komplimenti posle i pre sexa...

dobro je... onda ti je to zavrseno... skidoh teret sa pleca svojih... da se vratim na staro... obicno ovakve stvari volim da proslavim, al' mi cika Roki nije tu sad... ali ima onaj viski sto je sefica dobila kao mito... sto sam ga prosli put otvorio... kralju... znaci... civas regal... to volim... kad se daje pravi poklon...
 
Ili da obrijem brkove...
a014.gif
 
Ja kad kazem kompliment, to je sigurno zato sto sam pustila mozak na otavu, to znaci, nista ne razmisljam. Jer komplimenti, drage dame, :D ako shvatate ovo sve kao skolu za zavodnice,dobro poslusajte, nemaju nikakvog znacenja, ni za sta ne sluze kad jednom smuvate frajera. Komplimentima mozete samo da se sluzite dok jos nije uleteo u klopku.

a ti pushtash mozak na oktavu?
 
Lepa rec i gvozdena vrata otvara, a kamoli.... lepih reci nikad dosta, no pozeljno je da budu i iskrene, izgovorene iz srca i uvek u nameri da se sto brze natera partnera da skine svu odecu, a posle da ne gjanvi vec da krene svojim putem. Tako se to radi, no to su plodovi pozude, a gde ima ljubavi - pravih, umiljatih komplimentih reci ce uvek biti u izobilju.
 

Back
Top