korn ili system of a down

+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:
ja u principu ne volim ni jedne ni druge,
soad mi je bolji zato sto u principu imaju par extra gotivnih pesama,koje mogu da slusam uvek..
a kornu su sve na istu foru,i brzo smore..
a i ok su ova dva nova systemova albuma..

podrzavam!!! Mada se meni ni jedni ne svidjaju, ali systemov pevac je mnogo bolji. Ima jaci glas i mocniji. Ovaj samo urlice. Ali ne svidjaju mi se zato sto uvek nesto *eru samo o politici....
 
behemoth:
podrzavam!!! Mada se meni ni jedni ne svidjaju, ali systemov pevac je mnogo bolji. Ima jaci glas i mocniji. Ovaj samo urlice. Ali ne svidjaju mi se zato sto uvek nesto *eru samo o politici....

jeste..systemov pevac ima dobar glas..ali kad se puuuunoooo udubis u svaku pesmu od korna(pogotovo neku dobru..),shvatis da ipak nije lako..ima i on ok glas..
samo neznam da je pevac soada u kornu,jer bi pevao tako..ili bolje..ili mozda mnogo gore..

ma u svakom slucaju i soad i korn su sranje,ima bezbroj boljih bandova..nego cisto kazem.
i da..nervira me sto se tripuju mnogo ovi iz korna(kao oni su mi neki veliki metalci,ovo ono,preradili metalikin one i another bitw od floyda,a oblace se ko repercici itd.),a i oni koji korn vole..sa jednim deckom sam raskinula jer je nenormalno smarao o kornu..ustvari..to je vec bilo ludilo..kako je glupo kad neko pocne da te ubedjuje da je KORN NAJBOLJI BAND NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uhh.. :(
 

Back
Top