KOME i ZASTO SMETAJU 60-e.....60 i neke...........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
opijum:
bobanap:
Smiri se bobana, opusteno, zasto ti toliko brines o meni??
Samo jos da pocnes da psujes, ajde, polakooooooooo, smiri se, eto, vec je bolje, opusteno, nemoj se nervirati, skodice ti, samo opusteno!!!!!!!



ma, u pravu si 100 % gospodjo......
sta bi mi radili ovde bez tebe 8-) svakome od nas dobroddodje
cirkus s'vremena na vreme....
dosadi brre stalno citati lepo i pametno....simpaticno....duhovito...

nemoj ti nigde da ides.....
 
mar_comm:
Значајно појачање смо добили,

Ми из генерације непожељне.

Из дубина Cyber-а,

Пристиже нам брат Cyrano,

"Убит' ће их прејака реч"

"Пробошће их пре краја баладе"



dobro jutro .... :-D :-D :-D
delujes mi.....onako.....i onako....... :-D :-D :-D :-D :-D
 
bobanap ma:
Original postavio bobanap............vidis kako si se lepo primirila, a ne ko' sinoc, u pravu si 100%, za gore napisano, ostani tuj :D



odlicno ti znas KO sam JA

a cela Krstarica odlicno zna ko si ti

do sad si hiljadu puta pokazala koja si budala
pises sama sa sobom mesecima.
ceo Forum te ignorise

i tebe nije sramota ??
ti obraza nemas .
...............vidi , procitaj sta si nocas pisala :shock: , a jutros, ko da nije ista osoba, lepooo, raduje me, sto si se smirila............ :D uzivaj i samo opustenoooooooooooo i poradi na FPO, caoooooooo :D ...........sad ce se BANUJEM, na kratko, par sati, ima nesto vazno da se uradi :D
 
mar_comm:
Ближи ми се термин за путовање,

Путна грозница, шта ли?

Разнежио сам се
(немој да би се појавио неки који познаје Новоговор из Croatie, па да му на памет падну неке асоцијације)

zelim ti
srecan put

i ponesi u moje ime

Yellow_rose_gallery.jpg
 
mar_comm:
Ближи ми се термин за путовање,

Путна грозница, шта ли?

Разнежио сам се
(немој да би се појавио неки који познаје Новоговор из Croatie, па да му на памет падну неке асоцијације)


Ma samo ti polako, natenane pregledaj koferče, da li je sve tu, da nisu stvari ostale u ormaru itd. itd.
Sećaš li se koliko je puta Bobana pakovala i raspakivala koferče za prvo druženje u aprilu? Tebi je tek treći put, i do sutra uveče nemaš ni teorijske šanse da oboriš njen rekord :D :D :D ...
 
Ау, колике би јој онда руке требале ???

Ја закупио ванредне композиције за Бар са хлађеним вагонима - да се руже не спаруше, не увену ...
Обезбедио Складишта - пола Барске луке ће да истовара на терминалу у три смене недељу дана ...
 
mar_comm:
Ау, колике би јој онда руке требале ???

Ја закупио ванредне композиције за Бар са хлађеним вагонима - да се руже не спаруше, не увену ...
Обезбедио Складишта - пола Барске луке ће да истовара на терминалу у три смене недељу дана ...




Marco
hearts-1.gif
pozdravi se sa forumasima desetak dana.....nece nas biti ovde..... :-D :-D :-D

dobro...ajde.....ponekad cemo im se samo javiti..... :-D :-D :-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top