Kafana Kompjuterska svaštara

Kojih korisnika..:think:.

DAJ BOLJI..;).

Uključi se i ..TI....POMOZI JOJ....UMESTO ŠTO MENE KRITIKUJEŠ...i...PAMETUJEŠ...;)

Pa recimo Vit Registry Fix ili Registry First Aid Platinum ali ja ne želim da namećem svoje mišljenje. I nisam tebe kritikovao i pametovao nego sam iznio svoja zapažanja. jer sam mnoštvo tih programa i lično isprobao kao što sam i pročitao mnoge recenzije....
 
Poslednja izmena:
Pa recimo Vit Registry Fix ili Registry First Aid Platinum ali ja ne želim da namećem svoje mišljenje. I nisam tebe kritikovao i pametovao nego sam iznio svoja zapažanja. jer sam mnoštvo tih programa i lično isprobao kao što sam i pročitao mnoge recenzije....

Meni si ...REPLICIRAO...znači...MENI JE UPUĆENO

Dobro de...al si zapenio...;)

A..jesi li probao...Registry Booster 2011...:think:
 
REKLAME NA FORUMU :arrow: NEPISMENOST...ili...NAMERNO :think:

nepism1.jpg
 
Ljudi opet ja sa glupim pitanjem.
Nemam pojma dal je to oduvek niti ako nije - od kad je, slučajno mi je malopre uletelo u oko
šta predstavlja onaj mali kvadratić.

5.jpg


Pojavi se kad kursorom priđem na neku od ikonica u šortkat-u ali ne mogu da vidim šta je jer se (naravno) odma po pomeranju kursora i skloni a mnogo me nervira
drnda11-1.gif

tj. nervira me što ne znam šta je
 
Ljudi opet ja sa glupim pitanjem.
Nemam pojma dal je to oduvek niti ako nije - od kad je, slučajno mi je malopre uletelo u oko
šta predstavlja onaj mali kvadratić.

5.jpg


Pojavi se kad kursorom priđem na neku od ikonica u šortkat-u ali ne mogu da vidim šta je jer se (naravno) odma po pomeranju kursora i skloni a mnogo me nervira
drnda11-1.gif

tj. nervira me što ne znam šta je

sunchaya koji ti je to browser ?
 
Pa kao što je na skrinšot-u.
Odma ispod ikonice logo-a sajta koji je bukmarkovan (koji će mi i njihovi nazivi, dosta su sličiceda znam šta je) - a da naglasim isto je i ako je u šortkatu ostavljena puna adresa sajta a ne samo logo. Kao što se kad priđeš kursorom adresbaru pojavi text sa adresom sajta, tu se vidi samo taj kvadratić.
 
Poslednja izmena:
Ma ne mislim na CRT :lol:
Više nema ni TFT opcija pa mora LCD ali nerviraju me oni izduženi (uglavnom 13??x7??)

Ne mogu da verujem da sve što se meni sviđa (isti je slučaj i sa mob.telefonom) više nema u prodaji
dash_-1.gif
 
Poslednja izmena:
Gledala sam ovde na oglasima. Videla sam samo jedan, ali bele boje :roll:
Sećam se kad mi je pre 4 godine riknuo dvd rom, u "prodavnici" (servisu) su imali samo beli (a crno mi kućište).
Kupila sam ga i "ofarbala" crnim auto-lak sprejom
ali monitor ne mogu da "štrcam" :lol:
 
Poslednja izmena:
Kupi polovnog dell-a i nećeš se pokajati....
66-125-thickbox.jpg

A gde to ima? Jel 1280x1024? Jel 17"?

Videla sam danas kad sam pošla na pos'o u Comp.shop-u isti takav (nov), ali je 19". Ne deluje mi "mnogo" skup. (oko 13.000)
Ne odgovara mi više od 17" jer sve preko, smatram da je preveliko kad se uzmu u obzir dimenzije moje radne površine, udaljenost stolice od monitora. Ne treba mi bilbord :roll: Takođe mi je bitno da je rezolucija 1280x1024.


Ja sam danas naletela na ovo i ne čini mi se loš

product-577-350.jpg


Međutim niko se nije javljao kad sam zvala. A pomalo me zbunjuje ovo

NAPOMENA AMD NX1500/1Gb HDD/256RAM/4xusb/ NET 10/100Mbs / Win XPembebded

http://www.samsungshop.co.rs/proizvod/tft-17-720-xt/1433
 
Opet ja... A mislim da sam se vec javljala sa istim problemom. Komp ne cita ni jednu vrstu usb... Bilo ko da zeli da ubaci FLESH ne moze... Digitalni ne cita ( cuje samo neki zvuk kad ubacim ali ne onaj klasican ), stampac ne cita, znacii poludecu. Jedino cita usb od mobilnog ( Nokie ) i to na zadnjem portu. Slikala sma device ako nesto znaci... Sta stoji za digitalni a sta za usb portove
392826_2460122975289_1018590799_2703248_1449263900_n.jpg
 

Back
Top