Kosovska Mitrovica - slike, aktuelni događaji i sećanja

Косово - То српској земљи! Руски народ вазда с вама! Браћо и сестре, Косово ће увек бити твој. Жао ми је да је наша земља у 1999 господари није патриота, као америчка марионета. НАТО је само зло Православна народа. Ви сте наша браћа. Ваш туга - то је наша брда. Ваш сузе - сузе су наши.
 
Tu smo :ok: Prishnina je za Mitrovicu bila selo :D Nekako je bila sredjena sve na svom mestu..Da pamtim i Zvecan, penjanje na tvrdjavu, izlete sa skolom...Bioskop, plesnu salu, pizzeriju, bazen... davno je to bilo !!!

pre neko vece neki mi klinac kaze..
-idem da igram fudbal,- a bilo je oko 23 h.
i ja mu kazem,
-e nekada smo mi isli na nocno kupanje u bazenu a danas...
podseti me kada si spomenuo bazen
 
pre neko vece neki mi klinac kaze..
-idem da igram fudbal,- a bilo je oko 23 h.
i ja mu kazem,
-e nekada smo mi isli na nocno kupanje u bazenu a danas...
podseti me kada si spomenuo bazen

Klinci ne mogu da poveruju kako je nekada bilo, a ne mogu/smeju da ti kazhu da lazhesh.

Nego ima li Mitrovchanaca uopshte ne Severu, ili mozhda, ne znaju za ovaj forum
 
Klinci ne mogu da poveruju kako je nekada bilo, a ne mogu/smeju da ti kazhu da lazhesh.

Nego ima li Mitrovchanaca uopshte ne Severu, ili mozhda, ne znaju za ovaj forum

pa ima ih... ali se nemoj iznenaditi ako setas gradom pola sata i ne prepoznas nikoga.
ja sam vise puta isao, i mozda sam se pozdravio sa pet-sest osoba... sve to nepoznato..
 
Gde je sada onaj kosarkaski klub ''Bambi'' iz Mitrovice koji se pre par godina takmicio u Superligi Kosova ali se zbog toga digla poprilicna politicka prasina...

kako se zove na znam, ali mislim da se jedan jos takmici, makar igra sa "nama" u sali sportova.
ps. bas mi kaze sin da su zadnji put igrali pre par meseci. ipak on prati "trepcu". inace promenili ime u "progres"
 
pre neko vece neki mi klinac kaze..
-idem da igram fudbal,- a bilo je oko 23 h.
i ja mu kazem,
-e nekada smo mi isli na nocno kupanje u bazenu a danas...
podseti me kada si spomenuo bazen

nekada kad smo poceli ono da se osamostaljujemo da zaradjujemo novac i sticemo prva saznanja oko biznisa na fudbalskim utakmicma prodavali smo sokove/dvojni C, imali smo razradjeni sistem rizik minimalni :D imali smo dogovor sa shefom u Lux supermarketu kod gimnazije uzmeno par paketa na veresiju a sto se ne proda vratimo...
 
Mitrovcanci, evo novosti. Suzan Kardeş, inace Mitrovcanka, Tumbakova bratanica je posle 20 i nesto godina rada kao elitni sminker i masker ovde u istanbulu, u 46 toj godini propevala i sada izdaje albume sa albanskim, makedonskim pa i srpskim folk-tradicionalima. Ja je dobro znam i vrlo mi je drago da je odmah usla u krug respektivnih izvodjaca. Inace bila je godinama sminker ovdasnjim elitnim pop zvezdama tipa Sezen Aksu (izdala album sa Bregovicem), Sertab Erener (Pobednicom Evrovizije) i sl. Sezen ju je cula kako peva u garderobi i rekla joj da u toku jedne pauze na koncertu izadje i otpeva neku stvar iz domovine. Ona bez blama uze mikrofon, pa na scenu pred 5000 ljudi, bez pratnje.
Tako je zvezda rodjena. Link saljem na PP za zainteresovane, a za sire korisnike


p.s.
Posto administracija MYDEOa zajebava, linkove mozete cuti od 14.Maja 2009 posle 18:00h po lokalnom vremenu.
 

Back
Top