koliko brinete o svom izgledu i kompleksima

Ali sto se suknjica tice one stoje lepo samo ako su noge dugacke. Naravno postoje nize devojke sa dugim nogama i vise sa kratkim. Medjutim cesce se srece situacija da visa cura ima duze noge i ona sebi moze da dopusti suknju bilo koje duzine u kombinaciji i sa ravnom obucom i sa stiklicama naravno ako je vitka i ako nije vlasnica krivih nogu

Temu uopste ne kapiram, al ajd da kazem da o izgledu brinem jer volim da izgledam lepo, lepse se i osecam. O kompleksima ne brinem odavno, prerasla sam tu fazu.

U vezi mini suknje - onda dobor stoji zenama sa lepim nogama, bez obzira da li su niske ili visoke. Lepa noga znaci - lepo izvajane butine i listovi, srazmerne u odnosu na ostatak tela, fin, skladan nozni clanak. Moze zena da bude manekenske visine, ako nema lepo izvajanu nogu, ili je vlasnica debelog clanka na nozi, ili su joj noge ravne, tanke, bez one fine zakrivljene linije....mini suknja joj nece stajati. Obratite malo paznju na ulici, ovde se bar devojke ne libe da obuku mini suknju, kakve god noge da imaju. Meni je npr. taj debeli clanak uzasno ruzan, pratis nog pogledom, sve fino i onda tek vidis dole neku kvrgu, ruzne su mi i tanke noge, podjednako kao i predebele. Nema to veze s visinom.
 
Ја добила комплексе читајући ову тему! :eek:
Не знам како неко може да ,,поведе рачуна о свом изгледу'' па да порасте или да се смањи!?
Као, боље је да си ниска / висока.
То може свака жена да одлучи? :dontunderstand:
Значи, стекла сам комплекс глупоће и необавештености. :mrgreen:
 
vecina zena i devojaka imaju po par kompleksa ( veliki nos , male usne , veliki stomak , male grudi i sl ) ... i dosta njih je opsednuto svojim izgledom i pazi sta jede koliko , kad ... ja licno ne patim zbog nekih posebnih kompleksa i ne pazim uopste kad koliko i sta jedem .. ( a ipak imam poprilicno dobru figuru ) ... kako vi stojite sa kompleksima ?
Бринемо о свом изгледу и то ми је урођено. Од детињства сам увек волела да носим сукњице, свилене чарапице, лаковане ципелице. Од маме то нисам могла да видим јер је жена потпуно други тип, спортски и није се никад шминкала, а сестра и ја обожавамо (наравно, не превише, али маскара и сјај на уснама увек).

Касније, кад сам ушла у пубертет па кад крене оно ''јао немам добре ноге'', ''јао види како су ми порасле груди'' и слични фазони, ту ме је тата охрабривао и подстицао женственост.

Комплексе заиста немам, ништа ми не смета на мојој спољашњости.
 
Procitah veceras sve vase poruke...pa, slatke ste sve do jedne!
Do sada nisam nesto pridodavala svom spoljasnjemizgledu, vazno da je koliko toliko pristojno...garderoba, cipele, kosa...vise sam se opterecivala da mi dete i muz budu sredjeni....i kuca, bolovala sam da nam stvorim topli dom.
Sad, kad sin nije sa nama, nema vremena ni da me pozove putem skajpa a navalio da ga imamo, muz se ne odvaja od tenisa i kola..
Evo, od sutra, znaci od sutra, okrecem novi list...nisam ni ja glupa da neznam sta je dobro i u trendu...
 
Brinem o svom izgledu. Volim njegovanu kosu i dosta joj paznje posvecujem. Kozmeticarki idem kada to mogu sebi priustiti a u medjuvremenu sama radim pilinge, stavljam masku za lice,...Pazim sta jedem jer sam sklona debljanju, ali se trudim da mi to ne bude kazna jer i tad jedem samo ono sto volim i ponekad se nagradim slatkisem. Komplekse sam imala u pubertetu, zbog usiju, sa kojima sam raskrstila tako sto sam se osisala skroz na kratko i od tad nemam problema. Odrasla sam u samosvjesnu i sigurnu zenu.
 
Ovo su dve odvojene stvari u postavci.

Brinem o svom izgledu ( ne bas ono umri skote zbog lepote), ali dosta vremena provodim vezbajuci, jer sam ovisnik o fiz. aktivnosti. Ostalo sve u granicama normale.

A..sto se tice kompleksa..imala sam ih u pubertetu,ali nekako sam ih se brzo resila.Mislim da je to zato sto sam uvek imala dobar odnos sa muskarcima( i drugovima i mladicima) pa su mi oni na neki nacin sve to razvejali.:)
 
vecina zena i devojaka imaju po par kompleksa ( veliki nos , male usne , veliki stomak , male grudi i sl ) ... i dosta njih je opsednuto svojim izgledom i pazi sta jede koliko , kad ... ja licno ne patim zbog nekih posebnih kompleksa i ne pazim uopste kad koliko i sta jedem .. ( a ipak imam poprilicno dobru figuru ) ... kako vi stojite sa kompleksima ?

Nemam komplekse što se fizičkog izgleda tiče...znam da postoje stvari koje na meni nisu savršene i ako bismo odvajali deo po deo tela (što sam ja jedno vreme radila) niko ne bi bio zadovoljan...niko nema savršene usne, ni oči...bitan je sklop...
 
Mmm nikad nisam imala problem po tom pitanju. Uvek sam imala visak kilograma, ali nikad to nisam gledala na los nacin. To je bio deo mene. Sad sam mrsava, relativno, za svoju visinu, mada sam i dalje krupna zbog vezbanja.
Sad, postavljam pitanje, zasto je neko toliko samosvestan sebe, a neko ne? Ja sam imala neke bubice, tipa nisam volela da me farmerke stezu pa da se preliva, al neko recimo nece da obuce farmerke uopste, neko nece neku boju jer im je neko rekao da im lose stoji...
Zasto neko sebe toliko muci tim stvarima, koje su uglavnom promenjljive?

Sent from my ST18i using Forum Krstarice mobile app
 
vecina zena i devojaka imaju po par kompleksa ( veliki nos , male usne , veliki stomak , male grudi i sl ) ... i dosta njih je opsednuto svojim izgledom i pazi sta jede koliko , kad ... ja licno ne patim zbog nekih posebnih kompleksa i ne pazim uopste kad koliko i sta jedem .. ( a ipak imam poprilicno dobru figuru ) ... kako vi stojite sa kompleksima ?

O izgledu ne vodim računa kao ni o zdravom životu...
Cigare mi poprilično uništavaju kožu, ali posledice ću osetiti tek za nekih desetak do petnaest godina... ne ranije...
Kompleksa nemam... prirodno sam mršava, teško se gojim... tako da imam faze od prejedanja, do zaboravljanja da jedem do uveče.
Sve u svemu zadovoljna sam i to je to...
Fazu upoređivanja i merenja sam prevazišla sa pubertetom. Sad kontam da iole pristojan izgled i dobra glava može daleko više da ti znači u životu nego bilo šta drugo.
 

Back
Top