koliko brinete o svom izgledu i kompleksima

vecina zena i devojaka imaju po par kompleksa ( veliki nos , male usne , veliki stomak , male grudi i sl ) ... i dosta njih je opsednuto svojim izgledom i pazi sta jede koliko , kad ... ja licno ne patim zbog nekih posebnih kompleksa i ne pazim uopste kad koliko i sta jedem .. ( a ipak imam poprilicno dobru figuru ) ... kako vi stojite sa kompleksima ?

Hm...brinem o svom izgledu puno, negujem se jos vise, garderobu obozavam ali je dozivljavam vise kao igru i prezentaciju nego kao sredstvo da se dopadnem. Komplekse nemam zato sto sam jednostavno hipohondricna:zcepanje:...ozbiljno ko god ima neki kompleks trebalo bi da razmisli o svim posastima ovog sveta i bice mu sve na njemu super zato sto ga sluzi, ja sam opterecena zdravljem tako da mi ne pada na um da se opterecujem necim sto mi dodje sasvim periferno. Naravno, problem hipohondrije mi ipak ostaje kikiki...Poslednji dinar bih dala na putovanja i nikada necu moci da razumem ljude koji potrose 1000 evra na neko fake plasticno cudo kada za taj novac mogu da odu na, hm:think: recimo na Tajland...svet je isuvise veliki da bih se opterecivala svakom dlakom na svojoj glavi
 
...i uvek postoje i druge grane umetnosti koje su isto tako lepe...ja sam igrala folklor osam godina :heart: zato sam i imala dobru liniju i jos plus isla na aerobik.

Meni nikad nije bilo jasno zasto zene idu na aerobik.:confused: Postoji milion zanimljivijih stvari od skakanja u nekoj sali u drustvu znojavih zena. Pokusala sam dva tri puta da radim vezbe sa svojom sestrom da bih usla u taj njen nacin razmisljanja o bavljenju telom i cim je krenula muzika, ja pocnem da igram i jednostavno ne mogu da se zadrzim na vezbama...dosadne su mi. Zaista se cudim toj tendenciji da se plati nesto kao aerobik, a o teretani i da ne govorim...ta radije bih cepala drva u nekom dvoristu nego sto bih dizala tegove u teretani.:dontunderstand:
A znate li samo koliko lepe mishice na rukama mozete postici samo ako redovnije ribate plocice u kupatilu od poda do plafona i pod u celom stanu. Probajte.;)
 
Brinem o svom izgledu - u smislu da vodim računa o koži, kosi, vežbam itd. :D

Ne brinem o svom izgledu - u smislu da sam zabrinuta. Nemam neke velike falinke(višek kg, veliki nos i sl) zbog kojih lupam glavu. Svoje mane sam prihvatila i ne opterećujem se. Npr, imam kratke trepavice kojima ni najbolje maskare ne pomažu. Ili, baš jaku i talasastu kosu koja se ne da obuzdati ni feniranjem ni peglanjem. I šta sad, zbog toga treba da crknem od brige???

Mislim, svako može sebi naći mane. Već sam pisala o onoj emisiji dr.90210 gde žene, osim stvarno velikih i vidljivih problema koje rešavaju plastičnim operacijama (opuštene grudi, ogroman višak kože i sl) izbeljavaju anus i doteruju vaginu.:lol:
 
vodim racuna o sebi koliko mogu ali nisam fanatik...imam nesto kila viska, figuru daleko od idealne, niska sam sa prevelikim grudima te tesko nalazim garderobu.....masna mi je koza i previse jaka i bujna kosa....nokti mi se listaju pa ne mogu da pustim dugacke....imam strije od trudnoce.....i itd, mogla bih do sutra.....ali, ma ko je idealan???.....
 
Ne brinem o svom izgledu, vec vodim rachuna o svom izgledu.
Volim da mi je kosa negovana, sjajna, dobro osisana.
Bitne su mi ruke, negovane, redovno idem kod manikirke, nemam problema s tezinom, lice negujem, tako sto jednom nedeljno uradim piling, stavim hranljivu masku, i normalno svakodnevno stavljanje krema, ujutru i uveche.
Kompleksi?Ne, nemam ih, to je prevazidjeno u ovim godinama, zadovoljna sam sobom:)
 
vecina zena i devojaka imaju po par kompleksa ( veliki nos , male usne , veliki stomak , male grudi i sl ) ... i dosta njih je opsednuto svojim izgledom i pazi sta jede koliko , kad ... ja licno ne patim zbog nekih posebnih kompleksa i ne pazim uopste kad koliko i sta jedem .. ( a ipak imam poprilicno dobru figuru ) ... kako vi stojite sa kompleksima ?
http://forum.krstarica.com/threads/325453
 
Лекса ме предухитри...;)

Ја одговорих на тему, али ме многи схватише озбиљно.....:lol:...а сад морам стварно озбиљно да питам већину која је одговорила на тему: Да ли сте ви заиста разумеле о чему је реч и какав одговор се тражи?
Ја признајем да нисам. :(

