KOLIKO CESTO IDETE U NOCNI ŽIVOT?

Pa preko raspusta moji roditelji uglavnom zaborave kako izgledam...........
A preko skolske godine imam pravo na sredu,petak,subotu i nedelju.To uglavnom i iskoristim jedino ponekad sredu preskocim :) E sad nisam bas pazljivo citala ovo sto ste pricali o opijanju ali.....kad izadjem uglavnom popijem ali to bude mozda krigla piva ili casa-2 vina.....to je mala kolicina tako da se ne napijem.Ne volim da se opijam.Nema nista ruznije od pijane devojke koja se hihoce i povraca okolo :?
 
Кулиража:
E posto su mi sve te silne zhurke dosadile i na vecinu njih idem samo sto 'moram' onda se uglavnom skupi ekipa s coska i upadnemo kod nekoga ko je sam kuci
E, to je trip. Ali sam ja najcheshce taj neko ko je sam kod kuce (poshto mi keva chesto nije tu vikendom, kod drugarica). Prvo odemo na Kalish, pa se tek onda setimo da dodjemo kod mene :roll: . Biseri!!!!!
 
wild_child:
Pa preko raspusta moji roditelji uglavnom zaborave kako izgledam...........
A preko skolske godine imam pravo na sredu,petak,subotu i nedelju.To uglavnom i iskoristim jedino ponekad sredu preskocim :) E sad nisam bas pazljivo citala ovo sto ste pricali o opijanju ali.....kad izadjem uglavnom popijem ali to bude mozda krigla piva ili casa-2 vina.....to je mala kolicina tako da se ne napijem.Ne volim da se opijam.Nema nista ruznije od pijane devojke koja se hihoce i povraca okolo :?
He,he bas tako,ajde mi muski kad se napijemo,ali kad se zensko napije,pa to je katastrofa...ovde kod mene se zenske napijaju ko somovi...pa to je cirkus u petak i subotu uvece po ulicama...vise zenskih nego muskih pijanih...
 
Tinar:
Кулиража:
E posto su mi sve te silne zhurke dosadile i na vecinu njih idem samo sto 'moram' onda se uglavnom skupi ekipa s coska i upadnemo kod nekoga ko je sam kuci
E, to je trip. Ali sam ja najcheshce taj neko ko je sam kod kuce (poshto mi keva chesto nije tu vikendom, kod drugarica). Prvo odemo na Kalish, pa se tek onda setimo da dodjemo kod mene :roll: . Biseri!!!!!
Kod mene je to slucaj samo kad roditelji odu na selo pa imam ceo vikend praznu gajbu.
A uglavnom se skupljamo samo kod jednog druga koji ima svoj sprat, a njegovi se retko kad penju gore....a sutradan kad se probudi zatrpan kesama cipsa i ostalim grickalicama.... :lol: :lol:
 
ja sam prestala da izlazim.. ponedeljkom, sredom i petkom imam uvece folklor, ostalim danima uvece ucim, a subotom moje drugarice (iz nepoznatog razloga) nece da izadju u neki kafic, nego oce da sede na klupama i da se smaraju i smrzavaju, a ja bas i necu.. tako da ja ne izlazim, ali nadam se da ce drugarice poceti da izlaze, pa ja necu morati da se smaram kuci :wink:
 
winnetou:
ja sam prestala da izlazim.. ponedeljkom, sredom i petkom imam uvece folklor, ostalim danima uvece ucim, a subotom moje drugarice (iz nepoznatog razloga) nece da izadju u neki kafic, nego oce da sede na klupama i da se smaraju i smrzavaju, a ja bas i necu.. tako da ja ne izlazim, ali nadam se da ce drugarice poceti da izlaze, pa ja necu morati da se smaram kuci :wink:
A shto da ne??? Ne mora izlazak uvek da podrazumeva kafic, klub, zurka... Ponekad mi je bash kul da sa drushtvom stojim ispod krova kioska kad pada kisha, i zezamo se. Naravno, samo ja to volim pa najcheshce smo u meku ili nekom kaficu!!! :roll: Nije vazno gde, najvaznije je da si sa drushtvom koje ti je super.
 
