KOMPLEKSI :)

Visina ? ma daj.. ja sam visoka 1.80 i jos kad navucem stikle, imam oko 1.86.. To nije tvoja mana, ako ti smeta sto su drugarice nize od tebe ili slicno..To bi trebao da bude njihova mana, ili nazovi bilo kako..puno njih bi volele da su visoke..znam iz licnog zivota, i ako to sakrivaju.. Ja imam odlicnu gradju, i ne trazim na sebe bilo kakav kompleks, jer znam i sama da niko nije savrsen, zar ne? Svi smo mi lepi na svoj nacin..

Ovo sve zvuci suuuper kad kaze neko ko ima sjajnu gradju (nije u vezi sa tobom vec uopste), ali ima mnogo vise onih koji ne izgledaju sjajno. Naravno vazno je kako se nosis sa svojim kompleksom. Npr. ja se tesim facom i osmehom, ali kompleks mi ostaje.
 
Evo rekoh da vas pitam-imate li kompexe i, ako imate, koji su... Nego, onda bi bio red da pocnem od sebe... Paaa, ja ZAISTA sto se tice izgleda (mislim face i ostalog) uopste nemam komplekse, jedini moj kompleks je-visina. Jaaakooo sam visoka, 1.82cm i to me bas, bas nervira... Mislim, dosta njih mi govori nesto u fazonu: ''To ti je super'' i tako to, ali sta cju ja kad meni smeta :cry:
A sta je sa vama??? :wink:

Nemam ja vreme da ga gubim na komplekse.
 
Poslednja izmena:
Imam komplexa, like I said.
Da, sto se tice izgleda.
Ne znam sto sam toliko utripovana da sam losa, da niko nece da se droozi sa mnom [sem najboljih droogarica], kad nam celo leto neko prilazi...
 
Jao strasno....kad sam bila tako peti,sesti razred....imala sam jako izrazenu zadnjicu ,bila sam jaaaako niska,.....kompleksi .....uh....i sad imam po neki....ali nisu od velikog znacaja....recimo sto imam veeeelike grudi!!!Ajd mislim neke za to kukaju a meni to u neku ruku smeta.....kada nesto radim,kada se savijem,kad idem na praksu pa nekog tako zakacim,ali uglavnom to je ok....znam da to vole muskarci ,inace sam proporcionalna tako da mi trenutno ama bas nista ne smeta......osim sto imam kovrdzavu kosu pa ne mogu da je ocesljam,a kada je prljava kada je ne perem par dana e onda sedim u stanu i ne izlazim nigde.
 
Penis mi je malo povelik. Deshava mi se da, dok idem ulicama Beograda, Nishlije se saplicu o njega.

Efekat nekako umanjujem presavijanjem.

Pored toga, trece oko mi je na pogreshnom mestu. Namiguje Nishlijama.
 
Evo rekoh da vas pitam-imate li kompexe i, ako imate, koji su... Nego, onda bi bio red da pocnem od sebe... Paaa, ja ZAISTA sto se tice izgleda (mislim face i ostalog) uopste nemam komplekse, jedini moj kompleks je-visina. Jaaakooo sam visoka, 1.82cm i to me bas, bas nervira... Mislim, dosta njih mi govori nesto u fazonu: ''To ti je super'' i tako to, ali sta cju ja kad meni smeta :cry:
A sta je sa vama??? :wink:

Jedan nokat mi duzi od drugog..... ma daj ko josh ima vremena za komplexe :hahaha:
 
Ја имам комплекс спорог аута. Заиста. Желим да будем најбржи. Да не може нико да ме стигне и претекне... ок можда да ме стигне, али да ме претекне никако... :)
 

Back
Top