Kojoj drzavi ste naklonjeni, prvenstveno u politickom smislu?

Ja sam...

  • Rusofil

  • Anglofil

  • Germanofil

  • Frankofil


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

када су они које ти заступаш свели грађане Србије на најјефтинију радну снагу Европе.
Па реци колико би коштала радна снага да није било демократских промена.

Уместо 350 евра, износила би 35 евра, јел тако. То знамо из историје.

На коју фору се онда жалиш на "најјефтинију радну снагу," кад ваша идеја гласи да треба бити још 10 пута јефтинија !!
 


Па реци колико би коштала радна снага да није било демократских промена.

Уместо 350 евра, износила би 35 евра, јел тако. То знамо из историје.

На коју фору се онда жалиш на "најјефтинију радну снагу," кад ваша идеја гласи да треба бити још 10 пута јефтинија !!

У то време нисмо били најјефтинија радна снага Европе, а сада јесмо са милионском незапосленошћу?
Јако мали број људи у Србији има плату 350 евра, највише је оних са платом од 150 евра, о томе је причао и подпреседник ДС Драган Ђилас.
 
trebalo bi da se ugledamo na Nemce... ljudi radni,vredni,uredni, ne mudruju, ne traze kak oda izbegnu radno vreme tako sto ce otici na "bolovanja", odmore ,slave,krstenja i ostale manje bitne i ne bitne stvari.... Da su nam Rusi i Grci neki prijatelji i "braca" oni bi bre nama pomogli da dignemo nasu zemlju iz mrtvih,dali bi nam pare da se izgradimo,a ne ovako :da mi smo sa vama .... a u sebi se misle: "ma ko ih j***#@ samo da zeznemo Amere i ostale koji hoce deo Balkana,etc...
 
trebalo bi da se ugledamo na Nemce... ljudi radni,vredni,uredni, ne mudruju, ne traze kak oda izbegnu radno vreme tako sto ce otici na "bolovanja", odmore ,slave,krstenja i ostale manje bitne i ne bitne stvari.... Da su nam Rusi i Grci neki prijatelji i "braca" oni bi bre nama pomogli da dignemo nasu zemlju iz mrtvih,dali bi nam pare da se izgradimo,a ne ovako :da mi smo sa vama .... a u sebi se misle: "ma ko ih j***#@ samo da zeznemo Amere i ostale koji hoce deo Balkana,etc...

Jasno. Dodao bih i Japance zbog svega navedenog + njihovo dostojanstveno i hrabro drzanje u svim nesrecama koje su ih zadesile.
 
Којим државама сам наклоњен...? Великој Србији пре свега а онда .. Русији, Белорусији, Кини, Индији, Бразилу, Куби, Венецуели, Либији....и свим другим земљама које су против САД и њихове колонизације под кодним именом "гобализација" ..
 
Којим државама сам наклоњен...? Великој Србији пре свега а онда .. Русији, Белорусији, Кини, Индији, Бразилу, Куби, Венецуели, Либији....и свим другим земљама које су против САД и њихове колонизације под кодним именом "гобализација" ..

Bravo majstore !!! :super:
 

Back
Top