koliko su vam vazni poljupci?

geisha:
poljubac ti otkrije kakva ce veza biti ako je poljubac dobar onda sve ce biti dobro.....


c045.gif
c045.gif
c045.gif
 
Poljupci? U vezi? Puno... Poljubac govori više od hiljadu reči. ;)

A interesantno je koliko vrsta poljubaca ima... Što se mene tiče ne biram, ali zavisi od situacije... Ej, bre.... Pa ja sam autor jedne teme poput ove, to dovoljno govori. ;)
 
E, a kažite mi nešto: te najlepše poljupce što ste doživeli, jel su bili sa ljudima koje ste voleli, u koje bili zaljubljeni, ili nešto treće? Mene interesuje koliko emocije utiču na kvalitet poljupca? Mislim, znam da jako utiču, ali da li je moguće da doživiš najlepši poljubac u životu sa osobom prema kojoj ništa ne osećaš??? Hmmm... verovatno da da...
 
Kurt2:
E, a kažite mi nešto: te najlepše poljupce što ste doživeli, jel su bili sa ljudima koje ste voleli, u koje bili zaljubljeni, ili nešto treće? Mene interesuje koliko emocije utiču na kvalitet poljupca? Mislim, znam da jako utiču, ali da li je moguće da doživiš najlepši poljubac u životu sa osobom prema kojoj ništa ne osećaš??? Hmmm... verovatno da da...

Bez emocija, to nije to... Bez emocija, može biti dobar seks... Ali poljubac ne.... Mislim... Možda može biti i dobar poljubac, ali nema onu težinu da bi bio "najlepši".
 

Back
Top