Tinar:
winnetou:
ja sam prestala da izlazim.. ponedeljkom, sredom i petkom imam uvece folklor, ostalim danima uvece ucim, a subotom moje drugarice (iz nepoznatog razloga) nece da izadju u neki kafic, nego oce da sede na klupama i da se smaraju i smrzavaju, a ja bas i necu.. tako da ja ne izlazim, ali nadam se da ce drugarice poceti da izlaze, pa ja necu morati da se smaram kuci :wink:
A shto da ne??? Ne mora izlazak uvek da podrazumeva kafic, klub, zurka... Ponekad mi je bash kul da sa drushtvom stojim ispod krova kioska kad pada kisha, i zezamo se. Naravno, samo ja to volim pa najcheshce smo u meku ili nekom kaficu!!! :roll: Nije vazno gde, najvaznije je da si sa drushtvom koje ti je super.
E,nikad mi nije bilo lepse kad nas neka nezgoda zadesi pa moramo na nekom mestu da provedemo izvesno vreme...tada je najzanimljivije bilo,barem meni...
 
Master_Chief:
Tinar:
winnetou:
ja sam prestala da izlazim.. ponedeljkom, sredom i petkom imam uvece folklor, ostalim danima uvece ucim, a subotom moje drugarice (iz nepoznatog razloga) nece da izadju u neki kafic, nego oce da sede na klupama i da se smaraju i smrzavaju, a ja bas i necu.. tako da ja ne izlazim, ali nadam se da ce drugarice poceti da izlaze, pa ja necu morati da se smaram kuci :wink:
A shto da ne??? Ne mora izlazak uvek da podrazumeva kafic, klub, zurka... Ponekad mi je bash kul da sa drushtvom stojim ispod krova kioska kad pada kisha, i zezamo se. Naravno, samo ja to volim pa najcheshce smo u meku ili nekom kaficu!!! :roll: Nije vazno gde, najvaznije je da si sa drushtvom koje ti je super.
E,nikad mi nije bilo lepse kad nas neka nezgoda zadesi pa moramo na nekom mestu da provedemo izvesno vreme...tada je najzanimljivije bilo,barem meni...
hehe...da... ((:
inache, ne idem u klubove, ili na neke zurke... ishla sam dva-tri puta, ali ne volim tu atmosferu... :roll: mnogo nepoznatih, pijanih ljudi...bzvz... :roll:
 
Tinar:
winnetou:
ja sam prestala da izlazim.. ponedeljkom, sredom i petkom imam uvece folklor, ostalim danima uvece ucim, a subotom moje drugarice (iz nepoznatog razloga) nece da izadju u neki kafic, nego oce da sede na klupama i da se smaraju i smrzavaju, a ja bas i necu.. tako da ja ne izlazim, ali nadam se da ce drugarice poceti da izlaze, pa ja necu morati da se smaram kuci :wink:
A shto da ne??? Ne mora izlazak uvek da podrazumeva kafic, klub, zurka... Ponekad mi je bash kul da sa drushtvom stojim ispod krova kioska kad pada kisha, i zezamo se. Naravno, samo ja to volim pa najcheshce smo u meku ili nekom kaficu!!! :roll: Nije vazno gde, najvaznije je da si sa drushtvom koje ti je super.
Jednom sam pristao da blejim po hladnoci i zaradio upalu pluca, drugog puta nije bilo ili u kafic ili kuci...
 
