili popaja...
zezam se...ustanovili smo da vise volimo igrarije na B i L o kojem mestu nego kostime...
mozda kad bi morala da biram...neki strogi uniformisani rezim...neki vladar recimo...istorija je zanimljiva kad zelis..
 

Back
Top