Какве везе има брига о изгледу са комплексима? Ја то стварно не разумем.:confused:

Друго: да ли је поента теме да се хвалимо својим изгледом или да причамо о својим комплексима?
Да ли комплекси уопште имају везе и са изгледом? :confused:

Опростићете ми што кварим игру....али мени, ето, стварно није јасно о чему је ова тема.....:confused:


П.С. А да не кажем како гласи сама поставка:''Ја изгледам супер и немам никакве комплексе, а ви како те?'' :mrgreen::lol:
 
Uvek sam mislila da mi noge nisu za pokazivanje, listovi su mi nemišićavi, a butine debele, tako da mi je suknja uvek ispod ili oko kolena - to me drži i danas. Nisam volela naočare nikako, tako da sam jedno vreme nosila sočiva, a ponekad išla i bez njih. Ovako kratkovida, niti sam se javljala ljudima koje znam, niti sam mogla da vidim da li me neki dečko gleda:zcepanje: Naočare su mi sada ok, nosim ih i nema problema, mada opet mi se javlja želja za sočivima. Niska sam, najbolje izgledam kad nosim štikle, al bole noge:lol:
 
vecina zena i devojaka imaju po par kompleksa ( veliki nos , male usne , veliki stomak , male grudi i sl ) ... i dosta njih je opsednuto svojim izgledom i pazi sta jede koliko , kad ... ja licno ne patim zbog nekih posebnih kompleksa i ne pazim uopste kad koliko i sta jedem .. ( a ipak imam poprilicno dobru figuru ) ... kako vi stojite sa kompleksima ?

Imam jedan kompleks... nije strašno, da se pokriti...(ali ćemo i njega rešiti, kad skupim hrabrosti... već 2 puta sam zakazala operaciju i odustala..:rumenko:)
Ostale imam samo kad mi dođe žuta minuta, onda sam sebi sva ružna i nakaradna... inače sve je ok...:D
 
Imala sam komplekse, ali sam se potrudila i sad sam zadovoljna sobom.
Naravno, kao i svi, uvek mislim da nisam dovoljno vitka.
Ne prezderavam se, samo pogresno rasporedim obroke.
Ne jedem ni masno ni slatko, ali testenina me urnise, plus sto deo dan ne moram nista da jedem, a uvece kao da imam rupu u zelucu.

Da,to mi je poznato.

Što se tiče jela, ja baš suprotno, jedem najviše slatko, testeninu nikad, do 7 uveče se najedem da ne mogu da dišem ali posle toga ništa ne jedem.
 
Da,to mi je poznato.

Što se tiče jela, ja baš suprotno, jedem najviše slatko, testeninu nikad, do 7 uveče se najedem da ne mogu da dišem ali posle toga ništa ne jedem.

Jedini kompleks koji je imam je to sto me uvek muci misao da se ne hranim dovoljno zdravo...a hranim se zdravije od mnoogih(nemam problema sa tezinom,upravo zato sto se hranim zdravo i idem tri puta nedeljno na fitnes)..ali opet meni to nije dovoljno...
 
vecina zena i devojaka imaju po par kompleksa ( veliki nos , male usne , veliki stomak , male grudi i sl ) ... i dosta njih je opsednuto svojim izgledom i pazi sta jede koliko , kad ... ja licno ne patim zbog nekih posebnih kompleksa i ne pazim uopste kad koliko i sta jedem .. ( a ipak imam poprilicno dobru figuru ) ... kako vi stojite sa kompleksima ?

Kompleksi....rec koja nam dosta otezava u zivotu sve..Znaci,sve sto smatram da nije savrseno na svom telu,sa nekada smatrala kompleksom...Ovaj,onaj...I ne stidim se priznati da sam ih imala.sada znam da je vecina mojih kompleksa u stvari mi nametnuta od okoline,a ne zato sto sam ih ja sama imala,vec stekla...Bespotrebno.daleko da sam savrsena-jer nisam.Daleko da sam sjajna-nisam.Trudim se i milsim da sam uspela u tome,da ih nemam vise.Shvatila sam da sam ovakva ili onakva,rodjena bas takva i da bas takva treba da postojim...Uvek se trudim da izvucem od sebe najbolje..pa ako nemas ovo,hajde da naglasim ono sto imam...Jednostavno,prihvatila sam sebe,takva sam,kakva sam...Naravno,uvek moze bolje i vise.Treba biti uvek dobronameran,imati dobru dusu,brinuti o svom zdravlju,svojoj porodici,prijateljima,voljenima...Tada shvatas koliko su kompleksi samo stvari,koje nas koce u zivotu bespotrebno.
 
hah, kompleksi, to sam poslednji put imala u srednjoj školi.
a nedostataka imam više sada, ali sam u medjuvremenu postala uobražena - majke mi - sve vidim šta mi fali (ili čega je višak), ali me to uopšte ne sprečava da mislim da sam kraljica :lol:
verovatno nisam ponosna na to kako izgledam, nego na to kako dobro prolazim, sa obzirom na to kako izgledam :lol:

(joj, meni ova tema mnogo smešna).
 

Back
Top