Koliko ste zapravo frustrirani

Ma ko ce bre sa tobom da leci frustracije...ti si jedna obicna balkanska sovinisticka uobrazena bezoblicna masa.Ne znam da li bi i jedna forumasica razmenjivala i pp sa tobom a kamo li da se defurstrira sa tobom.Osim mozda ako je grob pa je niko nece pa mora. :wink:
 
Vragolasta Amfibija:
Ma ko ce bre sa tobom da leci frustracije...ti si jedna obicna balkanska sovinisticka uobrazena bezoblicna masa.Ne znam da li bi i jedna forumasica razmenjivala i pp sa tobom a kamo li da se defurstrira sa tobom.Osim mozda ako je grob pa je niko nece pa mora. :wink:

To zene bas i vole, ne mogu da se odbranim! :lol:

Sta mislis sta znaci BASO?

Balkanska asocijacija samostalnih osobadjaocafrustracija!
 
VedarDan:
Incognito, pa da sam i ja neka devojcica koju navodiš u primeru, i ja bih te izbegavao, ako je sex sve sto zelis.

A ti hoces da kazes da su sve devojke tuta-mute? Mislis da zene ne ulaze u igrarije samo zbog seksa... Naravno da ulaze. Nisu sve devojke ozbiljne... U gradu ima i dosta koketa. Samo moras da otvoris oci. Tu su one negde. Ne cekaju na muskarca za ceo zivot, vec dobar provod za jednu noc. Neke su zauzete, neke nisu... Ali dosta njih ponekad masta o varanju partnera. A cak i da su "ozbiljne", pitanje je koliko je to "ozbiljno"... Svaka cast onima koje stvarno jesu, ali kod nas ima mnogo neozbiljnog sveta (ja bih pre rekao na srecu [nego na nesrecu] nas neizivljenih koji zadnje dane mladosti planiraju da provedu u njihovim rukama... :P).
 

Back
Top