Koliko je presla? I jel prva farba?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
petrof:
Ja sam mojoj bio drugi :D :D :D . Sala mala, al` stvarno, ako je meni u braku fino, ona me pazi, delimo i dobro i zlo, sta me boli k***c koliko ih je bilo pre mene. Ako sam ja hteo kao mlad da kresnem sto vise, odakle mi pravo da trazim sveticu? A i koja je garancija da se nevinoj nece osladiti „paja” bas kad ne treba, u braku, pa te odjednom, tako trofejnog napravi rogonjom?


Bravo :)
 
zlatokosa76:
Moja drugarica je prvi put spavala s deckom u 24 godini,sada posle 5 godina veze , udaje se za njega.Prevarila ga je sa 4 tipa do sada, a on je opcinjen njom,kao moja ljubav ,sa njom me ne boli glava,znam da me nece prevariti,pustio je da ide sama na more, i sve su mu druge ribe drolje.

Očigledno je da je taj lik GAY.I nezna ništa o ženama.A ja je max podržavam.I podržavam svaku ženu da "švrljne" po nekad ali kontrolisano ako u braku ne dobija dovoljno pažnje, sexa,poštovanja i sl.Naravno isto pravo zadržavam i za sebe.
 
Suzy:
slazem se sa nekim ko je ovde rekao-pa takve se najbolje snadju....
vidis....posto sam se druzila sa dve devojke koje su ih menjale kao carape (nekoliko i u danu!!!)..a ja bila ceo taj period nevina....pa kasnije ja vezu-dve...a one do tada puk vojske....dosle smo u fazu da momci oko mene obigravaju....traze ozbiljnu i dugu vezu sa mnom....a sa njima ne...Nije im bilo jasno zasto je tako....ali ja mislim da se to jednostavno oseti i provali.....
Secam se dana kada me je jedna od njih pitala-kako svi za tobom lude i hoce ozbiljnu vezu a sa mnom samo sex? Smejalo mi se tada......E ...onda me je pitala-sta ti njima kazes????Ja sam rekla - istinu...
Ona je rekla-ahaaaaa, znaci da si imala samo par veza?
rekoh-naravno!
a ona ce- e...dobro ...sledecem cu tako da kazem!!!
Sada je udata za tog coveka...ima extra muza-programer, koji je sav namestaj po kuci sam napravio, lep, zgodan, bogat....ma....samo da joj se zavidi....eto.....-a ni ne shvata da je taj covek ozenio mene a ne nju....
tj.mozda ona shvata ...ali on ocigledo nece nikada......
Eto. Toliko o tome koliko ona shvata muskarce. Prvo, ako je ona do sada pricala likovima sa koliko njih je bila, logicno je da ce taj da od nje trazi ono sto je do tada i pruzala... Seks.
A ti si imala veze, sto znaci da ce muskarci od tebe to i traziti / vezu.
isti je slucaj i sa muskarcima. Ako je neko poznati jebivetar, ni jedna devojka koja hoce ozbiljnu vezu nece zeleti da sa njim to ima, jer ocekuje isto.
Mada mi se cini da zene lakse progutaju fakat da je lik imao tonu riba, nego neki lik da je ova legla sa zapadnim delom stadiona FK Crvena Zvezda...
Toj ribi, tvojoj drugarici je mozak na otavi. Da nije, setila bi se sama sta treba da prica... da bi se udala. Tuzno, tuzno je to...
 
Pa, valjda bre nije bitno ni za zene, ni za muskarce koliko su ih imali (ili, nemali-za nekoga je to minus), valjda jedino trebamo da gledamo sta mi sa tom osobom imamo i delimo!?! E, ima nas svakavih.... Od moje 19-te me nijedan moj tip nije pitao sa koliko sam ih bila, valjda je ljude zanimalo nesto drugo kod mene-pa, da li je moguce da samo ja nalecem na te "nenormalne" muskarce koje zanima moja licnost, sharm, sta izazivamo medjusobno jedno u drugom, sta jedno drugom dajemo, a ne moja "kilometraza"????Ponekad se osecam ko da ne zivim u zemlji Srbiji, kad vidim koliko se moj "atar zivljenja" razlikuje od ostatka sveta ovde...
 
zlatokosa76:
Moja drugarica je prvi put spavala s deckom u 24 godini,sada posle 5 godina veze , udaje se za njega.Prevarila ga je sa 4 tipa do sada, a on je opcinjen njom,kao moja ljubav ,sa njom me ne boli glava,znam da me nece prevariti,pustio je da ide sama na more, i sve su mu druge ribe drolje.

Hahahahahahahahahaha kakav kreten od tipa.....Hahahahahhahahahahaaah
pozdravi drugaricu ;)
 
E, ajde, kad vec delite ribe po tim kategorijama, molim vas, recite mi sta znaci ona koja je "mnogo presla"? Jel imate ono pod
a) od 1-5
b) 5-9
c) dvocifreni broj, pa subkategorije 10-20, preko 50, i slicno...
i kako znate koliko su ih imale-jel' im verujete kad vam kazu, jel' imate ugradjeni skener za kilometrazu, ili se raspitate kod "pouzdanih" gradskih tracara, ili sta? Mislim, stvaaaaarno.....
 

Back
Top