Master_Chief:
Tinar:
winnetou:
ja sam prestala da izlazim.. ponedeljkom, sredom i petkom imam uvece folklor, ostalim danima uvece ucim, a subotom moje drugarice (iz nepoznatog razloga) nece da izadju u neki kafic, nego oce da sede na klupama i da se smaraju i smrzavaju, a ja bas i necu.. tako da ja ne izlazim, ali nadam se da ce drugarice poceti da izlaze, pa ja necu morati da se smaram kuci :wink:
A shto da ne??? Ne mora izlazak uvek da podrazumeva kafic, klub, zurka... Ponekad mi je bash kul da sa drushtvom stojim ispod krova kioska kad pada kisha, i zezamo se. Naravno, samo ja to volim pa najcheshce smo u meku ili nekom kaficu!!! :roll: Nije vazno gde, najvaznije je da si sa drushtvom koje ti je super.
E,nikad mi nije bilo lepse kad nas neka nezgoda zadesi pa moramo na nekom mestu da provedemo izvesno vreme...tada je najzanimljivije bilo,barem meni...

ma znam da je to super i sve, volim i ja kada sam sa drustvom tako negde napolju, ali je sada tooooooliko hladno, da je to strasno, a posto sam imala vec dve upale pluca, ne smem vise da ih imam, pa pazim malo na sebe. izlazila sam ja tako pre, ali sada stvarno ne mogu vise, pomalo i to smori, kad svake subote svi su na toplom, slusaju super muziku, a mi na hladnom i vlaznom, i cujemo samo narodnjake, jer to pustaju jaaaako glasno.. a inace, volela bih i ja da idem u mek, ali u mom gradu ga nema :wink:
i to da li idemo na zurke.. pa ni kod nas ih nema :(
 
Juche sam bila na nekoj priv zurci u klubu Lola. Shta drugo da kazem nego- BLAGI UZAS!!!! Od 100 pozvanih, bilo nas je manje od 50, a oko 12 oko 25-oro!!! Uzas. A shta su pushtali- samo narodnjake!!! Plus, kad smo hteli da pobegnemo u City Blaywatch, jednoj drugarici to nije odgovaralo!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! Najgori provod u zivotu. I, svi su se ponapijali!!! :x :x :x :x
 
Tinar:
Juche sam bila na nekoj priv zurci u klubu Lola. Shta drugo da kazem nego- BLAGI UZAS!!!! Od 100 pozvanih, bilo nas je manje od 50, a oko 12 oko 25-oro!!! Uzas. A shta su pushtali- samo narodnjake!!! Plus, kad smo hteli da pobegnemo u City Blaywatch, jednoj drugarici to nije odgovaralo!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! Najgori provod u zivotu. I, svi su se ponapijali!!! :x :x :x :x
hrmpf...danasnja omladina,samo bi da se napija/opija...
 
Master_Chief:
Tinar:
Juche sam bila na nekoj priv zurci u klubu Lola. Shta drugo da kazem nego- BLAGI UZAS!!!! Od 100 pozvanih, bilo nas je manje od 50, a oko 12 oko 25-oro!!! Uzas. A shta su pushtali- samo narodnjake!!! Plus, kad smo hteli da pobegnemo u City Blaywatch, jednoj drugarici to nije odgovaralo!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!! Najgori provod u zivotu. I, svi su se ponapijali!!! :x :x :x :x
hrmpf...danasnja omladina,samo bi da se napija/opija...
Istina...Ziva i tragicna istina...Neki su toliko navikli na opijanje da im ni jedna zurka nije dobra ako nema pica!!! :x
 
inspirion:
*november rain*:
Master_Chief:
Ja ne idem u diskoteke zvog isuvise glasne muzike,i zbog guzve,ne volim kad je oko mene "brdo" ljudi u malom prostoru...
pa da...upravo to... (:

Niste bas za socijalizaciju

pitanje je da li se biti medju pripitom marvom u malom smrdljivom prostoru sa zaglushujucjom muzikom od koje se ne mozhe prichati mozhe nazvati 'socijalizacijom' :)
ili je bash to anti-socijalno..... vecji je stepen socijalizacije shetati se s nekim gradom npr ili biti kuji sa dva tri druga drugarice i sl.
 
DJ_MaRe:
ja se malopre vratih iz nocnog zivota... 8)

beer.gif
-------->
thumbs.gif


:lol:
 

Back
Top