Komora ovlascenih revizora

Да, ово је Стари Саша, за којег сам гласао 2016.

С друге стране, Луди Крадуле сада вероватно тврди да су Немци исфабриковали Сребреницу да подметну Србима, древним Словинима и Ур Нину.
Kakav je tvoj stav po pitanju Srebrenice?
Šta se tamo desilo?
 
Pozdrav!
Zamolila bih one koji imaju iskustva u polaganju ispita za ovlašćenog revizora, da mi se jave na e-mail (aleksandrapejinovic@yahoo.com) radi razmene informacija i pomoći oko literature. Konkretno se radi o sledećim predmetima: 1) Poreski sistem, 2) Poslovno pravo za ovlašćene revizore, 3) Metodologija revizije, 4) Okvir za finansijsko izveštavanje i MSFI.
Mnogo bi mi značila pomoć. Hvala unapred! :)
 
Kolege,

Da li moze neko da mi kaze vezano za polaganje za internog revizora za ispite:

-Uloga i aktivnosti internog revizora u upravllanju,

-Izvodjenje interne revizije,

Za oba ispita naznacena je literatura zbirka smernica interne revizije pa me interesuje od koje do koje strane se odnosi knjiga za ove ispite i da li je ona dovoljna da se poloze ispiti.

Hvala

plavebluze@gmail.com
 
@marijuana9 imam neki materijal online koji cu ti poslati. Sto se tice oslobadjanja za internog revizora to ne znam jer sam ja polagao kad sam dobio i za eksternog revizora pa su me oslobodili dva ispita. Svakako pozovi komoru i recice ti, trebalo bi da smer revizija ima najviše benefita, tako je bar na eksternom revizoru.
 
Ja imam knjige za taj predmet I par primera. Nesto mi je u virtuelnom obliku na kompjuteru a nesto u fizickom obliku. Pripremacu za neki naredni rok jer za ovaj nisam stigao ali ako hoces mogu ti proslediti sta imam a ovo sto je fizicki jedino da iskopiras
Zamolila bih Vas za literaturu za Internog revizora, ako možete da mi posaljete sve što imate na mejl 79sladja@gmail.com
 
Pozdrav svima😊da li bi mogao neko da mi kaze informacije vezane za polaganje za ovlascenog revizora.Odakle poceti, da li i kako priznavaju ispite, koliko su ispiti teski.Nedavno sam polozila za ovlascenog racunovodju pa ne znam jel uzimaju u obzir i te ispite🙄Citala sam na sajtu Komore nesto al bih volela da cujem iskustva od nekog ko polaze ili je polagao😊Hvala unapred.
 
Pozdrav svim kolegama,
Da li neko ima literaturu, skripte i/ili ispitna pitanja za ispite:
  • Teorija i principi računovodstva
  • Finansijska analiza
  • Teorija revizije
  • Poslovni informacioni system
  • Mikroekonomija, opšta i finansijska ekonomija
Molim Vas da ako imate pošaljete na pp
Unapred hvala
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top