KOLIKO CESTO IDETE U NOCNI ŽIVOT?

bleach:
JaH_G|rL:
Bleak WinterFullMoon:
pa ajmo onda u nocjni zivot svi zajedno :lol:
eeee...predlagala sam ja mnogo puta...ali niko nece :( :D najbolje kazem ja..da se ide na klizanje :D :D :lol:

da, da, da... klizanje!!! :wink: :wink: :lol:
yeeee :D nego Bleak pa ja sam predlagala i pokushala da organizujem dva okupljanja...i na kraju tipa...niko ne moze...bla bla...odustajem :? 8)
 
bojana miletic:
DevouredSoul:
Nocjni zhivot ne mora podrazumevati zhurke....
Ja izlazim skoro svako veche, ali blejim sa drushtvom u Holideju, KSTu ili nekom kaficju sa strane, gde se zezamo i opijamo :D :wink:
I kako na takvim mestima mozez da blejis??
Tamo idu manje vise klinci, ili ne drustveni ljudi....

Barem sam stekla takav utisak u poslednje vreme....

Ma, nemam pojma ustvari... 8)

mozda gresim

Pa, recimo da sam ja manje-vishe klinka i da sam nedrushtvena, pa sam se uklopila....

Shalim se, tamo ide dosta ljudi koje znam, odgovara mi atmosfera.... itd... Jednostavno mi se mozhe da blejim tamo :wink:
 
Pa sad... Ne izlazim puno preko radnih dana, celo moje drushtvo je shtrebersko a ja nisam bash neki shtreber, pa je teshko. Ali, preko subote i nedelje najcheshce idemo na neku zurku, ili odemo do meka ili tako neshto. NAjgore od svega, ja jedina od celog drushtva idem u razlichitu shkolu pa se i ne vidjamo :cry: !! Mada, izlazim i sa nekima iz razreda. Bash sad u subotu idem na neku zurku u klub "Lola", bar je tako isplanirano.
 
Master_Chief:
Tinar:
Master_Chief:
Bliznakinja:
Master_Chief:
Retko....veoma retko....skoro nikako...

Да,тако и ја...
..нисам ноћна птица :lol: :lol:
Има времена за све..у мом случају. :)
Ma...ja bih izasao da imam sa kim i da ne zivim na "planini"...
:lol: :lol: :lol:
Istina,zivim na brdu odnosno u podnozju planine nekih 3-4 km od centra grada...

ја живим 15 мин. од центра града и ужасно ме мрзи да се довучем до тамо,а поготово сад кад је хладно.. :P
 
Bliznakinja:
Master_Chief:
Tinar:
Master_Chief:
Bliznakinja:
Master_Chief:
Retko....veoma retko....skoro nikako...

Да,тако и ја...
..нисам ноћна птица :lol: :lol:
Има времена за све..у мом случају. :)
Ma...ja bih izasao da imam sa kim i da ne zivim na "planini"...
:lol: :lol: :lol:
Istina,zivim na brdu odnosno u podnozju planine nekih 3-4 km od centra grada...

ја живим 15 мин. од центра града и ужасно ме мрзи да се довучем до тамо,а поготово сад кад је хладно.. :P
Kod nas pao sneg pa ni ne pada na pamet da krocim iz stana,akamoli da izadjem negde...(sala) :D
 
Master_Chief:
Bliznakinja:
Master_Chief:
Tinar:
Master_Chief:
Bliznakinja:
Master_Chief:
Retko....veoma retko....skoro nikako...

Да,тако и ја...
..нисам ноћна птица :lol: :lol:
Има времена за све..у мом случају. :)
Ma...ja bih izasao da imam sa kim i da ne zivim na "planini"...
:lol: :lol: :lol:
Istina,zivim na brdu odnosno u podnozju planine nekih 3-4 km od centra grada...

ја живим 15 мин. од центра града и ужасно ме мрзи да се довучем до тамо,а поготово сад кад је хладно.. :P
Kod nas pao sneg pa ni ne pada na pamet da krocim iz stana,akamoli da izadjem negde...(sala) :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ја бих изашла да је пао снег..да се грудвам и да правим Снешка...јеее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
kad smo vec kod nocnog... evo ja se upravo vratio... znam, znam... poranio sam malo... ali ipak je sutra radni dan...
34.gif
 

Back
Top