Komora ovlascenih revizora

Pozdrav svima,
Da li neko ima literaturu za pripremu sledećih ispita:
1. Teorija revizije
2. Upravljanje rizicima i interna kontrola
3. Metodologija revizije
Svaka pomoć mi je dobro došla
Ukoliko imate navedenu literaturu možete mi proslediti na mejl:
revizor5678910@gmail.com
Hvala unapred
Neverovatno da na ovom forumu imate ljude koji kriju literaturu za eksternog I internog revizora kao da imaju korist od toga... Ali kako sejes tako zanjes...
Kolega, iz teorije revizije nemam ništa u elektronskoj formi što bih vam mogla poslati putem mejla. Imam knjigu iz koje sam spremala.
Ali zato iz metodologije i upravljanja rizicima imam, proslediću vam sve u toku sutrašnjeg dana. Pozdrav.
 
Kolega, iz teorije revizije nemam ništa u elektronskoj formi što bih vam mogla poslati putem mejla. Imam knjigu iz koje sam spremala.
Ali zato iz metodologije i upravljanja rizicima imam, proslediću vam sve u toku sutrašnjeg dana. Pozdrav.
Kolega, iz teorije revizije nemam ništa u elektronskoj formi što bih vam mogla poslati putem mejla. Imam knjigu iz koje sam spremala.
Ali zato iz metodologije i upravljanja rizicima imam, proslediću vam sve u toku sutrašnjeg dana. Pozdrav.
Važi, hvala, zaista mi puno znači.
Što se tiče finansijske matematike i ja sam oslobođena tog ispita. Mogu da pogledam da li imam nekakvu zbirku zadataka sa osnovnih studija sa ekof-a ako odgovara traženoj literaturi.
 
Ja takodje zelim da polazem za internog ali imam samo dva ispita izvodjenje interne revizije i uloga I aktivnost internog revizora. Verovatno necu izaci u ovom roku nego narednom jer ima dosta teorije da se naici. Imam literaturu za te ispite i nekoliko primera testova. Da li imate jos neke primere testova za ova dva ispita?
 
Pozdrav svima,
Da li neko ima knjigu “Interna revizija-upravljanje,rizici i kontrola” ?
Svaka pomoc je dobrodosla, npr. ako imate ispitna pitanja iz ranijih rokova iz predmeta Izvodjenje interne revizije i predmeta Uloga i aktivnosti internog revizora u upravljanju,utvrdjivanju rizika i kontrola
Hvala unapred
 
Pozdrav svima,
Da li neko ima knjigu “Interna revizija-upravljanje,rizici i kontrola” ?
Svaka pomoc je dobrodosla, npr. ako imate ispitna pitanja iz ranijih rokova iz predmeta Izvodjenje interne revizije i predmeta Uloga i aktivnosti internog revizora u upravljanju,utvrdjivanju rizika i kontrola
Hvala unapred
Ja imam knjige za taj predmet I par primera. Nesto mi je u virtuelnom obliku na kompjuteru a nesto u fizickom obliku. Pripremacu za neki naredni rok jer za ovaj nisam stigao ali ako hoces mogu ti proslediti sta imam a ovo sto je fizicki jedino da iskopiras
 
Ja imam knjige za taj predmet I par primera. Nesto mi je u virtuelnom obliku na kompjuteru a nesto u fizickom obliku. Pripremacu za neki naredni rok jer za ovaj nisam stigao ali ako hoces mogu ti proslediti sta imam a ovo sto je fizicki jedino da iskopiras
Odlicno, ja cu spremati za sledeci ispitni rok. Da li bi mi prosledio za sada to sto imas na mail: jasna984@hotmail.com
Hvala unapred
 
Pozdrav svima,

Da li imate (skripta, ispitna pitanja, testovi) za ispiti ovlasceni revizora u KOR

1. Teorija revizije
2. Upravljanje rizicima i interna kontrola
3. PRAVO ZA OVLASCENJE REVIZORA

Svaka pomoć mi je dobro došla
Ukoliko imate navedenu literaturu možete mi proslediti na mejl:
agronkontabilisti@gmail.com
Hvala unapred

Srdacan pozdrav

Ako imate posaljite na email


+381637010131
 

Back
Top