Ђе се налазите на политичком компасу?

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
Ауторска - да вас виђу

gscs0sp1wbw41.jpg
 
Ја сам овај "we need Bernie in Serbia"
Nama treba više privatizacije ne socijalističkih politika.
Nama PIO fond propada, neće biti penzija za 20-30 god.
Kod nas bi bilo okej privatizovati školstvo, a možda i zdravstvo.
 
Poslednja izmena:
ma ne znam što mi mobilni automatski bih prevodi u velika slova čim udarim space. posle me mrzi da menjam. jer treba da se vratim i bez space ispravim
kad se bosanceros neceg dovati, to je BIHti ili ne BIHti :lol:

imas keyboard, text, pa stavi replace BIH u bih...ja bi ih stavio sa fontom 5, al bi im glavudze ipak skakale ko kenguri :lol:
 
pa da, ali se sećam za vreme korone Džonson bio u državnoj bolnici iako ima love, jer mu to ne bi oprostili. pa ono kad umiru ako nemaju naslednike ostavljaju zdrav sistemu. dakle imaju poverenja (u globalu). to je kul
raspad je zdravstvenog u britaniji... dovoljno pogledati stampu...imali su strajkove, hitni slucajevi im lezali po podu bolnica, cekali na hitnu po 14 sati...nekad bilo to uredjeno. skolstvo im je mozda jos jedino sto valja ko nekad, mada....
 
raspad je zdravstvenog u britaniji... dovoljno pogledati stampu...imali su strajkove, hitni slucajevi im lezali po podu bolnica, cekali na hitnu po 14 sati...nekad bilo to uredjeno. skolstvo im je mozda jos jedino sto valja ko nekad, mada....

Pričao nam pok prof elektromagnetizma koji je ceo život išao u Englesku, svašta o toj zemlji kakva je bila pre, to je ono posle 2 sv rata. ono obavezno u ladici u hotelu Novi zavet. Poštenje studenta ili saradnika im je bilo važnije od drugih stvari.
Ali su me najviše kupili kad sam bila u Windzoru kako su me pustili u dvorac posle zatvaranja jer sam zaboravila tašnicu. čak su videli i da nisam odatle. kod nas te ne puštaju ni da staneš na stepenice od Skupštine.

da, nekada je nekada, a sada sada. ali bi bilo baš bezveze da napuste ono što je dobro. a to je da svi mogu da se leče. društvo bez toga je nehumano.
 
Pričao nam pok prof elektromagnetizma koji je ceo život išao u Englesku, svašta o toj zemlji kakva je bila pre, to je ono posle 2 sv rata. ono obavezno u ladici u hotelu Novi zavet. Poštenje studenta ili saradnika im je bilo važnije od drugih stvari.
Ali su me najviše kupili kad sam bila u Windzoru kako su me pustili u dvorac posle zatvaranja jer sam zaboravila tašnicu. čak su videli i da nisam odatle. kod nas te ne puštaju ni da staneš na stepenice od Skupštine.

da, nekada je nekada, a sada sada. ali bi bilo baš bezveze da napuste ono što je dobro. a to je da svi mogu da se leče. društvo bez toga je nehumano.
trebao bi da ti ispricam dozivljaj iz tejta... jako zanimljiva prica koja nagoni suze na oci od smeha.

ali to je britanija proslosti. sad su im glavni problem kerovi ubice i albanski narko karteli... :rotf:

bili do pre godinu dve rumunski cigani..sta su oni radili drzavi...kad su volovi kakvih nema, da ih cigani veslaju.
 

Back
Top