Koliko pažnje nam je potrebno?

Ma ok, slatko je to, s tim sto ja paznju drugacije dozivljavam. Ne kao neku besmislenu zrtvicu. Tipa da ostavi posao i sta sve i da dojuri do mene da mi donese vrucu komplet lepinju. To mi je i neodgovorno i plasilo bi me kod te osobe. Aj nekad fore radi i gesta. Ali ovako bi mi to govorilo da ne ume da se rukovodi kroz prioritete i da bi skocila i ostavila posao zbog: ah mikiu, gladna sam, bi li mi doneo nesto slatkou.
 
Isto mi je i to: "ocekujem paznju svog sveta."
Iracionalno, samim time i nema potencijal da se nesto razvija tu na ljudskom nivou.
To ni ne dodje do iskrenih emocija. Zato se probudis i osetis umorno pored ye osobe. I ona pored tebe. Nije bilo razmene.
Bu ya chaka biyachezzz
 
Ma ok, slatko je to, s tim sto ja paznju drugacije dozivljavam. Ne kao neku besmislenu zrtvicu. Tipa da ostavi posao i sta sve i da dojuri do mene da mi donese vrucu komplet lepinju. To mi je i neodgovorno i plasilo bi me kod te osobe. Aj nekad fore radi i gesta. Ali ovako bi mi to govorilo da ne ume da se rukovodi kroz prioritete i da bi skocila i ostavila posao zbog: ah mikiu, gladna sam, bi li mi doneo nesto slatkou.
Žrtvica ili plezirčić ? :lol:
 
Sad, na jednoj temi na ljisu neko napisa, da l u šali ili ne, "ne sete me se za rođendan" 😊

Pa me to asociralo na pitanje koliku pažnju očekujemo od ljudi sa kojima stupamo u ljubav i sex odnose?

Koliko pažnje nam je potrebno i koja vrsta pažnje nam je bitna?

Ako nije spreman da pogine bar malcice u toku udvaranja, nema koristi od njega.

Nevazno u sta ce mozda taj kontakt prerasti (ili u sta nece), ni obican poljubac ne valja ako ga neko mlako izvodi.
Zene prevashodno uzbudjuje musko uzbudjenje, ako je on hladnjikav, postacemo takve i same.

Dakle, paznja je gorivo svakog odnosa.
 
Bu ya chaka biyachezzz
1690205324480.png
 

Back
Top