KoRiSt iZ TuGe

Upravo sam spalila neke svoje (bezvredne, naravno) pesme, izbrisala neke iz PC-a. Primetila sam da sam najkreativnija kad sam tuzna..Kreativni haos. Pade mi Amy na pamet i njena "Back to black''.
Sta radite kad ste tuzni? Ranije sam izlazila, budila se uz neke nepoznate tipove, bez kafe ih terala kuci, a sad je kombinacija pisanja, boksovanja o zid, suza, alkohol i neke druge zamene za srecu.Ah da, naravno iskljucim telefon i pravac 'krstarica''.

cenim :)
 
Samo napred Helence, svaki ti se dao..;)
Naravno,ne moras da se krijes iza slika drugih osoba, akceptiras kakva si (plus!), odmah manje razloga za tugu...:)

pa znash kako, meni je sasvim ok shto smo nekada tuzni, ljudi smo bre, samo sebi ne dozvoljavam da me takva stanja dugo drze i sl. a i sam zivot ispunjenim raznoraznim obavezama mi ne daje mnogo prostora za tugu... uglavnom naidje i prodje, pustim uz neke balade koje volim da slusham da me malo ponese i to je sve...:)
 
Upravo sam spalila neke svoje (bezvredne, naravno) pesme, izbrisala neke iz PC-a. Primetila sam da sam najkreativnija kad sam tuzna..Kreativni haos. Pade mi Amy na pamet i njena "Back to black''.
Sta radite kad ste tuzni? Ranije sam izlazila, budila se uz neke nepoznate tipove, bez kafe ih terala kuci, a sad je kombinacija pisanja, boksovanja o zid, suza, alkohol i neke druge zamene za srecu.Ah da, naravno iskljucim telefon i pravac 'krstarica''.

Odem u teretanu, antistresiram se sa par tona... i kući ko nov!8)
 
Upravo sam spalila neke svoje (bezvredne, naravno) pesme, izbrisala neke iz PC-a. Primetila sam da sam najkreativnija kad sam tuzna..Kreativni haos. Pade mi Amy na pamet i njena "Back to black''.
Sta radite kad ste tuzni? Ranije sam izlazila, budila se uz neke nepoznate tipove, bez kafe ih terala kuci, a sad je kombinacija pisanja, boksovanja o zid, suza, alkohol i neke druge zamene za srecu.Ah da, naravno iskljucim telefon i pravac 'krstarica''.

ne budi tuzna unapred. sta se ustvari desilo sem da imate nesporazume?
probaj da ne insistiras na razgovoru. probaj ni na cemu da ne insistiras. uspori, olabavi, udahni duboko. on je mozda tako napet nevezano za vas. pusti ga malo. nekad pravimo kontraefekat zeljom da nesto "popravimo", pa neki sraf previse zategnemo, pa nesto tamo pukne a nije trebalo.
 
meni je tuga razorno intenzivno osecanje. cak je ne bih nazvala tugom nego necim jacim ali nemam pravu rec. najludje u celoj stvari da se obicno najvise zezam kad imam utisak da se sve u meni komada i rasparcava i bolno bolno bolno kida.
 

Back
Top