Koliko vam treba da svršite ?

NatasaNatasa:
Pa ja nesto ne sticem da su ljudi po ovom pitanju iskreni ... svi su sve radili ... i na zidu, i na haubi, i na autu .... svi su sve probali .... i sad se razmenjuju .... niko se jos nije javio da kaze ''ej, ja stvarno nikad to nisam uradio/la na taj nachin'' .... 8) .... ne verujem da bi to iko smeo da prizna ovde :?
zaboravila si na clana koji se nikad nije (samo)hvalio i cesto priznavao da nije kompententan
a025.gif
 
loop:
NatasaNatasa:
Pa ja nesto ne sticem da su ljudi po ovom pitanju iskreni ... svi su sve radili ... i na zidu, i na haubi, i na autu .... svi su sve probali .... i sad se razmenjuju .... niko se jos nije javio da kaze ''ej, ja stvarno nikad to nisam uradio/la na taj nachin'' .... 8) .... ne verujem da bi to iko smeo da prizna ovde :?
zaboravila si na clana koji se nikad nije (samo)hvalio i cesto priznavao da nije kompententan
a025.gif

Ajde loope pohvali se i ti malo .... dopustamo ti?
 
Suzy:
NatasaNatasa:
Da da ... vidim da se ljudima svidja da pricaju ovako preko neta ... valjda se tako prazne, ne znam da li je uzivo bas takva situacija ....

Pa, ne znam....ima ih dosta koji umeju da se ovde hvale....i stvarno...covek da se zapita... :idea:
ali, moj stav je da ovo sve ni nema smisla ako nema iskrenosti....
(i ne samo ovo...)
Potpuno si u pravu, ovaj sajt je odlična prilika da čovek nešto sazna, a pogotovu ako je konzervisan-teško se otvara. :wink:
 
NatasaNatasa:
Pa ja nesto ne sticem da su ljudi po ovom pitanju iskreni ... svi su sve radili ... i na zidu, i na haubi, i na autu .... svi su sve probali .... i sad se razmenjuju .... niko se jos nije javio da kaze ''ej, ja stvarno nikad to nisam uradio/la na taj nachin'' .... 8) .... ne verujem da bi to iko smeo da prizna ovde :?

Pa, vala ima i onih koji nisu....pa zato ovde i pitaju ..kako..sta...Neki se i cude....iz toga se i vidi da nisu....
a ne znam sta bi ko imao od toga ovde da se folira...???

Mozda i ima baja koji imaju pricu...kako su i ovo i ono....da bi nekoga odusevili ovde...stvarno ne znam...
Uglavnom se i javljaju da nekim pitanjima......i mnogi i priznaju koji im je problem...
ne znam...
Zasto mislis da uglavnom lazu? Jesi li se uverila u to do sada...ili u neke stvari ne verujes?
Sto se mene tice, uopste ne lazem....sto bih lupala glavom o zid ako me neko uhvati u lazi..?
Ne verujem da bih time iko ista postigao....
 
dzordzV76:
Suzy:
NatasaNatasa:
Da da ... vidim da se ljudima svidja da pricaju ovako preko neta ... valjda se tako prazne, ne znam da li je uzivo bas takva situacija ....

Pa, ne znam....ima ih dosta koji umeju da se ovde hvale....i stvarno...covek da se zapita... :idea:
ali, moj stav je da ovo sve ni nema smisla ako nema iskrenosti....
(i ne samo ovo...)
Potpuno si u pravu, ovaj sajt je odlična prilika da čovek nešto sazna, a pogotovu ako je konzervisan-teško se otvara. :wink:

Bravo, bas tako....
neke su teme i meni bile mozda tabu..ali sam ovde saznala.....
pa niko se nije rodio rodjen da o svemu ovome sve zna...
i cini mi se da zaista moze dosta da se sazna.....
inace...umrla sam od smeha kada je jedna devojka drugoj ovde govorila gde da kupi carape sa halterima...lol
i sigurno je i to bio i vid informacija i pomoci za tu devojku...a i njenog decka... :wink:
 
NatasaNatasa:
Pa nekako je tu suvise iskustava ... suvise ''dobrih j...ca'' znas ono ... ''Pas koji laje ne ujeda'' ovo se odnosi na muskarce :lol:

Pa, posto moram da begam..bicu kratka...
vidis Nato,tu si skroz u pravu.....svi su oni.....
a vise od pola njih nije.....
ali zato sam bas ovde ....
ovde pshene mozda ne pita za savet ali za razmenu iskustava da....i to mi je skroz ok...i to cu uvek da podrzim i kazem..ako imam sta....i ako muski treba to malo bolje....

see u
 
iskeno.. ja imam problema sa svr$avanjem u smislu da mi treba dugo.. duugo.. duuugoo vremena za to. Uteha je $to mi sa nekim devojkama treba manje vremena, ali opet... mozda cu da odem kod (k)urologa jednog dana, ako stvar postane ozbiljna. mislim da nije zdravo toliko da ti bude dignut. devojke onda utripuju da mi se ne svidjaju, a ja moram da obja$njavam da nije do njih. heh.. Il'cu u vojsku, il' u glumce
 
Pšene:
To je jedan od najlepših trenutaka. Traje malo ali nema ništa bolje. A koliko vam treba da svršite :?:
I da li ste koristili ili ste čuli za neka sredstva
koja omogućuju lepše svršavanje :?:

Ja imam utisak da pokusavas da ubedis sebe da TUCANJE treba da traje kratko jer je tebi tako lakse.
Gresis.
A sto se tice LEPSEG svrsavanja, uzmi viagru pa ce tvoja devojka sigurno lepse svrsiti.
 

Back
Top