KOMPLEKSI :)

joj boze....pa maja to i ne radi:-|

pa cim ti se nesto ne svidja na sebi onda imas neki kompleks

jel? :rolleyes:





anicat21.gif
 
nemam nista od toga da branim nekog:-|
boze me sacuvaj


@Unsaie
rekla si:
nema potrebe da unizavas druge i nameces im svoj problem da bi se osjecala bolje

rekla ja da svako bar ima neki skriven komleks
a sta me briga za ove sto samouvereno govore...nemam bas nijedan
sta ce mi to u zivotu?
lepo je govoriti tako samouvereno i reci svima kako si ti toboze zrela i formirana licnost-sve ti se svidja kod tebe, a sama vidis da se foliraju
 
jel? da, svi foliraju... :lol: u svijetu postoje samo iskompleksirane osobe

kompleks je ozbiljan poremecaj (po ko zna koji put.. :roll: )
iskrivljena slika o sebi koja mora da se lijeci jer unistava svakodnevni zivot pojedinca i njegove najblize okoline
ne, nemaju svi komplekse
prebolite to

postoje i zdravi ljudi koji se trude da i ostanu takvi



anicat21.gif
 
jel? da, svi foliraju... :lol: u svijetu postoje samo iskompleksirane osobe

kompleks je ozbiljan poremecaj (po ko zna koji put.. :roll: )
iskrivljena slika o sebi koja mora da se lijeci jer unistava svakodnevni zivot pojedinca i njegove najblize okoline
ne, nemaju svi komplekse
prebolite to

postoje i zdravi ljudi koji se trude da i ostanu takvi



anicat21.gif

ne:neutral:

kada si dovoljno zreo i formiran kao licnost prevazidjes svaki komlpeks

nisam mislila da svi foliraju, vec ovde neki
kazu nemam nikakav komleks
a posle toga se sloze oko necega, i priznaju da i nisu tako samouverene licnosti

aj reci mi ti onda,kako se zove to(nesto) zbog cega si cesto u losem raspolozenju,nesto zbog cega si nezadovoljan, jer ti se nesto ne svidja na tebi(psihofizicke prirode)?
 
aj reci mi ti onda,kako se zove to(nesto) zbog cega si cesto u losem raspolozenju,nesto zbog cega si nezadovoljan, jer ti se nesto ne svidja na tebi(psihofizicke prirode)?

zove se stvar koja ti se ne svidja :lol:
na tebi je da preduzmes nesto povodom toga i promjenis.... ili ne
opsjednutost moze lako prelazi u kompleks, ali ne mora

evo primjera, da sam ja cekala da se udebljam kao svinja, prestanem da izlazim, izgubim prijatelje, interesovanja i zivot,
postanem depresivna umjesto preduzela nesto - to bi bio kompleks
ali to bi uradila slaba osoba

svijet jakima

anicat21.gif
 
pa jel se slazes onda samnom, da, ako si citala prethodne stranice, ipak neko ima neki komlpeks, nisu svi u fazonu:ne svidja mi se, ali se ne opterecujem
(onda te osobe postuju na pogresnoj temi)

a ako i neko zaista ima komleks(a mislim da ih ima)-on je poremecena osoba koja treba adekvatno da se leci
mislis li da se komleks ne moze prevazici i bez strucne pomoci
ti rece da je to ozbiljan poremecaj
 
ja ne mislim na kompleks koji je toliki da cu da se zavucem u kucu..toliko luda nisam..kad vidim one devojke sto imaju po 70-80 kila ja se sebi divim i zato se nikada necu tako zavuci..ali da mi smeta sto imam 3 kg viska,smeta mi..
 
pa jel se slazes onda samnom, da, ako si citala prethodne stranice, ipak neko ima neki komlpeks, nisu svi u fazonu:ne svidja mi se, ali se ne opterecujem
(onda te osobe postuju na pogresnoj temi)

nisam citala prve postove jer ne volim toliko negativne energije na jednom mjestu

a ako i neko zaista ima komleks(a mislim da ih ima)-on je poremecena osoba koja treba adekvatno da se leci
mislis li da se komleks ne moze prevazici i bez strucne pomoci
ti rece da je to ozbiljan poremecaj

Mozda moze ako je u ranom stadijumu, ali ne bih se igrala sa tim.
Problem kod kompleksa je to sto on ima korjen u glavi a ispoljava se opsjednutoscu neceg na nama. Tako da, i sve da se popravi to cime je opsjednuta, osoba ce samo pronaci neku novu stvar kojom ce biti opsjednuta i tako u krug.
(imas za primjer poznate face koje ponavljaju po gomilu puta plasticne operacije dok se ne pretvore u gumene lutke)

Jer nije dovoljno rijesiti problem u tijelu (koji je nerjetko umisljen) ako se nije rjesio onaj u glavi
Strucna osoba je tu da nam pomogne da shvatimo u cemu je prvi problem i pomogne nam da ga rijesimo.

Dok kod obicnog "ne svidja mi se", nezadovoljstvo nestaje rjesavanjem toga sto nam se ne svidja i nema kmplikacija.

ja ne mislim na kompleks koji je toliki da cu da se zavucem u kucu..toliko luda nisam..kad vidim one devojke sto imaju po 70-80 kila ja se sebi divim i zato se nikada necu tako zavuci..ali da mi smeta sto imam 3 kg viska,smeta mi..

pa... skini ih, bar je to nije tesko, a moze biti i zabavno
btw- kod tebe nema kompleksa :)




anicat21.gif
 
nisam nista, ispisala sam se sa menadzmenta i upisujem psihologiju kroz koji mjesec,
u bg-u ili ns-u

mogu da pricam ovako amaterski,al' ako vam nesto treba, najbolje je da ipak pitate strucnu osobu
ono, psiha je skakljiva stvar





anicat21.gif
 
swatka_mawa_maja.... Ja tebe razumen..Ali ja to ne mogu sebi da dokazem.. Ja imam samo 16 god, a vidis na avataru kako izgledam,ali to je meni lose... Ja hocu da budem kao oni... Zato i treniram vec godinama....
 
Nemam neke komplexe, mozda sam i premlada da ih imam, ali opet... imam svoje neke tikove, odvalim 'ja debil', pa ljudi misle da to stvarno mislim za sebe, ispadne kao da se ne postujem/nemam samopouzdanja... ;)
 
Ma nista me ne ubija kao debljina. Imam i ubave zube, kosu, visinu, ali me debljina ubi. Mislim nisam deformisan od debljine, ali i ovo sto imam mi smeta, a imam i previse. Zato sam mozda i stidljiv i nesiguran kad prilazim devojkama.
 
Visina ? ma daj.. ja sam visoka 1.80 i jos kad navucem stikle, imam oko 1.86.. To nije tvoja mana, ako ti smeta sto su drugarice nize od tebe ili slicno..To bi trebao da bude njihova mana, ili nazovi bilo kako..puno njih bi volele da su visoke..znam iz licnog zivota, i ako to sakrivaju.. Ja imam odlicnu gradju, i ne trazim na sebe bilo kakav kompleks, jer znam i sama da niko nije savrsen, zar ne? Svi smo mi lepi na svoj nacin..
 

Back
Top